ابزار اینستا گرام

تیک ابزارابزار اینستا گرام برای وبلاگ

ابزار تلگرام

تیک ابزارابزار تلگرام برای وبلاگ

۲

نقشه اسرائیل برای مخفی نگه داشتن ماهیت واقعی دجال!!!

 مهدویت و آخر الزمان فراماسونری و شیطان پرستی سیاسی و فرهنگی یهود و آمریکا

نقشه اسرائیل برای مخفی نگه داشتن ماهیت واقعی دجال!!!
قال رسول الله صلَّى الله علیه وآله وسلَّم: (الدجّال یبصر بإحدى عینیه ولا یبصر بالأخرى، طویل القامة، أزرق العینین، أعمش بوجهه أثر الجدری، أبخر الفم کبیر الأسنان، مقلب الأظافر، أجدر الجسم لا شعر فی جسده، متنقع الرأس، طویل العنق، شانئ (سیّئ الخلق) أصابعه تصل حدّ کفّه. کلامه له دوی، عالی الأکتاف، طارج الجبهة فی إحدى عینیه عیب، لحیته بشاخین تصل سرّته عبوس، شروس، تحته حمار أحمر، أزرق الأطراق، بین أذنیه مقدار عشرین میلاً؟ رأسه کالجبل العظیم ظهره یناسب رأسه، خطوته عشرون میلاً؟ على جبینه سطران مکتوبان یقرأهما کلّ مؤمن، ویجحدهما کلّ کافر، الأوّل مکتوب فیه: الشقی من تبعک، والسطر الثانی: السعید من فارقک. وأکثر عسکره الیهود وأولاد الزنا. عن یمینه جبل أخضر، وعلى شماله جبل أسود، یسیران ویقفان بوقوفه، ویقول: هذه جنَّتی، وهذه ناری من أطاعنی أدخلته جنَّتی ومن عصانی أدَّبته بسیف نقمتی).

رسول اکرم صلَّى الله علیه وآله وسلَّم فرمود: دجال با یک چشم می بیند وبا یک چشم نمی بیند. بلند قامت وکبود چشم. آب از چشمش می چکد. آبله گون. دارای گند دهن ودندان درشت. ناخن برگشته. آثار آبله در بدنش موجود.
بدنش بی مو سرش غبار آلوده درازگون بدخو انگشتانش دراز که به حد دو دستش می رسد در سخنش آوای غلیظ باشد شانه های او بالا، پیشانی گرفته در یکی از چشمهایش عیب است ریشش بلند است که بنافش می رسد چهره در همرفته بد سرشت در زیر او خری سرخ رنگ که اطراف آن کبود است میان دو گوش ونافله بیست میل باشد؟
سرش مانند کوه بزرگ وپشتش مناسب با سر آن است یک گام او مسافت بیست میل؟ بر پیشانی او سطر نوشته که آنرا هر مؤمنی می خواند وهر کافری آنرا انکار می کند. در سطر اول نوشته.
تبهکار کسی است که پیروی تو کند ودر سطر دوم نوشته سعادتمند کسی است که از تو جدا گردد.
وبیشتر لشکریانش یهود وزنازادگان باشند در جانب راستش کوه سبز ودر جانب چپ وی کوه سیاهی است که با او سیر می کنند وچون بایستد می ایستند وخود گوید: این بهشت من واین جهنم من است هر کس اطاعتم کند به بهشتش می برم وهر کس نافرمانی من کند او را به تازیانه ی عذابم ادب می کنم.

