ابزار اینستا گرام

تیک ابزارابزار اینستا گرام برای وبلاگ

ابزار تلگرام

تیک ابزارابزار تلگرام برای وبلاگ

۰

تهاجم فرهنگی غرب- قسمت دوم - مد و لباس

 سیاسی و فرهنگی یهود و آمریکا

تهاجم فرهنگی غرب- قسمت دوم - مد و لباس

یکی از راهکارهای غرب برای تغییر فرهنگ مردم ایران تغییر در نوع پوشش و گرایش افراد جامعه  به مُد و مدگرایی است. ورود لباس ها تحریک کننده ، لباس با نماد های فراماسونی و غربی، ساپورت، جایگزین نمودن مانتوهای چسبناک و نازک به جای چادر، انگشتر با نماد فراماسونی و گروه تروریستی داعش و مدل موهای مختلف زنانه و مردانه، شلوار های نامتعارف ،عمل زیبایی گوش و فک و ... از این قبیل اقدامات می باشد. این اقدامات بیشتر در جهت تغییر در پوشش خانم های ایرانی بوده و بیشترین تمرکز آنها نیز در این زمینه بوده، اگر چه این تغییر فرهنگ و مد گرایی اختصاص به زنان و دختران ندارد و در پسران و مردان جامعه نیز دیده می شود.

لباس های تحریک آمیز و مانتوهای نازک و چسبان هدیه غرب برای زنان ایرانی!!!

شیوع مانتوهای تنگ و چسبان و نامتعارف در این چندسال اخیر بین دختران و زنان ایرانی یکی از نمونه  تلاش های دولتهای غربی برای تغییر ماهیت فرهنگی جامعه اسلامی ایران بوده است. مسئله ای که غربی ها به صراحت از آن سخن می گویند تغییر نگرش فرهنگی ایرانیان به وسیله ی افساد آنهاست.

مانتوهای تنگ و آستین کوتاه

مارتین ایندنیک، از عناصر اصلی و محقق آمریکایی درباره اسلام و خاورمیانه می گوید: دیگر وقت آن نیست که دانشجویان را به خیابان بکشانیم؛ بلکه باید چادر را از سر زنان برداشت و از این طریق می توان نظام اسلامی ایران را سرنگون کرد.


مانتوهای تنگ و کوتاه

خبرنگار رادیو ملی آمریکایی طی گزارشی با خوشحالی اعلام کرد: مردم ایران برای آزادی بیشتر فشار آورده اند. اکنون انواعی از موسیقی که قبلاً با مخالفت شدید رو به رو بود؛ عمومیت یافته؛ و زن ها حجاب را تعدیل می کنند و کت های آنان کوتاه و کوتاه تر می شود.


مانتوهای تنگ و کوتاه و توقیف توسط پلیس

دیوید کیو مامور سابق سیا: مهم ترین حرکت در جهت براندازی جمهوری اسلامی، تغییر فرهنگ جامعه فعلی ایران است و ما مصمم به آن هستیم.


مانتوهای تنگ و آستین کوتاه

بنیامین نتانیاهو به کمیته اصلاح دولتی آمریکا گفت: آمریکا می تواند با پخش سریال های فاکس که افراد زیبا روی جوان را در وضعیت های متنوعی از برهنگی نشان می دهند و زندگی های فریبنده و مادی گرایانه دارند و رابطه های بی قید جنسی برقرار می کنند یک انقلاب را علیه حکومت ایران به راه اندازد. این[سریال ها] واقعا براندازانه هستند. جوانان ایرانی دلشان از لباس های دلپسندی که دراین سریال ها می بینند خواهد خواست. آن ها استخرها و زندگی های پرزرق و برق  راخواهند خواست.

تولید مانتوهای تنگ و کوتاه

جاسوس معروف انگلیسی: زنان مسلمان دارای حجاب محکم هستند و نفوذ فساد در میانشان ممکن نیست. به هر وسیله ای شده باید آن ها را از حجاب اسلام خارج کرد. آنگاه مردان و جوانان فریفته می شوند و فساد در کانون خانواده ها رخنه می کند.

مانتوهای تنگ ،کوتاه و جلوباز، شلوار کوتاه

یکی از جاسوسان کاخ سفید در گزارش خود آورده است: ما موفق شدیم چادر مشکی زن ایرانی را به چادر توری و گل دار تبدیل کنیم چادر را هم به مانتو و مانتوهای بلند را به مانتوهای رنگین تنگ و خیلی کوتاه. اکنون از حجاب برخی زنان مسلمان فقط یک روسری مانده است.

مانتوهای نازک و کوتاهی که اندام فرد در آن پیداست

لباس هایی با پرچم آمریکا، انگلیس،و نمادهای مسیحی

تولید لباسهایی با پرچم آمریکا و انگلیس ، شلوارهایی با پرچم اسرائیل و تولید لباسهایی با نماد های مسیحی و یهودی و عرضه ی آنها در بازار ایران و روی آوری جوانان به آنها یکی دیگر از اقدامات ضد فرهنگی غرب در زمینه مد و لباس است . قطعاً جذب جوانان به این نوع الگو غربی خطرات بسیاری خواهد داشت ، چرا که نشان دهنده تمایل جوان مسلمان و ایرانی به الگوی غربی و مسیحی و یهودی و در نتیجه تمایل مردم به فرهنگ  غربی می تواند باشد.

