ابزار اینستا گرام

تیک ابزارابزار اینستا گرام برای وبلاگ

ابزار تلگرام

تیک ابزارابزار تلگرام برای وبلاگ

سفیانی می آید!!؟

 یهود و آمریکا

سفیانی می آید!!؟

پیروزی ترامپ قابل پیش بینی بود !!!

بر خلاف تصورات و حرفهایی که در زمینه ی برنده شدن هیلاری کلینتون در انتخابات آمریکا زده می شد ، به راحتی می شد ، از پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات آمریکا مطمئن بود. با توجه به نفوذ لابی های صهیونیستی و یهودی و اثرگذاری آنها بر آمریکا و با توجه به اهدافی که آنها از سالیان پیش برای خود ترسیم نموده اند ، قطعاً می توانیم به دلایل پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات آمریکا پی برد.همچنان که خود ترامپ در مناظرات و پس از پیروزی از مهندسی شدن انتخابات آمریکا حرف زده بود. تظاهرات مردم آمریکا نیز بیشتر بخاطر همین رفتارهای نژادپرستانه و فرمایشی بودن انتخابا بوده تا انتخاب ترامپ ، که با این اوضاع حتی احتمال تجزیه برخی ایلاتها آمریکا نیز وجود دارد.دونالد ترامپ آمده تا فاز جدیدی از نقشه های صهیونیستها را اجرا کند و گامی دیگر برای تحقق حکومت جهانی شیطانی و ماسونی در جهان بر دارد. با توجه به این مسائل باید گفت که صهیونیستها از نقشه جدید خود حدود شانزده (16) سال پیش در قالب یک انیمیشن پرده برداشته بودند. در انیمیشن خانواده سیمپسونها که از آن به عنوان ماسونی ترین انیمیشن جهان نیز نام میبرند ، به وضوح به پیروزی دونالد ترامپ اشاره شده است. هرچند که نویسندگان و تهیه کنندگان این انیمیشن سعی دارند تا به ترتیبی این مسئله را جوری دیگر بیان نمایند که در هر صورت قابل پذیرش نیست.

 

 

 

 

 

دریافت
مدت زمان: 13 ثانیه

 

قسمتی از انیمیشن سیمپسون

 

 

سفیانی؛ نقشه ترامپ برای نابودی داعش!!!

دونالد ترامپ که اتفاقاً رابطه ی بسیار حسنه ای با سران رژیم صهیونیستی نیز دارد ، داعش را ساخته و پرداخته ی سیاستهای غلط هیلاری کلینتون و باراک اوباما می داند و از لزوم مبارزه با این گروهک به شیوه ی جدیدی صحبت می کند. آنطور که به نظر می رسد شیوه جدید دونالد ترامپ برای مبارزه با داعش ایجاد گروهکی دیگر میباشد.گروهکی که بتواند داعش را در شام و عراق زمین گیر کند . بر اساس روایاتهای اسلامی گروهی و جریانی چند ماه قبل از ظهور حضرت ولی عصر ( ارواحنا له الفداه) در شام خروج کرده و آنجا را تحت سیطره خود قرار خواهد داد. بر همین اساس بزودی باید شاهد جریانی باشیم که قصد آن مبارزه با داعش در شام و عراق و حکومت وقت شام میباشد .

پیش از قیام حضرت مهدی‏ علیه السلام مردی از نسل ابوسفیان در منطقه شام خروج می‏کند و با تظاهر به دینداری، گروه زیادی از مسلمانان را فریب می‏دهد و بخش گسترده‏ای از سرزمین‏های اسلامی را به تصرف خود در می‏آورد. او بر مناطق پنجگانه - شام، حمص، فلسطین، اردن، قنسرین و منطقه عراق - سیطره می‏یابد و در کوفه و نجف، به قتل عام شیعیان می‏پردازد و برای کشتن و یافتن آنان جایزه تعیین می‏کند .
از روایات استفاده می‏شود مدت حکومت او نه ماه است. سفیانی، با این که از خبیث‏ترین و پلیدترین مردمان است؛ ولی همواره ذکر «یا رب یا رب» بر زبانش جاری است.

برخلاف عامه مردم که داعش را همان سفیانی می دانند ، داعش در زمینه هایی کاملا متمایز با سفیانی میباشد. از نسب سران گرفته تا زمان خروج و حکومت بر شام. سفیانی چند ماه قبل از قیام و ظهور حضرت ولی عصر عج خروج خواهد کرد ، با شکست طرفهای درگیر در شام ، از گروه های تروریستی گرفته تا حکومت وقت ؛نه ماه بر شام حکومت خواهد کرد ، صاحب پرچم سیاه نیستند و می تواند مسلمانان را فریب دهد.

