ابزار اینستا گرام

تیک ابزارابزار اینستا گرام برای وبلاگ

ابزار تلگرام

تیک ابزارابزار تلگرام برای وبلاگ

۱

طرح شرم آور روزنامه آرمان برای شهدای غواص

 سیاسی و فرهنگی شهدا و شهادت

طرح شرم آور روزنامه آرمان برای شهدای غواص

پس از تشییع با شکوه پیکر شهدای غواص روزنامه آرمان که منتسب به خاندان هاشمی رفسنجانی است، اقدام به طرح تصویری توهین آمیز در مورد این شهدای عزیز کرد.نام این طرح از سوی طراح آن غواص قهرمان گذاشته شده است.در این طرح شش غواص با اندامی ورزیده و بدون لباس نشان داده شده است که دست غواصان به صورت ضربدری و x مانند بر روی عورت آنها قرار دارد.تصاویری که از غواصان شهید پخش شد نشان می داد که بدن آنها فاقد لباس نبود و دلیل اینکه طراح غواصان را بدون لباس طراحی کرده معلوم نیست که چه بوده است. اما نکته ی دیگر قرار داشتن دستهای این غواصان در این طرح بر روی عورتشان است که جای تأمل دارد. این بخشی از طراحی مدل ماسونری و تقدیس شیطانیست که پس از رنسانس برای نمایش تقدس، از نمایش برهنگی استفاده کرده و با دست قسمت عورت پوشانده می شود و ابدا رنگ و بوی الهی ندارد.  حال با عبور از عدد به کار رفته 6 در طرح، حرف ایکس انگلیسی در آیین های فراماسونری و شیطان پرستی، نماد مقدسی است. یکی از این نماد ها در مصر باستان دو خط متقاطع (شبیه به حرف X) است که درآموزه های شیطانی مصریان نماد خضوع، بندگی و پرستش شیطان ، و ظهور اوست.

کاهنان مصر باستان همیشه هنگام ادای احترام دستان خود را به صورت ضربدری در مقابل سینه شان می گرفتند و یا در نگاره ها و مجسمه های پادشاهان مصری (فراعنه) عموماً آنها را با همین حالت مشاهده می کنید که به معنای احضار شیطان و بندگی و پرستش اوست.
 
این نماد همراه با سایر آموزه های شیطانی کابالا (سنت شفاهی جادو و جن گیری ) نسل به نسل منتقل گشت تا اینکه در سال 1600 میلادی یک کابالیست و کیمیاگر آلمانی به نام JACOB BOMEH آنرا دوباره در اروپا باب نمود.
 
"بومه" که خود را کشیشی کاتولیگ معرفی می نمود! و در واقع از یهودیان آنوسی بود در سخنی عجیب اعلام داشت: من از تابش نور آفتاب در ظرف مفرغی حقیقتی را دریافتم که بسیار بسیار جذاب تر از ارتباط بین خدا و بشر و خوبی و بدی است. آری تابش نور آفتاب در داخل این ظرف فلزی حرفی شبیه X را بوجود آورده بود و "بومه" این اتفاق را گشوده شدن دروازه ورود ابلیس به دنیای مادی می دانست.
 
پس از بومه این علامت به صورت مخفیانه و به شکل یک کد ارتباطی سالیان دراز در بین صهیونیست ها، کابالیست ها، فراماسون ها و شیطان پرستان استفاده می شد تا اینکه اخیراً به صورت گسترده و علنی و تحت عناوین مختلف (فیلم ، بازی رایانه ای و...) از آن استفاده می شود و این علامت نشان ظهور و احضار ابلیس و بندگی اوست. خود این مسئله (استفاده علنی از علامت X پس سال ها مخفی کاری) خبر از طرحی شیطانی برای جهانیان دارد.
 
 
اما در مورد تعداد غواصان طراحی شده در طرح روزنامه اصلاح طلب آرمان، با عدد 6 مواجه می شویم. عدد مقدس در فراماسون و کابالیسم، به طور کلی اعدادی را که زمانی آن را برعکس کنید تبدیل به عدد دیگر می گردد جز اعداد مورد علاقه ی آنها است که سه مثلث می سازد حال عدد شش را نصف کنید حال دو مثلث پدید می آید این دو مثلث را می توان یک مثلث نر و یک مثلث ماده فرض کرد که یکی از نماد های اصلی ماسون ها و صهیونیست ها پدید می آید ( ستاره داود ) که نمادی برای پیوند دنیاها است. 
 
نکته ی عجیبی که وجود دارد، این است که شیطان پرستان نیز علامت مذکور را قویترین علامت خود می دانند و از آن در مراسم شیطانی خود استفاده می نمایند. در کتاب « Web of Darkness : شبکه ی تاریکی » اثرSean Sellars (شیطان پرست معروف) در زیر این علامت نوشته شده است:
 
« این علامت، قوی ترین علامت در شیطان پرستی است. ستاره ی شش گوشه از شش ضلع، شش گوشه (زاویه) و شش مثلث کوچک درست شده است که معرّف عدد ۶۶۶ می باشد. » این عدد در بین مسیحیان و نیز شیطان پرستان عددی ویژه و خاص است و نشان دهنده ی دجال یا Antichristمی باشد. هدف اصلی شیطان پرستان و فراماسونها به حکومت رساندن Antichrist است؛ به همین دلیل است که ستاره ی شش گوش، بهترین و قوی ترین نمادشان محسوب می شود.در ادامه در کتاب نوشته شده است که حتی کلمه ی « hex » که در زبان انگلیسی به معنی نفرین و تلاش برای آسیب رساندن می باشد، از کلمه ی « HEXAGRAM : ستاره ی شش گوش » گرفته شده است.»
 