لباسهایی با پرچم کشور آمریکاتی شرتی با پرچم آمریکا
تی شرت با پرچم آمریکا


شلوارهایی با پرچم اسرائیل


شلوار با پرچم اسرائیل


تی شرت با پرچم انگلیس


تی شرت با علامت صلیب


تی شرت با علامت صلیب


تی شرت با علامت صلیب

در این زمینه قطعاً باید با تولید لباسهای فاخر و عرضه ی الگوهای ایرانی و اسلامی جلوی گرایش مردم و به خصوص جوانان به فرهنگ گمراه کننده ی غرب را گرفت ، که متأسفانه در این زمینه اقدامات درستی صورت نگرفته و بعضاً با تولید محصولات نامناسب کار را خراب تر از قبل نموده اند.
تولید مانتو و شلوارهای نامتعارف با پرچم ایرانتولید مانتوهای نامتعارف در ایرانمانتوهایی با پرچم ایرانشلوار ساپورت با پرچم ایرانآرم مقدس الله بر روی ساپورت زنانه

انگشتر با طرح گروه تروریستی داعش

با ظهور گروه تروریستی داعش و حمایت ایادی استکبار از این گروه منافق و خونخوار ، حامیان داعش بدنبال جذب طرفدار و نیرو برای این گروه هستند و با تولید برخی اقلام درصدد الگوپذیری جوانان مسلمان از افکار و عقاید این گروه تروریستی هستند . در این زمینه چندی قبل مشاهده شد که در برخی فروشگاه های ایران انگشتری با نماد و پرچم این گروه تروریستی در حال عرضه می باشد.انگشتر با پرچم گروه تروریستی داعشانگشتر با پرچم داعش
عمل جراحی زیبایی

عمل های جراحی زیبایی نشان از تغییر دیدگاه و افکار آدمی است. و گاهاً این تغییرات نشان دهنده ی علاقه ی فرد به یک فرهنگ و گروه و مذهب خاصی خاصی است که می خواهد خود را به آن شکل و شمایل در آورد. عمل های زیبایی گوش که گوش سالم خود را با جراحی به مدل های الاغی !! و خری!! در می آورند یا عمل های زیبایی فک که فک خود را به مانند پوزه سگ در می آورند که از مدل های شیطان پرستان است و همه ی اینها نشان از ضعف ایمانی و اعتقادی این افراد است .گوش مدل الاغیجراحی زیبایی- تبدیل گوش سالم به گوش مدل الاغی


تولید و عرضه کالاهای منتسب به جاستین بیبر خواننده همجنس باز یهودی

الگو قرار دادن افراد همجنس باز و فاحشه برای جوانان کشورهای در حال توسعه بویژه کشور های اسلامی و خاصه ایران اسلامی یکی دیگر از راهکارهای ضد فرهنگی غرب می باشد. در این رابطه افرادی مانند تیلور سوئیفت ، سلنا گومز، و جاستین بیبر از اشخاص معروف این جبهه ضد فرهنگی و ضد مذهبی می باشند. اما در این میان جاستین بیبر خواننده حرام زاده ی یهودی ، بخاطر مدل لباس پوشیدن و ارائه ی الگوهای قبیح و زشت بیش از پیش مورد توجّه بوده است و حالا کالاهای منتسب به این خواننده جوان یهودی در اکثر کشورهای در حال توسعه  حتی در ایران به عنوان یک نماد یهودی ، صهیونیستی ، شناخته ، و عرضه می شود. اما جاستین بیبر کیست؟ برای خواندن مقاله ای در خصوص جاستین بیبر خواننده جوان یهودی اینجا کلیک نماید.
مدل شلوار جاستین بیبر
شلوار جاستین بیبرشلوار جاستین بیبر


کالاهای منتسب به جاستین بیبرتبلیغات کالاها و تی شرت جاستین بیبر در ایرانشلوار جاستین بیبرپوشیدن شلوار ی مدل جاستین بیبر

بله قرار است غرب چنین فردی را الگوی جوانان ایران قرار دهد و با تولید و عرضه ی کلاه ، عینک، شلوار ، تی شرت، کفش ، و کالاهای دیگری که منتسب به این فرد است می خواهد بر روی افکار و عقاید جوان مسلمانی ایرانی تأثیر بگذارند.