این گروهک پس از سیطره کامل بر شامات سپس به بهانه ی مبارزه با تتمه ی دواعش به عراق لشکر کشی خواهد کرد . داعش با تمام جنایاتهای فجیع خود ، از طرف یهود و صهیونیستها برای اهدافی خاص تشکیل شد و حالا که موفقیتی کسب نکرد باید جای خود را به جریانی دیگر بدهد.

شاید تصور شود که با وجود ایران و روسیه فتح شام امری غیر ممکن باشد ، اما اگر روسها تغییر دیپلماسی دهند و ایران نیز تحت فشارهای دیپلماتیک در کنار حوادث احتمالی انتخابات پیش رو ، مجبور به عقب نشینی شود ، وقوع همچین اتفاقی اصلاً غیر ممکن نیست.

 

ترامپ و جنگ جهانی

پس از انتخابات آمریکا وقوع جنگ جهانی سوم بیش از هر زمان دیگری محتمل تر است. بر اساس قرائن و شواهد جنگی خانمانسوز دامن  کشورهای غربی را خواهد گرفت ، که در این زمینه آمریکای ترامپ و روسیه ی پوتین نقش غیر قابل انکاری خواهند داشت البته اینبار شاید در کنار یکدیگر و به عنوان یک دوست. به هر ترتیب صهیونیستها و یهودیان براساس اعتقادات خود در تلاش اند تا جنگ موعود یا همان جنگ آرماگدون به وقوع بپیوندد تا جهان برای ظهور مسیح آماده شود.همچنان که رسانه های آمریکایی ترامپ را رئیس جمهور آخرالزمانی معرفی نموده اند.

 

 

نظرات (۱۱)

 1. salam

  Malek Abdullah sani shahe Ordon sufyani Mauun mibashad ke taharokatash ra tahte hemayat e Dajal e bozorg Amrica aghaz karde ast. inshallah bezudi shahed e ghiam Imam a.s. khahim bud. 
  http://www.black-banners.com/forum/viewforum.php?f=15&sid=35654c7d4a5ed40388d2b5eaa72a2095

 2. یادمه این آقای رائفی پور چند سال پیش میگفت پادشاه اردن سفیانیه و فلانی سید خراسانی. واقعا کسایی ک درباره امام زمان مردم رو گمراه میکنن کجای جهنم جا دارن؟؟ شمام خودتونو باهاش هم پیاله کردید
  • پاسخ:

   سلام دوست عزیز
   ما اینجا گفتیم ترامپ سفیانیه که بهتون برخورد؟
   اگه خوب مطلب رو مطالعه کنید متوجه میشید که ما نه گفتیم فلانی سفیانیه نه گفتیم فلانی دجاله ، شما چرا به خودت میگیری؟
   نظر آقای رائفی پور به ایشون مربوطه من در مقام پاسخگوی ایشون نیستم ، البته من تا حالا چنین چیزی نشنیدم و از ایشونم هم بعیده !!!
   اما درباره سید خراسانی و شعیب همه ی ماها هم عقیده ایم ، و چیزیم عوض نشده به نظرم
   درباره اینکه گفتین گمراه کنندگان جاشون توی جهنمه منم با شما هم عقیده ام ، اما کسی امام زمان رو به سخره گرفته و گمراهه که به اسم ایشون هر غلطی میکنه و هر جنایتی مرتکب میشن ، ما که آقای رحیم مشایی نیستیم!!!
   و بعد کسی امام زمان رو به سخره گرفته و گمراهه که وسط شهر توی انظار عمومی خودشو لخت میکنه ، روسری شو بر میداره ، اسم خداوند رو آتیش میزنن ، به مستکبرین و کفار میگن خدا و کدخدا ، مردم و گذاشتن جای خدا هر کاری میکنن میگن برای مردمه!!!
   بله دوست من شما برو مطالعه کن ببین گمراه معنی اش چیه ؟
   گمراه کسی که به شهداء میگه مدافع اسد ، گمراه کسی که تو زمان انتخابات خودشو رو جر میده میگه فلانی رای بیاره وسط خیابون حصار میکشن !!؟ اونها هم گمراهن هم احمق!!! گمراه سلبریتی هایی هستن که در اوج بی سوادی و بی شعوری یه جامعه رو دارن به لجن میکشن.
   بله خیلی قشنگ گفتین اونی که امام زمان رو به سخره میگیره و مردم رو گمراه میکنه جاش تو جهنمه و نجاتم پیدا نمیکنه . حالا ما گمراه اما امیداوارم شما رو اونجا نبینم!!!
 3. شبکه پیچیده استکبار به شدت در حال کار کردن روی این مسئله است واین موضوع کلید خورده است ایا سیاست مداران خوابند یا بیدار
 4. مرتضی رحمانی

