ابزار اینستا گرام

تیک ابزارابزار اینستا گرام برای وبلاگ

ابزار تلگرام

تیک ابزارابزار تلگرام برای وبلاگ

۱

چگونگی پیدایش و شکل گیری رژیم صهیونیستی ( اسرائیل)

 فراماسونری و شیطان پرستی یهود و آمریکا

چگونگی پیدایش و شکل گیری رژیم صهیونیستی ( اسرائیل)

اسرائیل این غده ی بدخیم سرطانی و دشمن شماره ی یک بشریت و عامل بدبختی و آوارگی میلیاردها انسان ، باید بدانیم چگونه شکل گرفته و چه اهدافی را در سر می پروراند.

یهود و اسرائیل به چه معنی است؟

یهود واژه ای عبری به معنای ستوده و صفتی اکتسابی است که بر ساکنان یهودیه اطلاق می شود و یهودیه قسمتی از سرزمین های اشغالی ( اسرائیل ) است که سبط یا قبیله ی یهودا در آن زندگی می کردند، با این حال برخی معتقدند ، در گذشته همه بنی اسرائیل نیز به این نام خوانده می شدند. در ایران، از عنوان « جهود » و « کلیمی » یعنی پیرو موسی (ع) نیز برای نامیدن یهودیان استفاده می شد. بنا به گفته ی تورات ، یعقوب پیامبر (ع) دو همسر داشت که از آنها دوازده فرزند به نام های رئوبن ، شمعون ، لاوی ، یهودا ، یساکار ، زبولون ، دان ، نفتالی ، عاشر ، گاد ، یوسف و بنیامین متولد شد که بنی اسرائیل معروفند ، بنابر این فردی اسرائیلی خوانده می شود که از سلاله یعقوب پیامبر (ع) و از فرزندان وی باشد.

اما چرا اسرائیل

اسرائیل یکی از القاب حضرت یعقوب علیه السلام است که به معنی بنده ی خالص خداست .در روایتی که از امام صادق (ع) آمده، آن حضرت فرمودند که معنای اسرائیل، عبدالله است، زیرا اسرا به معنای عبد است و ایل هم نام خدای عز و جل می باشد. در روایت دیگر است که اسراء به معنای قوت و ایل هم نام خداست، پس معنای اسرائیل نیروی خداست. در کتاب معانی الاخبار نیز همین دو معنا را برای اسرائیل ذکر کرده است.مرحوم طبرسی نیز در مجمع البیان گوید: «اسرائیل الله یعنی بنده خالص خدا.»

اما خود یهودیان معتقدند به این دلیل حضرت یعقوب (ع) اسرائیل خوانده می شود ، چون وی با خدا کشتی گرفت و بر او پیروز شد و پس از آن لقب اسرائیل به وی اطلاق شد. طبق گفته ی آنها اسرائیل یعنی آنکه با اِل (خدا) کشتی گرفت و آنکه بر اِل (خدا) پیروز شد و آنکه همراه اِل (خدا) حکم روایی کرد.

صهیون و مفهوم آن

صهیون در زبان عبری ، به معنای « پر آفتاب» و نیز نام کوهی در جنوب بیت المقدس است. کوه صهیون زادگاه و آرامگاه داود پیامبر (ع) و جایگاه سلیمان (ع) بود. گاه این واژه نزد یهودیان به معنای شهر قدس ، شهر برگزیده و شهر مقدس آسمانی به کار می رود ؛ ولی در متون دینی یهود ، صهیون به آرمان و آرزوی ملت یهود برای بازگشت به سرزمین داود (ع) و سلیمان (ع) و تجدید دولت یهود اشاره دارد ؛ به عبارت دیگر صهیون برای یهود ، سمبل رهایی از ظلم ، تشکیل حکومت مستقل و فرمانروایی بر جهان است ؛ از این رو یهودیان خود را فرزندان صهیون می دانند.

