ابزار اینستا گرام

تیک ابزارابزار اینستا گرام برای وبلاگ

ابزار تلگرام

تیک ابزارابزار تلگرام برای وبلاگ

اسناد فراماسون بودن میرحسین موسوی

 فراماسونری و شیطان پرستی سیاسی و فرهنگی

اسناد فراماسون بودن میرحسین موسوی
ردپایی از میرحسین موسوی که بی شک خود را از اصلی ترین سران فتنه می داند، در لجنات تفتین و تسلیم و قسطنطنیه (لُژهای فراماسونری) دیده می شود. این ها ادعاهای "دکتر محمد مکری" است که در زمان تصدی میرحسن موسوی بر مسند وزارت امور خارجه، سفیر کبیر ایران در شوروی بوده است.

به گزارش نهال نیوز وبلاگ (( جلبک ستیز)) در جدیدترین مطلب خود نوشت:

سال گذشته فتنه ای از جانب نظام سلطه جمهوری اسلامی ایران را در بر گرفت که به لطف خدا و دست پنهان حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و بصیرت بالای مردم انقلابی ایران این فتنه خنثی شد.

در این مطلب می خواهیم تحلیلی کوتاه و خواندنی از رابطه سران فتنه ۸۸ و جریان فراماسونری داشته باشیم:

ردپایی از میرحسین موسوی که بی شک خود را از اصلی ترین سران فتنه می داند، در لجنات تفتین و تسلیم و قسطنطنیه (لُژهای فراماسونری) دیده می شود. این ها ادعاهای  دکتر محمد مکری است که در زمان تصدی میرحسن موسوی بر مسند وزارت امور خارجه، سفیر کبیر ایران در شوروی بوده است.

 

 

دکتر محمد مکری در بخشی از کتاب خاطراتش  آورده است:

«میر حسین یک مرد مقاطعه چی پول جمع کن و مدیر شرکت مقاطعه کاری سمرقند و نیز یک مؤسسه ی تجارتی دیگر بنام انتشارات قلم ( منشعب از انجمن قلم درباریان برای ایز به گربه گم کردن) آنهم با نام مستعار حسین رهجو بود.
او فرزند یک چای فروش است که بعدها چای های بازار را با تردستی و بنام کارشناس چای در انحصار خود و یاران وشرکاءخود قرار داد و به او لقب سلطان چای در ایران دادند.
او توانست به کمک همان محافل سرّی خود را به روحانیون بچسباند و در درون آنها رخنه کند و منشأ آنهمه خیانتها شود ... و در پایان هم جام زهر را به ولینعمت خود (امام خمینی که قطعاًبه او ایمانی هم نداشته است) بنوشاند.»

ضمنا لازم به ذکر است که دکتر محمد مکری در سال 1385 فوت کرده اند. این نکته را ایراد کردم که در جریان باشید و حامیان جنبش محترم! سبز ایشان را به باد فحش و ناسزا بگیرند و او را در کنار افرادی همچون، سید علی خمینی، علیرضا افتخاری، پروانه معصومی و ... قرار دهند.

این سخنان در زمانی زده شده و کتاب خاطرات در زمانی نگاشته شده که جناب موسوی در انزوای فرهنگستان هنر خود مشغول نقاشی بوده اند!

میرحسین موسوی مهره ای بود از جانب نظام سلطه، برای براندازی حکومت جمهوری اسلامی ایران و فتنه سال گذشته مقدمه ای بود بر تظاهرات ۲۵ بهمن جاری.

همانطور که شما عزیزان بهتر از حقیر میدانید بحث فراماسونری میرحسین موسوی از زمان انقلاب مطرح بوده و درگیری هایی هم بین شهیدان آیت و دیالمه با میرحسین موسوی رخ داده بوده است.

« شهید آیت بسیار با میرحسین مخالف بود، همین‌طور شهید دیالمه. این 2 نفر تفکرات نزدیکی داشتند. شهید آیت می‌گفت، موسوی یک روز هم سابقه درست انقلابی و مبارزاتی ندارد؛ حالا چطور می‌تواند انقلاب ما را با حضور در وزارت خارجه، صادر کند؟! آیت اسناد و مدارکی داشت که چهره واقعی موسوی را نمایان می‌کرد. روزی که قرار بود موسوی به عنوان وزیر پیشنهادی امورخارجه به مجلس معرفی شود و رای اعتماد بگیرد، مرحوم شهید آیت سخت بیمار بود و چند روز غیبت داشت اما تمام اسناد خودش را جمع و جور کرده و در پوشه گذاشته بود تا به مجلس بیاید، همسرش نقل می‌کند و می‌گوید، من از آیت خواستم به مجلس نرود و استراحت کند اما او گفت، امروز(چهارشنبه 16 مرداد 1360) باید تکلیف جمهوری اسلامی مشخص شود و من باید بروم تا این اسناد و حقیقت‌ها را برای مردم روشن کنم.

