ابزار اینستا گرام

تیک ابزارابزار اینستا گرام برای وبلاگ

ابزار تلگرام

تیک ابزارابزار تلگرام برای وبلاگ

۴

زن در غرب به اندازه ی گوشت و میوه و مرغ ارزش دارد !!!

 سیاسی و فرهنگی کلیپ یهود و آمریکا

زن در غرب به اندازه ی گوشت و میوه و مرغ ارزش دارد !!!

تصاویر و فیلم های منتشر شده ای از فروش زنان در مغازه های کشورهای اروپایی ٰ نماد و نشانه ای از درنده خویی جوامع غربی را در مقابله با زنان افشا کرد و نشان داد که زن در غرب هیچ ارزشی بجز ارزش جنسی و کامجویی ندارد و این همه داد و فریاد سردمداران غربی درباره حقوق بشر و آزادی زن ٰ  جز یک جوک مسخره نیست که هرزگاهی عالمیان را می خنداند. حال ما می خواهیم تا با مقایسه غرب و اسلام که نماد واقعی آن اینک ایران است ٰ ببینیم کدام دسته از زنان از آزادی بیشتری برخوردارند ٰ زنان مسلمان یا غربیٰ شاید حداقل افرادی که در ایران بدنبال نهادینه کردن تفکر غربی در موضوع زن هستندٰ برای آنها تلنگری هرچند کوچک باشدٰ اتفاقی که اگر خدایی ناکرده بیفتد شاید حتی دختران و زنان و خواهران و مادران آنها را نیز تهدید می کند.

زن در جامعه ی اسلامی جایگاه خاصی دارد ، جایگاهی فراتر از یک عنصرجنسی.زن در اسلام یک نقش اساسی را ایفا می کند که بدون وجود او رسیدن به بسیاری از اهداف غیرممکن است. زن در یک جامعه ی اسلامی صرفاً نقش یک کالای جنسی را بازی نمی کند ، که تمام شخصیت او در برآورده کردن شهوات مردان باشد. اسلام به زن به چشم کرامت نگاه می کند و همانطور که مردها حقوقی دارند ،برای زن هم برایش حقوقی قرار داده شده است.در جوامع غربی رفتاری که با زنها دارند یک رفتار کاملاً هوسبازانه است. آنها را صرفاً برای ارضای غرایز جنسی می خواهند و زن یک موجود ضعیف و ذلیل برای لذت بردن مردان است . در بعضی از کشورهای غربی دیده شده که زنها را مانند یک کالا در پشت ویترین قرار می دهند و با آویزان کردن اتکت و بارکد زدن زن، برای او قیمت تعیین می کنند. این مردان هوسباز و شهوتران هستند که می آیند ، کالای جنسی مورد علاقه خود را انتخاب می کنند و بعد از مدتی که از آنها خسته شدند مثل یک جنس تاریخ مصرف گذشته آنها را دور می اندازند.  بله زن در جامعه ی پر ادعای غرب که دفاع از حقوق بشرش گوش عالم را کر کرده است، به اندازه ی گوشت و میوه و ماشین و کالاهای روزمره ی مردم ارزش و اهمیت دارد. هیچ انسانی که بویی از انسانیت برده باشد و از احساسات برخوردار باشد ، هر چقدر هم که هوسباز باشد حاضر نیست چنین رفتاری را با یک انسان داشته باشد.