صهیونیسم و اسرائیل همان فراماسونری است

به هیچ وجه نمی توان صهیونیسم را از فراماسونها جدا دانست. افکار و عقاید و اهداف و آرمانها ی این گروه ها دقیقاً مثل هم است . رهبران و بنیانگذاران اسرائیل ارتباط تنگاتنگی با فراماسونری دارند و از نمادها و رسئمات فراماسونها پیروی می کنند.از جمله اعتقادات مهم فراماسون‌ها ساخت مجدد هیکل (معبد) سلیمان است، اما این تاکید نه به جهت علاقه به حضرت سلیمان نبی الله است، بلکه جهت گرامیداشت ساحران و جادوگران بزرگشان صورت می‌گیرد، چون معتقدند آن هیکل، معبد بزرگترین ساحران و جادوگران آنهاست.پرفسور "کنت پالمرتون" در این باره می‌گوید: اگر با فراماسون‌ها سخن بگویی، می‌بینی همه از ساخت هیکل سلیمان سخن می‌گویند، اما نه برای این که یاد و خاطره حضرت سلیمان را گرامی دارند، بلکه از این جهت که معبد نمرود را از نو بنا نمایند.صهیونیسم بسان فراماسونری جنبشی سیاسی، لائیک، تندرو و نژادپرستانه است و نام خود را " کوه صهیون" گرفت تا هیکل سلیمان را در آنجا دوباره از نو بنا نماید.تارخ نشان می‌دهد نشو و نمای محافل فراماسونری در اروپا با نشر ادبیات عبری در این قاره همزمان بود و کلیسای پروتستانیسم در آن زمان متولی این امر گردید.وجالب است بدانید که در بطن پروتستانیسم بود که فرقه‌های مختلف فراماسونری نشو و نما یافتند و از جمله وجوه مشترک این دو جنبش دشمنی با کلیسای کاتولیک است.فراماسونری را مجموعه‌ای از افکار و اندیشه‌های شیطانی تشکیل می‌دهند که شعار آن نابودی ادیان دیگر و لامذهبی است، بسان صهیونیسم که جنبشی لامذهب است که با دستاویز قرار دادن آیین یهودیت و نفی دیگر ادیان تلاش دارد بر جهان حاکم شود.حس برتری جویی و تفوق بر همنوعان که هم در میان فراماسون‌ها و هم صهیونیست‌ها به چشم می‌خورد. به همین دلایل باید صهیونیسم و فراماسونری را یکی دانست.

چگونگی ظهور صهیونیسم

اندیشة صهیونیسم به سرعت زاده نشد، بلکه همانند هر پدیدة اجتماعی دیگر، در بستر زمان و درپی شکل‌گیری حوادث گوناگون تولد یافت. زمینه‌هایی که به زایش صهیونیسم انجامید، در گوشه و کنار جهان روی داد، و پیش از آن‌که به شکل اسرائیل غاصب (رژیم اشغالگر قدس) ظهور کند، در خارج از فلسطین اشغالی قوام یافت؛ بنابراین جای تعجب نیست که کنفرانس بال در 1898 در سوئیس ازسوی صهیونیست‌ها به رهبری «هرتصل» تشکیل و در آن رسماً صهیونیسم زاده شود و اندیشة تشکیل یک دولت یهودی شکل گیرد. پس از آن، صهیونیست‌ها کوشیدند با تلاش‌های دیپلماتیک، تصمیمات کنفرانس بال را به اجرا درآورند؛ ولی ناکامی آنان، «وایزمن» را پس از مرگ هرتصل بر آن داشت تا با اتخاذ شیوه‌های عملی مانند تشویق به مهاجرت به فلسطین در تحقق دولت یهودی بکوشند.
البته نرمش و همکاری ترک‌های جوان در امپراتوری عثمانی با صهیونیست‌ها، راه را برای اجرای مقاصد صهیونیستی گشود. افزون بر آن، با بروز و تشدید اختلافات میان ترک‌ها و شکست و فروپاشی امپراتوری عثمانی در جنگ جهانی اول، خیانت انگلیسی‌ها به اعراب و حمایت بی‌دریغ از صهیونیسم، درخت شوم صهیونیسم و اسرائیل غاصب را بارور کرد.
اعلامیة بالفور یا موافقت دولت انگلیس با درخواست صهیونیست‌ها برای تشکیل یک دولت یهودی در فلسطین، پایة سیاست‌های آیندة انگلیس در فلسطین را بنا نهاد. از آن‌ پس کنفرانس ورسای، جامعة ملل و میثاق آن را به تصویب رساند، جامعة ملل، کشورهایی را که باید تحت قیومیت قرار گیرند، تعیین و کنفرانس سان‌ریمو، دولت‌های قیم را مشخص کرد. نتیجة این تحولات، قیومیت انگلیس بر فلسطین بود. انگلیس در دوران قیومیت با اقدامات مختلف، زمینة اجرای وعدة بالفور و تأسیس دولت اسرائیل را فراهم آورد. در جریان جنگ جهانی دوم و به‌ویژه پس از آن، با ضعف امپراتوری انگلیس، حمایت‌های همه جانبة آمریکا، جانشین حمایت‌های انگلیس از صهیونیست شد؛ ازاین‌رو آمریکائیان با جانبداری از قطعنامة سازمان ملل متحد در‌بارة تقسیم فلسطین، دست صهیونیست‌ها را برای توسل به زور برای تشکیل دولت یهودی اسرائیل بازگذاشتند.