این اسناد ارتباط موسوی با [...] را اثبات می‌کرد اما آیت زمانی که از در منزل خارج می‌شود در فاصله 30 تا 40 متری بنزی مشاهده می‌شود که راننده ‌آن در حال پنچرگیری است، آیت سوار اتومبیل خودش می‌شود که از جانب افراد مخفی در آن بنز توسط مسلسل ترور می‌شود و نزدیک به 65 گلوله به بدنش اصابت می‌کند و هنوز جای گلوله‌ها روی در منزل او هست.

اسناد شهید آیت بعد از شهادت ایشان چه شد؟

خانم دکتر آیت می‌گوید، اسناد را شهید آیت پشت شیشه اتومبیل قرار داده بود اما آن ضاربان، آنها را دزدیدند. بعدا باجناق آیت دنبال پوشه می‌رود تا اینکه به وزارت امور خارجه می‌رسد، در آنجا فردی پیدا می‌شود و می‌گوید اسناد دست من است، همین جا باشید تا من آنها را بیاورم، باجناق شهید آیت چند ساعت صبر می‌کند اما از آن فرد خبری نمی‌شود تا اینکه معلوم می‌شود از در دیگر ساختمان فرار کرده است. پروفسور محمد مجری هم که استاد تاریخ و جغرافیا در دانشگاه سوربن پاریس بود و مدتی در ایران زندگی می‌کرد، می‌گفت یکسری اسناد دارد که از آیت و دیالمه گرفته است اما الآن هیچ خبری از پروفسور مجری ندارم و اصلا نمی‌دانم زنده است یا نه.»

                                              جالب است باهم نگاهی بیندازیم به چند پوستر تبلیغاتی آقایان موسوی و کروبی:


 


پوستر انتخاباتی شیخ مهدی کروبی با شعار مضحک " یا مهدی ، شیخ مهدی" با نماد ماسونی چشم جهان بین


 

     پوستر سایت جرس  - شعار اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید با نماد چشم جهان بین ماسونیو اما در رابطه با راهپیمایی 25 بهمن نکات بسیار جالب توجهی وجود دارد:

 

توجه شما را به دو نکته مهم در رابطه با مسیر حرکت جلب می کنم:

محور حرکت: امام حسین به آزادی

نکته اول:

در جمله فوق محور حرکت نماد هدفگذاری است، امام حسین نماد دین ومذهب شیعه است، به نماد جابه جایی  قدرت است و آزادی نماد بی بند و باری و آزادی بی قید و شرط است.

به راحتی می توان فهمید که آنها حتی در مسیر حرکت هم به خوبی می دانند که دنبال چه چیزی هستند و بسیار هوشمندانه کلمات را در کنار هم چیده اند.

حداقل فهم از این جمله «رهایی از دین و نیل به آزادی» است.

(در جریان فکری ماسون ها بعضی اعداد برایشان مقدس است)

نکته دوم:

اگر شما در گوگل مپ مسیر امام حسین تا آزادی را سرچ کنید به نکته بسیار جالبی پی خواهید برد.

معمولا اگر در گوگل مپ دو نقطه (مبدا و مقصد) را مشخص کنید، تعدادی مسیر به شما پیشنهاد می شود. برای امام حسین تا آزادی سه مسیر پیشنهاد می شود. عدد ۳ یکی از مقدس ترین اعداد این جریان است. آنها بر یک هرم معتقدند که سه عنصر اصلی سه گوشه این هرم را تشکیل می دهند آن سه عنصر عبارتند از: زن و مرد و شیطان.

به تصویر زیر با دقت نگاه کنید


 

 

اکنون به تحلیل این تصویر می پردازیم:

مسیر اول:

 به زمان دقت کنید. ۱۸ دقیقه: ۱+۸=۹ (یکی از همان اعداد شیطانی. اصولا در جریان فراماسونری هر عدد که به زبان لاتین معکوس شود معنا و مفهوم پیدا کند مقدس است. مانند ۹،۶،۲،۵و...)

به طول مسیر دقت کنید: دو عدد شیطانی در کنار هم (۹و۹)

مسیر دوم:

به زمان دقت کنید. ۲۴ دقیقه ۲+۴=۶ (یکی از همان اعداد شیطانی)

به طول مسیر دقت کنید: ۶/۱۲: ۱+۲+۶=۹ (یکی از همان اعداد شیطانی)

مسیر سوم:

به زمان دقت کنید: ۲۵ دقیقه: دو عدد شیطانی در کنار هم

طول مسیر: ۳/۱۳ و باز هم دو عدد شیطانی دیگر در کنار هم.