دانلود مستند فروش زنان در غرب


برای دانلود کلیک نمایید

دانلود کلیپ فروش زن در اسرائیل


برای دانلود کلیک نماییدسئوالی که اینجا وجود دارد اینست که  در جوامعی که بخاطر از بین رفتن یک گونه ی جانوری یا حفظ محیط زیست سمینارها و کنفرانس ها برگزار می کنند، چرا برای دفاع از کرامت انسانی کاری را انجام نمی دهند؟ محیط زیست و حیوانات را می خواهند برای چه کسی حفظ کنند ؟ وقتی که بنیان خانواده از هم پاشید و جامعه ی انسانی متلاشی شد مطمئناً دیگر هیچ چیزی ارزش نخواهد داشت. آنهایی که دم از آزادی زن در غرب می زنند خداوکیلی یکبار بدون هیچ تعصبی بیایند فکر کنند ببینند ، زن در غرب آزادی بیشتری دارد یا در کشورهای مسلمان .البته خیلی از کشورهای عربی که پسوند اسلامی را با خود یدک می کشند، دست کمی از این کشورهای غربی ندارند. در همین عربستان رنان از حقوق اولیه ای مثل رأی دادن و رانندگی هم محروم هستند. منظور ما از کشور اسلامی با حکومت اسلامی ، ایران عزیز است که در این چند سال اخیر تلاش زیادی را برای زنده کردن حقوق پایمال شده ی زنان انجام داده است. بعضی ها به محض اینکه حرف از حقوق زنان و آزادی زنان زده میشود ، بلافاصله مسئله ی حجاب را وسط می کشند که بله چادر و حجاب باعث عقب ماندگی است و از دست وپا گیری حجاب حرف می زنند. خوب حالا ببینیم آیا حجاب واقعاً دست و پا گیر است یا نه؟ ببینیم که زنان در غرب از آزادی بیشتری برخوردار هستند یا در ایران؟


مسئله ی دست وپاگیری حجاب الآن دیگر نخ نما شده چه بسیار زنانی که در کشور ما با داشتن حجاب کامل به بالاترین سطح در حوزه ی کاری خودشان رسیدند ، یک نمونه اش مریم هاشمی ورزشکار زن ایرانی که با داشتن حجاب اسلامی دوبار قهرمان جهان در رشته ی وشو شد. نمونه ی دیگرش خانم دستجردی که چندسال به عنوان وزیر بهداشت مشغول به خدمت بود. یا می توان از زنانی که به عنوان نماینده مجلس مشغول هستند و زنان بیشماری که با داشتن حجاب کامل در بالاترین سطح مشغول به فعالیت هستند نام برد، که انصافاً هیچ گونه مشکلی هم ندارند.

 مرضیه وحید دستجردی, مرضیه دستجردی, بیوگرافی مرضیه دستجردی, همسر مرضیه دستجردی, فرزندان مرضیه دستجردی, پدر و مادر مرضیه دستجردی, سوابق مرضیه دستجردی, تحصیلات مرضیه دستجردی, علت برکناری مرضیه دستجردی, وزارت بهداشت, اقدامات سیاسی مرضیه دستجردی, اولین زن وزیر, زنان اصولگرا, عکسهای مرضیه دستجردی, زندگینامه مرضیه دستجردی, Marzieh Vahid Dastjerdi


در طرف مقابل زنانی هم در جوامع غربی مشغول فعالیت هستند که با وجود اینکه در بالاترین مقام کشورشان هستند ، به علت پوشش نا مناسب و شرایط فرهنگی حاکم در آنجا مورد سواستفاده قرار میگرند. به این ترتیب مشخص میشود که زنان در غرب در هر مقامی که باشند آزاد نیستند و همیشه مورد سو استفاده از طرف مردان قرار می گیرند. حالا چه این زن رئیس جمهور کشورش باشد یا هر منصب دیگری را که دارا باشد در غرب اولین دیدی که به آنها دارند ، یک نگاه شهوانی است.این ادعای ما را خبرهای لو رفته از روابط جنسی نامشروع بسیاری از زنان شاغل در جوامع غربی کاملاً تصدیق می کند.