افراد تأثیر گذار در تشکیل اسرائیل

پولس

از علمای قسی القلب و دنیا طلب یهودی بود که با همکاری سربازان مشرک رومی و  یهودیان دنیا محور به کشتن وسیع ، نو، ایمانان مسیحی بر می خواست تا حدی که مسیحیان مستضعف از اسم او هم به وحشت می افتادند.در مسیر تار و مار نو کیشان مسیحی دمشق ، ادعا کرد که مسیح بر او نازل شده و او مسیحی شده است و از این به بعد می خواهد در لباس آیین جدید در خدمت خدا باشد ، اما گذشت زمان خلاف آن را ثابت کرد. با کمال تعجب ، پولس که از باسوادان قدرتمند بود ، مواردی را مطرح کرد که با روح آیین عیسوی منافات داشت. او بارها و بارها در نامه هایش به نوکیشان مناطق مختلف عیسی بن مریم را پسر خدا و خدای پسر خطاب می کرد. پولس و جانشینش مارسیون با القای تفکرات شومشان در بین مسیحیت ، توانستند مسیحیت را از درون تهی کنند ، بطوری که همین افراد بعد از چند نسل به عنوان اساس مسیحیت شناخته می شدند!!!

هرتصل

وی بنیانگذار سازمان جهانی صهیونیسم و پدر صهیونیسم به شمار می رود. هرتصل در هیجده سالگی به وین رفت و به تحصیل حقوق پرداخت ، اما بجای کار وکالت ، به ادبیات و مطبوعات پرداخت.در این دوره ، او به تأثیر از موج تازه یهود ستیزی در روسیه ، لهستان و برخی کشورها و در پی مطالعه ی کتاب « مسأله ی یهودی » و نیز به دنبال مشاهده ی قضییه ی « دریفوس » به این نتیجه رسید که تنها راه حل پایان یافتن یهود آزاری ، گردآوردن یهودیان جهان در یک سرزمین است. وی این نظریه را در کتاب دولت یهود (1896) که در اصل نامه ای به خاندان روچیلدها است ، مطرح کرد و یک سال بعد ، نخستین کنگره ی جهانی صهیونیسم را در شهر بال سوئیس تشکیل داد که هدف آن ، ایجاد موطنی برای یهودیان در فلسطین بود ؛ در حالیکه خود به یهودیت ایمان نداشت ، به شعائر مذهبی بی اعتنا بود و زبان عبری نمی دانست.

روچیلد

ادموند روچیلد معروف به پدر اسکان یهودیان در فلسطین است. این عنوان به پاس تلاش مستمر وی در خرید زمین و املاک اعراب فلسطینی و هزینه کردن یک میلیون و ششصد هزار لیره استرلینگ برای احداث دهکده های مهاجرنشین در فلسطین به او داده شد. سهم ادموند روچیلد در شکل گیری اسرائیل نیز بسیار است . او در این باره اعتراف می کند : « بدون من صهیونیست ها هیچ کاری نمی توانستند انجام دهند.» دولت اسرائیل نیز بخ منظور قدر دانی از وی ، نام او را بر یکی از بلوارهای تل آویو نهاده است.