  استاد رائفی پور هیچوقت نگفته کی سفیانیه کی فلان اول از ی چیزی مطمئن شو بعد بگو
 5. به نام خدا
  سلام
  به نظر من ما داریم توی دوران آخرالزمان زندگی میکنیم همون جور که احادیث گفتن پرچمهای سیاه و کشتن و معرفی همسایه مسلمان برای کسب ثروت اتفاق افتاده و عبدالله آخرین پادشاه مقتدر عربستان بود پرچم های زرد و نیروهای غربی وارد سوریه شدند و الان دیگه از هزاران نشانه چندتا نشانه حتمی و اصلی هستند که اتفاق نیافتاده،امروز یکی از روزهای ماه مبارک رمضان است امیدوارم اولین نشانه حتمی که گفته شده احتمالا در ماه رمضان و شب ۲۳ اتفاق میافته حاصل بشه و ندای آسمانی به گوش برسد،در هر صورت این فقط ترامپ نیست که بازیچه دست ماسونها شده تمام دنیا دچار این مشکل است ماسون خیال تسلط بر عموم مردم را دارد و انسانها را مثابه گوسفندان میداند و خودرا چوپانی روئین تن.
 6. پاسخ دهنده گرامی، کسی که حق رو با باطل می آمیزه به گونه ای که قابل تشخیص نباشه منحرفه و کسی که از منحرف حرف شنوی داشته باشه گمراهه، کسانیکه بعد از چهل سال فاسد اقتصادی به مردم تحویل دادن نمیتونن جانشین معصوم باشن، شما خیلی دوست داری که یکی سید خراسانی باشه ولی حقیقت با رویا فاصله داره، حقیقت اینه که تا مردم از تمام روش های اداره حکومت که ما میشناسیم نا امید نشدن آقا امام زمان ظهور نمیکنه، صاحب زمان فقط وقتی ظهور میکنه که هیچ امیدی برای اصلاح جوامع بشری وجود نداشته باشه و کشور ما مثل سایر کشورها و حکومت ها در این راه داره پیش میره. امیدوارم خداوند ما و شما رو به راه راست هدایت کنه تا از منتظرین راستین منجی باشیم.
  در پناه حق موفق و پیروز باشید
  • پاسخ:

   خدمت شما دوست بزرگوار عارض بشم که...
   بنده خدایی که شما ایشون رو منحرف قلمداد کردین و حرف ایشون رو توهم میدانید براساس یک استدلال و یک دلیل و سندی حرفی را بیان نموده است، اما شما چه؟
   من از شما یک سئوال دارم و خواهشمندم حتماً جوابش رو هم بدین ، آیا این منجی نیاز به یار و انصار و اعوان دارد یا خیر؟
   آیا یاران منجی از همین انسانهایی هستند که در دنیا زندگی می کنند یا خیر از حیوانات و وحوش و اموات می باشد؟
   قرار نیست منجی ظهور بکنه و بیاد یه جامعه ای رو اصلاح بکنه اما یاران و یاورانش از جای دیگه ای باشن ، اینکه قابل پذیرش نیست ، مثل این میمونه که بگیم پیامبرهایی که برای بشر فرستاده میشوند از فرشته باشن ، همین اندازه استدلال تون بی ربطه!!!
   آیا توی حکومت امیرالمومنین (ع) که امام معصوم بود کسی فساد نمی کرد؟ چون در حکومت علی (ع) فسادی اتفاق افتاده میشه کل سیستم رو فاسد قلمداد کرد؟
   آیا تو جمهوری اسلامی افراد صالحی زندگی نمی کنن؟
   چرا شما فقط شما نیمه خالی لیوان رو میبینین ، چرا شما همه چیو با پول و مادیات اندازه میکنید ، آیا بجز مسائل اقتصادی چیزهایی دیگری رو یه حکومت نیاز نداره؟ بله منم مثل شما از حرام زاده بازیهای یه عده مسئول خائن یهودی!!! گله مندم اما این دلیل نمیشه من حکومت رو زیر سئوال ببرم.
   چرا شما اقتدار شیعه و ترس کفار و یهود از شیعیان علی (ع) رو نمی بینید؟ چرا شما بیداری کشورهای دنیا و حساب نبردنش رون رو از آمریکا و یهودی که الان چند هزار ساله داره جنایت میکنه رو نمیبینید؟
   چرا شما 40 میلیون شیعه علی(ع) تو نیجریه رو نمیبینید؟ چرا شما شیعیان علی (ع) رو تو آمریکا ، انگلیس ، فرانسه ، کانادا ، روسیه و ... که تعداد قابل ملاحضه ای هم هستند رو نمیبینید؟ شیعیانی که قالباً مقلد امام خامنه ای (حفظه الله) هستند.
   چرا شما راهپیمایی عظیم اربعین رو نمیبینید ؟ چرا شما پا کوبیدن سربازان اسلام رو پشت مرزهای فلسطین اشغالی نمی بینید؟
   دوست عزیز اینها کار کی بوده؟ اینها همینطوری الله بختکی به وجود نیومده. اینها کار حکومت زمینه ساز با کمک خدا بوده. این همه جوان نازنین یعنی جون دادن برای هیچ!!!
   چرا ماها و شماها هیچوقت خودمون رو محکوم نمی کنیم و انتخابهای غلط خودمون رو عامل بدبختی خودمون نمی دونیم ؟ کشور تو این چهل سال قالباً دست لیبرالهای غربگرا بوده هاشمی و خاتمی و الانم که روحانی . همینقدر که به اینها نقد داریم به احمدی نژاد هم داریم و از اون دفاع نمی کنم. بد بختی ما از جهالت خودمونه نه از حکومت .
   سید خراسانی قراره چکار برای اسلام بکنه که امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (حفظه الله) انجام ندادن؟
   من متنفرم از سید خراسانی که نشسته تو چاه نمیاد وارد میدان نمیشه و بخاطر اسلام 5 تا فحش نمیشنوه. من از سید خراسانی که نشسته تو خونه اش دائماً دعا میخونه و کاری برای اصلاح جامعه نمیکنه و یه کلمه حرف نمیزنه حالم ازش بهم میخوره.
   منجی زمانی میاد که اتفاقاً امیدی به اصلاح جامعه  باشه نه  اینکه مردم همه وحشی شده باشن.
   دوست عزیز شما بد متوجه شدین ، اینکه میگن مردم باید از تمام حکومتها نا امید باشن درسته ، اما منظور این نیست که از اسلام هم نا امید بشن ، مگه امام زمان (عج) بیاد دین جدید میاره؟ خیر فقط امام زمان(عج) اسلام رو به شکل کامل پیاده میکنه ، پس عقل حکم میکنه یه حکومت کوچولو موچولو اسلامی باید باشه ( هر چند دارای مشکل که البته نباید باشه) تا دنیا ببینه و مردم بگن چیزی که این میگه درسته نه لیبرال و مارکسیسم و فمنیسم و سکولاریسم و مکاتبهای دیگر.
   مردم باید از هر حکومت و چیزی غیر اسلام نا امید بشن ، باید مثلاً از طب غربی نا امید بشن و رو بیارن به دستورات اسلام که الان با یه سرچ کوچیک متوجه میشین اروپایی ها بیشتر از ما در زمینه سبک زندگی و پزشکی از اسلام بهره میبرن و همچنین اقتصاد ، فرهنگ ، هنر و ... که باید رو بیارن به اسلام . باید بفهمن هیچ چیز جز اسلام نمیتونه دردشونو دوا کنه ، پس باید یه حکومتی یه دستگاهی باشه که اینها اونو ببینن و با اسلام آشنا بشن و گرنه علم غیب که ندارن ، صرف کلمه Islamic Republic of Iran انسان رو به فکر وا میداره. دوست عزیز معنیش اینه نه اون چیزی که شما تصور میکنید.

   به هرحال هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد

   و من الله التوفیق


 7. احسنت به شما با این جواب کوبنده ای که دادید
  ان شاءالله از یاران و یاوران منجی باشید
 8. تو همین انیمیشن سیمپسونها ترور ترامپم نشون میده یا خیلی پیشگویی های دیگه که درست بودن پس ترامپ ترور میشه و طبق گفته های پیشگوها آخرین رئیس جمهور امریکا سیاه پوست هستش یعنی باراک اوبامای ماسون میتونه رئیس جمهور بعدی باشه تازه هنوز معبد سلیمان ساخته نشده در ضمن دانشمندان گفتن سال ۲۰۲۷ یک پدیده نجومی عجیب داریم که در آن یک خورشید گرفتگی و سپس ماه گرفتگی خواهیم داشت که این علامت از زبان ائمه شنیده شده و نشانه ظهور است جهت اطلاع کسوف معمولا بعد از خسوف اتفاق میافته اما اینجا گفته شده ابتدا کسوف و بعد خسوف میشه در تقویم مایا هم سال ۲۰۲۲یا۲۰۲۷برای شروع جنگ جهانی سوم قلمداد شده شایدهم اینا همه رد گم کنی باشه تا سفیانی شناخته نشه چون گفته شده این شخص فرزند یا همسر خودش رو جهت شناسایی نشدن میکشه که این خیلی مهمه یعنی اون نباید شناسایی بشه تا زمان قیامش خودش اعلام کنه پس در مورد شناخت سفیانی نمیشه اظهار نظر کرد که اینه یا اونه

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
تا 1439...

جستجو

بایگانی

عناوين برگزيده

پربازديدها

آخرين نظرات

پیشنهاد ویژه

پيوندها

محصولات سایت

شبکه های اجتماعی

کلیپ های برگزیده