 بله کاملاً روشن است که زنان در غرب آزاد نیستند و تحت هر شرایطی در چنگال مردان هوسباز و شهوتران اسیر و زندانی هستند. و نکته ی دیگر اینست که اگر حجاب دست و پاگیر بود این همه  زن  تازه مسلمان حجاب را انتخاب نمی کردند ، خوب می گفتند که حجاب دست و پا گیر است و ما را از فعالیت های ما باز می دارد.جالب اینجاست که اغلب آنها که تازه مسلمان میشوند اعلام می نمایند که یکی از دلایل اصلی اسلام آوردن ما مسئله حجاب و آزادی و آرامشی است که درآن نهفته است. ممکن است گروهی هم بگویند  کسانی هم هستند که مسلمان هستند وشیعه ،اما حجاب خودشان را برداشته اند،در پاسخ باید گفت که هیچکدام از آنها بعد از کشف حجاب و برهنه شدن نگفته اند که ما بخاطر دست و پا گیر بودن حجاب این کار را کرده ایم.آنها بخاطر جلب توجه و حقارت درونی به چنین عملی اقدام کرده اند. یک نمونه ای که میشود مثال زد گلشیفته ی فراهانی است. او وقتی در ایران بود با داشتن حجاب مشغول به بازیگری بود و هیچ مشکل خاصی نیز نداشت و هیچ وقت از دست و پا گیری آن هم گلایه نداشت ، اما وقتی به خارج از کشور رفت و کشف حجاب کرد و بر علیه حجاب اسلامی صحبت کرد، بازهم یک بازیگر سینما بود اما تفاوت در اینجا بود که او در ایران آزاد بود و مشکل زیادی نداشت ، اما در خارج از کشور اسیر یک عده مرد هوسباز شده بود و نقش یک روسپی را ایفا می کرد ، که هر روز باید خود را در اختیار یک نفر قرار می داد تا آنها از او کامجویی نمایند.به هر ترتیب اسلام به دنبال حفظ کرامت زن و برخورداری ازیک زندگی سالم و آزادانه است.اسلام به دنبال آنست که نگاه شهوت پرستانه به زن از میان برود اما در جوامع متمدن!!!غربی درست برعکس این مسئله در جریان است.

نظرات (۴)

 1. سلام
  وبلاگ نویس محترم؛ 
  به شما عضویت رایگان در سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه تعلق گرفت.
  لطفا نهایتا تا ولادت امام حسن مجتبی(ع) اقدام فرمایید.
  تکمیل اطلاعات و عضویت در Www.saamaneh.ir

 2. راستش ما تو ایران میبینم همین چهره هایى که در ایران از حجاب ازشون بپرسى کلى دم از کرامت میزنن در صدا و سیماى جمهورى اسلامى ایران به زن توصیه میکنند پاى شوهر دست بزن رو با شیر مالش بدند و ببوسند ان هم چرا چون شوهر هست. ظاهرا در برخى مجالس دینى هم به زن یاد میدن نوکرى شوهر رو بکنه تا بهش اجازه خروج از خانه اجازه کار ادامه تحصیل و غیره رو بده. تو یک مجلس مذهبى که خانمه بین خنده و جدى به دختر ها میگفت واسه شوهرت ناهار شام بزارى میره چند ساعت پاى ماهواره میشینه کاریت هم نداره. ما شاء الله هم که این موارد در ایران کم نیستند.
  از غرب دفاع نمیکنم به دین هم هجمه نمیکنم لطفا به من هم تهمت داشتن اطلاعات دینى کم نزنید من در همین سال پیش کلى مقاله خوندم شاید نزدیک پنجاه مقاله.
  • پاسخ:

   سلام خدمت شما خواهر گرامی!!!
   به دقت پاسخ رو بخونید لطفاً

   خیر ما به شما انگ هجمه به دین و شرع رو نمی زنیم ؛ از مطالب شما هم چیزی به عنوان دفاع از غرب به ذهن ما نرسید ؛ اما قطعاً و یقیناً به شما اعلام میکنیم که اطلاعات دینی بلکه اطلاعات شما درباره زندگی زناشویی و حتی عشق و عاشقی هم خیلی کم هستش ، این تهمت نیست یک واقعیته
   شما فرمودین که من بیش از 50 مقاله در این باب مطالعه کردم ، میتونم ازتون خواهش کنم لینک مقالات رو در اختیار این جناب در ذیل همین پست قرار بدین تا ما هم آنها رو مطالعه کنیم شاید برداشت شما از اونها غلط بوده یا اصلا مقالات دینی نبوده