هرچند شاید در نگاه طراح ،طرح غواصان در روزنامه آرمان، نشانه های به کار گرفته شده، برای القای مفاهیم موهن نبوده باشد که این موضوع را باید تحریریه روزنامه پاسخ دهد، اما برای کسانی که دست به خلق آثاری از الگوهای مقدس و ارزشمند جامعه می زنند، این نکته باید همیشه مدنظر قرار گیرد که از ایجاد آثار و طرح هایی که می شود از آن مفاهیمی دیگر برداشت کرد، اجتناب کنند. در میان هنرمندان، سیاستمدارن و شخصیت های معروف در جهان بارها نمادهای در لباس ها و حرکات آنها به کار گرفته می شود که در برداشت اولیه رفتارهای ساده و روزمره ای هستند اما با نگاه موشکافانه می توان به پشت پرده آن پی برد. همانگونه که در میان آنها برخی به طور علنی بر فراماسون بودن خود با افتخار یاد می کنند.

هاشمی رفسنجانی که بعد از مراسم تشییع پیکر شهدای غواص بیانیه صادر کرد و از مصادره شهدا به سود برخی گروه های سیاسی انتقاد کرد و شهدا را متعلق به همه ی مردم ایران دانست ، حالا چرا بیانیه ای صادر نمی کند و موضعی نمی گیرد در قبال این هتک حرمت. او اگر بخواهد می تواند به راحتی عوامل این اقدام موهن که از حامیان و منتسبین به خودش هستند را مجازات نماید. نکته ی دیگر نیز سکوت دولت و وزیر ارشاد است . آن هنگام که رسانه ای و روزنامه ای از دولت انتقاد می کند به سرعت برق و باد با آن برخورد می شود اما به کسانی که به مقدسات ، امام و شهدا توهین می کنند ، حتی اخمی هم نمی کند . این سیاست غلط که یادآور دوران سیاه زمان اصلاحات و سید محمد خاتمی است کم کم سر دولت و وزیر ارشادش را به باد خواهد داد. بله شهدا به موقع آمدند ، آنها پیامی را با خود آوردند و اینبار پرده ی نفاق را از چهره ی برخی ها کنار زد . آنهایی که خود را پیرو راه شهدا می خوانند ، باید بدانند که اگر یک موقعی به شهدا توهین شد ، باید موضعی سریع و محکم در قبال این هتک حرمت ها داشته باشند تا دیگر کسی جرأت نکند به مقدسات و آرمانهای یک ملت توهین بکند.

نظرات (۱)

 1. درود بر شما دوست عزیز

  اگه اهل رقابت هستی بیا!

  اگه فک میکنی استعداد تو خوانندگی داری بیا و مسابقه بده و جایزه بگیر.

  ما یه سایت طراحی کردیم و قصد داریم توش کلی مسابقه با کلی جایزه قرار بدیم، فعلا هم مسابقه­ی خوانندگی رو راه اندازی کردیم.

  اگه تو خوانندگی استعداد داری، این شانس بزرگ رو از دست نده و اگه نداری هم لطفا به سایتمون سر بزن و ما رو از پیشنهاداتت محروم نساز.

   

  امیدوارم واسه دادن جواب سلامم که شده به سایت ما بیای* 

  آدرس سایت ما:

  http://ontalent.mihanblog.com/

   

  آدرس ایمیل ما:

  singer.talent94@gmail.com

   

   

  تازه میتونی برای بیشتر دیده شدن تبلیغتو با یه قیمت خیلی نا چیز در سایت ما بدی یا تبادل لوگو کنی

  راستی شاید ندونی ولی میتونی بنر ما رو تو وبت قرار بدی. خیلیم آسونه تازه کد جاوا اسکریپت هم نیست؛ خواستی بگو تا راهنماییت کنم.

  میتونیم تبادل لینک کنی ، یعنی اول مارو با نام مسابقه بزرگ خوانندگی(آنتلنت) لینک کنی_آنتلنت رو مثل اسم وبلاگ انگلیسی بنویس_ بعد خبر بدی تا لینکت کنیم

   

  لطفا شرکت در نظرسنجی را فراموش نکنید چون نظر سنجی برای پیدا کردن بهترین خواننده پاپ ایران است و شما با رای دادن میتونید پرچم خواننده محبوبتونو بالا ببرین 

  تا درودی دیگر بدرود

  ایشاالله که باز مسیرمون به هم بخوره!  

   

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
تا 1439...

جستجو

بایگانی

عناوين برگزيده

پربازديدها

آخرين نظرات

پیشنهاد ویژه

پيوندها

محصولات سایت

شبکه های اجتماعی

کلیپ های برگزیده