وایزمن

وی برجسته ترین رهبر صهیونیستی پس از هرتصل است. وی زمینه را برای پذیرش نظریه هایش درباره ی لزوم یک دولت یهودی در فلسطین ، نزد مقام های انگلیسی و نیز صدور اعلامیه بالفور فراهم آورد.وی پس از هرتصل ، به رهبری سازمان جهانی صهیونیسم و سپس به ریاست آژانس یهود در فلسطین و سرانجام به ریاست جمهوری اسرائیل ( نخستین رئیس جمهور اسرائیل) برگزیده شد.

شافتسبری

وی برادر همسر پالمرستون نخست وزیر اسبق انگلیس بود . وی ریاست صندوق کشف فلسطین را بر عهده داشت و به پیشنهاد او نخستین کنسولگری انگلیس در بیت المقدس تأسیس شد. شافتسبری بر پایه ی این استدلای که هر ملت باید دارای وطن باشد و سرزمین کهن از آن ملت کهن است ، مشوق نظری و عملی مهاجرت یهودیان به فلسطین گردید.

رویتر

اسرائیل بیر ( israe Beer ) در سال 1842 میلادی به « جولیوس رویتر » تغییر نام داد.در سیزده سالگی به انگلیس مهاجرت کرد ،وی به تدریج به فعالیت های خبری علاقه مند شد و سرانجام در سال 1849 میلادی مؤسسه ای برای گردآوری خبر در فرانسه و بلژیک تأسیس کرد تا آلمان را به خطوط تلگراف آن دو کشور متصل کند. 25 سال بعد این مؤسسه به خبرگزاری بی بدیل تبدیل شد و اینگونه « رویتر » به ثروت و شهرتی جهانی دست یافت. وی از نخستین کسانی بود با خرید زمین در فلسطین سنگ بنای دولت غاصب و اشغالگر اسرائیل را گذارد ؛ همچنین با در اختیار داشتن سازمان بزرگ خبری رویتر ، بیش از هر یهودی دیگر به شکل دهی صهیونیسم کمک کرد.

چرا خاوریانه ، چرا فلسطین

اینکه چرا خاورمیانه و فلسطین برای تشکیل اسرائیل انتخاب شد دلایل مختلفی دارد از جمله بازگشت یهودیان به ارض موعود یکی از این دلایل است. فلسطین که در عبری آن را ارض اسرائیل می خوانند در نظر یهودیان همان ارض موعودی است که خداوند به بنی اسرائیل وعده داده است. از دیگر دلایل تشکیل اسرائیل در فلسطین شرایط اقلیمی و جغرافیایی ، شرایط استراتژیک خاورمیانه و فلسطین و ضعف حاکمان وقت فلسطین بود.