 یوم الخلاص ص (714)

در روایات اسلامی چه در منابع اهل تسنن و چه در منابع اهل سنت، در باره ی موجودی سخن به میان آمده بنام دجال. طبق احادیث دجال در آخر الزمان پدیدار میشود و کار او ایجاد فتنه در عالم برای بشر است. ادعای خدایی دارد و یک چشم است و... علمای مفسر اسلام با توجه به روایات ، اکثرآبه این نکته تأکید دارند که دجال یک سمبل است و یک تفکر انحرافی و نه یک شخص ،و با توجه به روایات و نشانه های دجال و شرایط موجود ، اکثراً از اسرائیل بنام دجال نام می برند. به عنوان مثال آیت الله مکارم شیرازی از مراجع شیعه در پاسخ شخصی که از ایشان درباره دجال سئوال پرسید، در قسمتی از پاسخش می گوید:
بعید نیست دجّال با آن صفاتى که گفته شد اشاره به فریبکاران و رهبران مادّى ستمگر در دنیاى ماشینى باشد; زیرا: آنها یک چشم دارند و آن چشم اقتصاد و زندگى مادّى است; آنها فقط به یک (بعد) مى نگرند و آن بعد منافع مادّى ملّت خویش است; و به هزار گونه نیرنگ و تزویر و سیاستهاى استعمارى براى رسیدن به این هدف متوسّل مى شوند; آنها دجّالانى هستند فریبکار که چشم معنوى و انسانى را از دست داده اند.

 امّا همین یک چشم مادّى آنها بسیار خیره کننده و پرفروغ است در صنایع به پیروزیهاى درخشانى نائل شده اند، و از اقطار زمین نیز گذشته اند. ثانیاً ،مرکبهایى در اختیار دارند که بسیار تند و سریع السّیر است و کره زمین را در مدّت کوتاهى دور مى زند با سرعتهایى حتّى مافوق سرعت صوت ! ( برای خواندن پاسخ کامل آیت الله مکارم شیرازی به این سئوال  اینجا کلیک نمایید)

نشانه ها و علائم دیگری نیز وجود دارد که میتواند ثابت کند ، اسرائیل غاصب همان سمبل دجال است. همان سمبل دروغ ، جنگ ، خونریزی و فتنه در عالم است. یک نماد کاملاً واضح که میتواند ثابت کند اسرائیل همان دجال است پرچم این رژیم است.

با کمی دقت در پرچم اسرائیل ، متوجه می شویم که نماد وسط پرچم اسرائیل ، شبیه به یک چشم است. این علامت ما را به یاد دجال می اندازد، دجال یک چشم. به مثلث های کوچک دقت کنید، متوجه خواهید شد که هر کدام از این مثلث های کوچک راس یک مثلث بزرگ را تشکیل میدهند که البته بین راس این مثلث ها با بدنه ی خودشان جدایی افتاده و این همان "هرم ماسونی" یا نماد "چشم جهان بین" می باشد. و جالب اینجاست بدانید که در قانون اساسی اسرائیل چیزی بنام مرز جغرافیایی وجود ندارد ، یعنی همه ی جهان متعلق به اسرائیل است ؛(در سال1967 میلادی خبرنگار آسوشیتد پرس از سرباز اسرائیلی می پرسد: مرزهای کشور اسرائیل تا کجاست؟ سرباز می گویید:« تا آنجا که قدمم را بگذارم» و با پوتین محکم به زمین می کوبد.) یعنی همه ی دنیا مال ماست ، یعنی هر کس در مقابل ما بایستید کشته می شود، یعنی ادعای ربوبیت. و یهودی بودن دجال را نیز فراموش نکنید.

حال اگر بپذیرم اسرائیل همان دجال است، می بینیم که منابع اسرائیلی سعی دارند تا افکار عمومی را درباره ی ماهیت واقعی دجال ، منحرف نمایند. یعنی می خواهند طوری وانمود نمایند که دجال یک شخص است نه یک نماد.

تولد دجال در اسرائیل!!!