مدل مو غربی

رواج مدل های موی غربی در بین جوانان ایرانی چه پسر و چه دختر در این سالها ی اخیر به شدت افزایش یافته است. اغلب این مدل موها متعلق به گروهای فراماسونی و شیطان پرستی است که بدون آگاهی در بین جوانان ایرانی رواج یافته است.مدل موی فشن که یکی از مدل موهای مورد علاقه جوانان است از مدهای فراماسونی محسوب می شود یا مدل موهای جوجه تیغی و خامه ای و غیره که وجود دارد و در دختران علاوه بر این ، مدل موی کوهان شتری که حجم آن حتی از زیر چادر نیز پیداست و باعث تحریک می شود نیز وجود دارد و پیامبر اسلام (ص) نیز به آن اشاره و زنان و دختران صاحب این مدل مو را لعن نموده اند.مدل موی غربی و فراماسونی و رواج آن بین جوانان ایرانی
مدل موی غربی و کوهان شتری و رواج آن بین زنان و دختران ایرانی

اما ساپورت

ساپورت یکی دیگر از محصولات ضد فرهنگی غرب برای به فساد کشیدن جامعه مسلمان ایران است. ساپورت از طریق تبلیغات ماهواره ای،  ویدئوهای موسیقی ، برنامه های تلویزیونی و اینترنت وارد ایران شد. در زمان های گذشته یک سری ساق پوش های بلند و کلفت که زیر چادر پوشیده می شد و با ساپورت فعلی تفاوت هایی داشت ، مرسوم بود که توسط زنان ایرانی استفاده می شد .


ساپورت چیست؟

ساپورت یا همان جوراب شلواری به حدی وقیح است که در غرب به عنوان یونیفورم مخصوص زنان روسپی و فاحشه شناخته می شود. همچنین کارگردانان فیلم های پورنوگرافی برای تحریک بیشتر مخاطبان این فیلم ها، لباس چسبنده ساپورت را بر تن بازیگران پورنو می کنند. در دهه 1980  میلادی نیز درکنکره آمریکاطرحی مطرح شدمبنی براینکه زنانی که درکلوپها و کاباره ها و مراکز فساد مشغول به خودفروشی هستند،باید یک وجه تمایزی با بقیه زنان اجتماع داشته باشندکه دراین زمان بفکرطراحی لباسی جذاب ودرعین حال منحرف کننده افتادندکه این دسته از زنان را ازجامعه متمایزکنند. ساپورت محصول این تفکرغربی بودکه امروزه برای کشورهای جهان سوم تبدیل به فرهنگ و مدشده است.


آیا واقعاً ساپورت مد و لباس زنان فاحشه بوده است؟

یک صفحه در اینترنت که حالت فروم دارد ، در مورد اینکه آیا بجای شلوار می توان ساپورت پوشید ، بحث کرده و آنجا تصریح کرده که ساپورت ، شلوار روسپی ها و فاحشه ها است و برای اینکه بدنشان را به مشتریشان نشان دهند ، این کار را می کردند، در حالی که ساپورت یک لباس زیر است و باید لباسی دیگری روی آن پوشیده شود. که خود غربی ها هم می گویند آن چیز بدی است . بر روی لینک ساپورت زیر را کلیک کنید تا جواب آن غربی را درباره ساپورت ببینید.

 ساپورت که اسم اصلی آن در غرب leggings « نمایش پا» است ، مخصوص روسپی هاست و یا در برخی مهمانی ها ی خاص پوشیده می شود و به عنوان یک لباس تحریک آمیز و مستهجن بکار می رود.


به این سئوال و جواب یک خانم و آقای غربی دقت کنید:

سئوال : من خیلی وقت است به کلیسا می روم ، من قصد دارم یک شلوار ساپورت پانما بهمراه یک تی شرت بپوشم، اما نمی دانم چه کفشی بپوشم . دارم به اسپریس (نوعی کفش زنانه معمولی ) فکر می کنم ، نظر شما چیست؟

جواب1: ایده بدی است!

جواب 2: شلوار ساپورت پانما در کلیسا!؟ مگر اینکه کلیسای مقدسِ روسپی ها باشد!! دامن گشاد و پایین زانو و یا بلندتر بپوش.

این هم چند سئوال جواب درباره ساپورت بین غربی ها که لینک آن را برای خواندن قرار می دهیم.


سئوال: چرا دختران ساپورت می پوشند و همه چیز را نشان می دهند؟ اینجا کلیک کنید.


سئوال: مردان درباره دختران ساپورت پوش چه فکر می کنند؟ اینجا کلیک کنید.


سئوال: چرا وقتی دختران می خواهند ....شان زیبا به نظر بیاید ، به دروغ می گویند به این علت ساپورت می پوشند که راحت باشند؟ اینجا کلیک


سئوال: چرا بسیاری از دخترا ساپورت می پوشند؟ اینجا کلیک کنید.


به هر حال اگر زن یا دختری از این قضییه اطلاع داشته باشد که ساپورت چیست و از موارد استفاده آن با خبر باشد و دوباره از آن استفاده نمایید آنوقت درباره آنها فکر دیگری باید کرد.نظرات (۰)
هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
تا 1439...

جستجو

بایگانی

عناوين برگزيده

پربازديدها

آخرين نظرات

پیشنهاد ویژه

پيوندها

محصولات سایت

شبکه های اجتماعی

کلیپ های برگزیده