خطر اسرائیل برای بشریت

در حالی که یهودیان فقط 5/1 درصد جمعیت فعلی امریکا را تشکیل می دهند اما حدود 49 درصد کل سرمایه های شرکتهای بزرگ امریکایی را در اختیار دارند، آنان بیش از هر گروه دیگری در امریکا دارای سازماندهی و تشکیلات هستند به نحوی که دارای نفوذ گسترده ای در پشتیبانی مالی کاندیداهای ریاست جمهوری امریکا می باشند، البته مهمترین جنبه کمک یهودیان به کاندیداها نه جنبه مالی آن بلکه همکاری عملی شان است، یهودیان مبارزات انتخاباتی را رهبری می کنند، نطق ها را می نویسند، برنامه های تبلیغاتی تلویزیونی را تهیه می کنند و در مورد سیاست مبارزاتی کاندیداها تصمیم می گیرند. و هر نامزدی پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری از کمک های نظامی بیشتر به اسرائیل سخن می گوید و حتی برخی، وعده انتخاب معاون اولی خود از میان یهودیان را می دهد. جریان تهاجم فرهنگی دنیا امروز در دست صهیونیسم بین الملل قرار دارد در زمینه مطبوعات 70 درصد رسانه های گروهی غرب در اختیار بانکداران صهیونیست است و هفت نفری که در راس سه بنگاه عظیم خبری - تصویری امریکا (C.B.S-A.B.C N.B.C) قرار دارند و تمام اخبار روزانه امریکا و جهان را به اطلاع مردم می رسانند همگی صهیونیست هستند. 33 نفر از کسانی که رسانه های جهان را در انحصار دارند تماما از سرشناس ترین صهیونیست های جهان هستند. در ایالات متحده مردی صهیونیست و میلیاردر با نام «روبرت موردوخ » زندگی می کند که به تنهایی در هر روز 3 میلیون روزنامه و در هر هفته 4 میلیون مجله و هفته نامه منتشر می نماید. در بعد علمی تحقیقاتی نیز به گفته استاد شهید مرتضی مطهری(ره) 90 درصد از بزرگترین اسلام شناسان دنیا را دانشمندان یهودی تشکیل می دهند، آنان نه تنها در مورد اسلام شناسی فعالیتهای بسیاری کرده اند بلکه در زمینه هنر، ادبیات، روانشناسی، جامعه شناسی، سیاست صنایع اتمی، ژنتیک و سایر رشته های حساس و حیاتی علوم نیز دارای تحقیقات گسترده ای هستند و از رهگذر این تحقیقات، رؤیای سیاست و سروری بر جهان را در سر می پرورانند.در بعد هنر نیز در زمینه های مختلفی چون موسیقی، نقاشی، مجسمه سازی و سینما سرمایه گذاری کرده اند. از میان هنرهای نامبرده هنر هفتم به دلیل فراگیریش به طرز عجیبی مورد توجه صهیونیست ها قرار گرفته است تا از این طریق بتوانند آرمان های ظالمانه خود را بر فکر و روح و احساسات ملل جهان سوم و پیشرفته تزریق نمایند، دلیل این مدعا، آنکه که کمپانیهای معروف فیلمسازی توسط یهودیان اداره می گردد و بخش عمده ای از تولیدات هالیوود زیر نظر آنان انجام می گیرد که این تولیدات 80 درصد نیاز مردم جهان را برطرف می نماید، از آنجا که مذهب برای عموم انسانها جاذبه های خاصی دارد این کمپانیهای بزرگ یهودی با استفاده از این حربه دست به ساختن فیلمهایی چون ده فرمان و حضرت مسیح(ع) زده اند، از سوی دیگر با ارائه فیلمهایی از کوره های آدم سوزی یهودیان در جنگ جهانی دوم توسط آلمانها، سعی بر این دارند تا در مقابل دیدگان مردم جهان خود را مظلوم جلوه داده، در تجاوز به فلسطین، بر حق بدانند.مجسمه طلایی جایزه اسکار، در مسابقات جهانی انتخاب فیلم برتر، یادآور مجسمه های طلایی قوم بنی اسرائیل است. آری این چنین است که یهود در پی سلطه اقتصادی ، فرهنگی و عقیدتی کامل بر سراسر پهنه گیتی است.

 اهداف و آرمانهای اسرائیل

رویایی دست نیافتنی اسرائیل که هرگز به آن نخواهد رسید ، تشکیل حکومت جهانی شیطانی است بطوری که دیگر هیچ نشانی از دین در جهان باقی نماند . اسرائیل به کمک سازمانهای فراماسونی به شدت به دنبال مسخ کردن افکار و عقاید بشریت و جایگزین نمودن مادیات بجای دین و خدا هستند. یکی از مهم ترین دلایل دشمنی اسرائیل با جمهوری اسلامی ایران نیز این است ، چون تنها کشوری است که در تقابل با اسرائیل بر خواسته و در مقابل خواسته ی آنها یعنی تشکیل حکومت جهانی شیطانی ، شعار تشکیل حکومت جهانی الهی سر می دهد.
نظرات (۱)

  1. با سلام دوست عزیز یه سوال:دوست داری قدمی برای امام زمانت برداری؟این کار زحمت آنچنانی نداره ولی داری قدم خیلی بزرگی رو در راه آقا امام زمان انجام می دی . با شرکت در کمپین #من_منتظرم سایت,وبلاگ,کانال و صفحه اینستاگرام خود را تبلیع کنید و هم فضای کشور را به سمت مهدویت و انتظار پیش ببریم

    اجرت با امام زمان (عج)

    اطلاعات بیشتر و دریافت لوگو در آدرس زیر:

    http://www.welayatnet.com/fa/news/91496#comment-126489

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
تا 1439...

جستجو

بایگانی

عناوين برگزيده

پربازديدها

آخرين نظرات

پیشنهاد ویژه

پيوندها

محصولات سایت

شبکه های اجتماعی

کلیپ های برگزیده