   مورد بعدی که لازمه بهش توجه کنید شما یه طوری از شوهر حرف می زنید انگار شوهر بنده خدا دشمن زنشه ، وقتی پای عشق در میان باشه چه فرقی میکنه شوهر پای زن رو بشوره یا زن پای شوهر رو ؟ کم نیستن دور و اطراف ما شوهرهایی که برای زن هاشون این کارها رو میکنن
   به نظر من اون خانم اومد تو صدا و سیما اون حرف رو زد اصلاً چیز بدی نگفت و صدا و سیما خیلی احمقه کگه اومد معذرت خواهی کرد ، اگه همچین چیزی تو غرب اتفاق میفتاد همه به به چه چه می زدن که چقدر رمانتیک بود این حرف اما چون یک کارشناس دینی این حرف رو زده و مردم ما مغزشون خرابه بهش واکنش منفی نشون دادن
   حالا چرا مغز خرابه؟ چون عده ای از زنها شوهر رو فقط یه عابر بانک میبینن براشون زندگیشون رو تامین کنه خونه و ماشین و لباس براشون بخره سفر ببره ، تا چشمش رو دور دیدن یه دوست پسر هم اختیار کنن با اون برای خودش عشق و حال کنه ، نه عشقی نه علاقه ای چیزی تو زندگی زناشویی وجود نداره و برخی هم از مردها هم زنها رو به چشم کلفت میبینن هر دو دیدگاه از منظر اسلام مردود و گناه و معصیت داره

   خواهر محترم عشق که باشه اینها اصلاً معنی و مفهوم نداره مشکل از دیدگاه مردمه ، من به شما توصیه میکنم بجای خوندن 50 تا مقاله سیره عملی زندگی مشترک حضرت علی و زهرا (ع) رو مورد مطالعه قرار بدین ، توی زندگی باید محبت باشه

   چطوری زن و شوهر حاضرن جاهایی از بدن که نجاست و کثافت از اونجا خارج میشه رو ببوسن و دست بزنن و ... اما پا شان زن یا شوهر رو پایین میاره؟

   شما فرمودین زن باید نوکری شوهر رو بکنه تا اجازه خروج از منزل و کار و ... رو بهش بدن ، من از شما می پرسم آیا شما این مزخرفات رو باور میکنید؟ آیا همچین چیزی ممکنه؟ مگه شما تو این مملکت زندگی نمیکنید؟ ما که تو شهرهای مختلف ایران با این همه خانواده مذهبی سر و کله زدیم تا حالا با همچین موردی مواجه نشدیم.

   تو همین اروپا مصادق شستن پا توسط زن برای شوهر رو با سند ان شاء الله بزودی در یک پست جدا و لینک را در این پست برای شما  قرار خواهیم داد.

   بعد ما حرف مون چیزه دیگه ای بودش ، آیا شما دوست دارین روی شما یه برچسب بزنن بگن 5000 تومن بعد یه پسر بیاد 20 دقیقه شما رو ببره هر کاری خواست بکنه بعد کارش تموم شد مثل تفاله پرتتون کنه بیرون و بعد دوباره بیارنتون پشت ویترین و تکرار مکررات؟

   قُلْ هَلْ یسْتَوِی الْأَعْمی وَ الْبَصِیرُ أَ فَلا تَتَفَکرُونَ

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
تا 1439...

جستجو

بایگانی

عناوين برگزيده

پربازديدها

آخرين نظرات

پیشنهاد ویژه

پيوندها

محصولات سایت

شبکه های اجتماعی

کلیپ های برگزیده