تولد دجال در اسرائیل ،این خبری بود که از طرف منابع اسرائیلی منشر شد. البته شنیده شده که این نوزاد یک چشم از کشور دیگری خریداری شده است. به هر ترتیب چه نوزاد در اسرائیل متولد شده باشد و یا از کشور دیگری خریداری شده باشد، قصد رسانه ها و مسئولان اسرائیلی از انتشار این خبر چه بوده است؟ با توجه به اینکه دجال را شرور و فتنه گر و درغگو و خونریز می خوانند،منطق حکم می کرد منابع اسرائیلی این خبر را مخفی نگه دارند و نگذارند کسی از این موضوع با خبر شود . چنین شخصی قطعاً دشمن دارد ، پس باید مخفی بماند و شناخته نشود (مانند منجی) .  اما نه تنها این اتفاق مخفی نماند بلکه بسرعت و از طرف خود اسرائیلی ها منتشر شد.( این اعلام رسمی از طرف منابع اسرائیلی با توجه به پنهان کاری که در قضییه شارون داشتند، بیشتر شک بر انگیز است.) تنها دلیلی که می توان برای این موضوع آورد، منحرف کردن افکار عمومی از ماهیت واقعی دجال است. یعنی دجال یک شخص است نه یک نماد. یعنی این نوزاد دجال است ، یعنی تا وقتی که دجال بزرگ شود و به قدرت برسد و خروج کند ، حداقل زمانی بین 25 تا 30 سال طول خواهد کشید. یعنی دجال 25 یا 30 سال دیگر خروج می کند. یعنی مردم! اسرائیل دجال نیست. یعنی مردم! اگر منجی بعد از خروج دجال ظهور می کند، شما باید 30 یا 40 سال دیگر صبر کنید! پس تا این مدت هیچ کاری نکنید ، توی خونه هاتون بشنید به اسرائیل کاری نداشته باشید و بگذارید تا دجال بزرگ شود ، رشید شود ، صاحب قدرت شود ، بعد منجی شما ظهور می کند. یعنی الآن هر اتفاقی توی دنیا می افتد، کسی نباید اعتراض کند ، اگر اسرائیل کودک کشی می کند کسی نباید صدایش در بیاید ، هر کس اعتراض کرد و حرف زد، بر ضد منجی موضع گرفته است .

 الله اعلم بما فی انفسهم
نظرات (۲)

 1. اکثر علما چه شیعه چه سنی، در تنها چیزی از دجال که اتفاق نظر دارند اینه که بر اساس روایات دجال شخصی است نه نوعی
  آیت الله صافی گلپایگانی، منتخب الاثر، جلد ۳،فصل دجال
  حتی همون کتابی که ازش روایت نقل کردین اول فصل می نویسه که دجال یک شخص است 
  • پاسخ:

   سلام
   به هر حال ما طبق یک سری اسناد و مدارک ، این مطلب را نوشتیم و شما حتماً می دانید که خیلی از مسائل مربوط به مهدویت نیز حالت کنایه ای دارد و مانند طلوع خورشید از مغرب که طبق روایات منظور از آن ظهور امام (عج) از طرف مغرب عالم یا آسیا و خاورمیانه است . شما از کتابی نام بردید که توسط یک مرجع  نوشته شده است ، ما هم در مقاله از صحبت های یک مرجع درباره ی دجال استفاده کردیم و هم از شواهد و قرائنی که می تواند ثابت کند که دجال یک شخص نیست و یک نماد و طریقه است. با تمام این تفاسیر ، هر کس خود باید در این باره به نتیجه برسد ، اما با توجه به شواهد و قرائن و مدارکی که موجود است.
 2. سلام.چه دلیلی داره که توی کتاب بخوان از کنایه استفاده کنن؟خوب چرا اینقد واضح نمیگن که دجال اسراییل است؟مثلا اگه میگفت خود قران که .دجال اسراییل است  چه  اتفاقی پیش میومد؟یا مثلا میگفت که ایناها کنایه است نه شخص چرا واضح حرف نمیزنه قران تا متوجه بشیم؟نمیتونست خود قران بگه دجال شخصه یا نه؟

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
تا 1439...

جستجو

بایگانی

عناوين برگزيده

پربازديدها

آخرين نظرات

پیشنهاد ویژه

پيوندها

محصولات سایت

شبکه های اجتماعی

کلیپ های برگزیده