 

نگاهی کوتاه می اندازیم به تاریخ تظاهرات ۲۵ بهمن:

۲۵/۱۱/۱۳۸۹: اگر این اعداد را با هم جمع کنیم به نتیجه جالبی می رسیم:

۱۳۸۹: ۱+۳+۸+۹=۲۱ و ۲+۱=۳ (۳ یکی از اعداد شیطانی مقدس)

۱۱: (یکی از اعداد شیطانی مقدس) دلیل تقدس این عدد، وجود دو ستون در ورودی معبد حضرت سلیمان است که این جماعت به دلیل وجود این دو ستون، عدد ۱۱ را برای خود مقدس کرده اند.

۲۵: هم ۲ و هم ۵ جزء اعداد شیطانی مقدس هستند.

نگاهی کوتاه می اندازیم به ساعت راهپیمایی:

ساعت ۱۵: ۱+۵=۶  ۶ یکی از اعداد مقدس این جریان فکری است.

و از نگاه دیگر ساعت ۱۵ به روایتی همان ساعت ۳ عصر می باشد. باز هم می رسیم به یکی دیگر از اعداد مقدس شیطانی

* دقت کرده اید امسال آغاز سی و سومین سال از عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

و باز هم پای یک عدد شیطانی دیگر در میان است و آن هم عدد ۳۳ است.


منبع:http://raznews.irنظرات (۲۲۰)

 1. بسیار احمقانه و مزخرف بود
  اعداد مقدس 9،11،13،33 و مضارب 11 میباشد
  شما هر مسیر رو از یک معدله دلخواه به نتیجه ای که دوست داشتید رسوندی
  که بیشتر توهمات هستش این محاسبات
  سری میزنیم به یک جمله طنز:
  "اصولا در جریان فراماسونری هر عدد که به زبان لاتین معکوس شود معنا و مفهوم پیدا کند مقدس است. مانند ۹،۶،۲،۵و..."
  اخه برادر من 5 واسه ما شیعیان چه نوع عددیه؟
  5تن به گوشت خورده؟
  با این توهمات شما 14 معصوم هم اگه 4+1 کنی میشه 5
  یعنی اون هم جز اعداد مقدس این جریانه؟
  چرا کفر میگی؟
  چرا اطلاعات غلط میدی به مردم؟
  اگه سواد و دانش انجمن مخفی رو نداری لااقل مطلب ضد دین اینجا نذار بنده خدا
  من اصلا کار به موسوی ندارم
  محاسبات شما بسیار کفرآمیز و توهین به مقدسات بود که صدای مارو دراورد

  • پاسخ:

   احمقانه این است که کسی بدون داشتن اطلاعات کافی و وافی درباره ی مسئله ای اظهار نظر بکند. کسی اطلاعات غلط به مردم نمی دهد ، شما می توانید با کمی مطالعه درباره ی فرماسونری و اعداد مقدس این جریان بفهمید که اعداد 1 تا 33 تعاریف خاصی در این جریان دارد و برای آنها مقدس است ، محض اطلاع بگوییم که  اعداد 666 یا 69 و یا 33  و ... نیز  برای این جریان مقدس است. یا یکسری حروف خاص مثل wwwیا ffff و یا ooo و یا حروف دیگر و یا نمادهای دیگری مانند ستاره ، ستاره ی شش پر ، یا ستاره ی پنج  که به نام پنتاگرام معروف است. اگر برای شماهم عدد پنج نماد پنج تن است و می گویید که نباید شیطان پرستان از آن استفاده کنند باید بروید با شیطان پرستان صحبت کنید که دیگر عدد پنج برای آنها تقدسی نداشته باشد و این دیگر گناه ما نیست.حتی اعداد 12 و 14 که برای ما نماد دوازده امام و چهارده معصوم است ، برای فرماسونها نیز تعاریف خاصی دارد و از آن استفاده می کنند ، که این هم مشکل آنهاست و به ما ربطی ندارد . در ضمن ما نمی گوییم که چهار تن + ا تن میشود پنج تن اما در فراماسونری تا دلتان بخواهد از این کارها انجام میشود . به هر حال ما اطلاعاتی را منتشر نمودیم ، که فکر می کردیم باید گفته شود به این هم فکر نمی کنیم که متهم به کفر گویی و جهالت بشویم . اما برادر قبل اینکه دیگران را تکفیر بکنی و آْنها را احمق بنامی ، سعی کن اطلاعاتت را افزایش بدهی تا این طور خود را مضحکه ی خاص و عام نکنی.
 2. واقعا مغز شما ها جز اراجیف چیز دیگری توش نیست . بازی با اعداد و...... 12 بهمن هم روز ورود امام عزیز به تهران بود اخه چرا یه مشت مزخرف مینیوسید و فکر میکنید تعقل کردید. مردم گول این اقایونو یبار خوردن 
  • پاسخ:

   ما کاری به روز 12 فروردین و ورود امام (ره) نداریم و اصلاً دراین مورد هم صحبت نشده ، ما فقط یکسری اعداد را مطرح نمودیم که برای فراماسونها و شیطان پرستان مهم است و مقدس ؛ ضمناً ممکن است یکسری اعداد و نماد برای فراماسونها مقدس باشد و ممکن است همان عدد در میان مسلمانان نیز قداست داشته باشد ، اما ما کاری به این موارد نداریم ، اینجا یکسری اعداد مطرح شده که برای فراماسونها مقدس است و در فتنه 88 توسط طرفداران میرحسین موسوی مورد استفاده قرار گرفته است و حتی از یکسری نماد در سایتهای وابسته به جریان سبز و در اعلامیه ها و بیانیه های این گروه استفاده شده که کاملاً مرتبط با جریان فراماسونری است که هیچکدام از این ها نمی تواند اتفاقی باشد ، در ضمن یادتان نرود که آقای موسوی از همان سالهای اول انقلاب همیشه مورد انتقاد انقلابیون بود آن هم بخاطر مواضع غیر اسلامی ایشان . از همان اوایل انقلاب افشاگری های شهید دیالمه و شهید حسن آیت درباره ی ایشان و اینکه ایشان سابقه ی فراماسونی دارد و بعدها پرفسور مُکری را نمی شود نادیده گرفت و در ضمن تمام این صحبت های مطرح شده با یکسری اسناد و مدارک همراه بوده و قطعاً از روی توهم و حدس و گمان مطرح نشده و الآن هم اگر ما اینجا چیزی نوشته ایم این هم با سند و مدرک بوده و اگر شما به نوشته های این سایت اعتماد ندارید خودتان می توانید در این باره تحقیق کنید و قضاوتی بدون تعصب درباره مسائل مطرح شده داشته باشید و این درست نیست انسان بدون دلیل و آگاهی و بعد از روی تعصبات بی جا دیگران را تهی مغز خطاب نماید و به آنها توهین کند. به هر حال تمام مطالب گفته شده با سند و مدرک بوده و اگر شما اسنادی غیر این دارید لطفاً به ما هم ارائه نمائید؟
 3. بلد نیستی نظریه پردازی کنی  بلدی که نکنی من طرفدار میر حسین نیستم ولی تحلیلات واقعا مسخره ست
  • پاسخ:

   سلام خدمت شما دوست گرامی
   اول از هر چیزی لازم است خدمت شما عرض کنم  مطالبی که «علی الظاهر» آن را مطالعه نموده اید ، نظریه پردازی نیست و یک سری اطلاعات است آن هم با مدرک و سند و بعد درباره همین مطلب دوستان دیگری هم نظراتی فرموده بودند که پاسخ آن داده شد و شما می توانید آن را مطالعه نمایید.در این باره توضیحات لازم داده شده و بنده اصراری برای پاسخ دادن به نظرات جدیدتر را ندارم چون معتقدم در این باره آنچه که می دانستم به طور کامل گفته شده است. قطعاً ما شما را به طرفداری از منافقین و معاندین متهم نمی کنیم ، اما آنچه که مطالعه نمودید نه تحلیل شخصی بنده بود و نه ایده و نظریه ؛ بلکه یکسری از واقعیات موجود در میان مسئولین کشور اسلامی ما هست و یقیناً در آینده در این باره و در مورد افراد دیگر که حامی این گروه هستند واقعیات جدیدی برملا خواهد شد و آن موقع هم شما، هم بنده و هم همه مردم از هویت واقعی این افراد آگاه خواهیم شد که راهگشا خواهد بود ، البته اگر متعصبانه با این مسائل برخورد نکنیم.

 4. سلام و خسته نباشید.
  لطفا به کارتون ادامه بدید و به یه سر اراجیف که بعضی آدم های ظاهر بین میگن توجه نکنید.از سخنرانی های استاد علی اکبر رائفی پور هم برای دانلود قرار بدید.
  با تشکر.
 5. این مهملات و مزخرفات رو ننویسید. آبروی مخالفان موسوی را می برید. اگر البته با همان ها هماهنگ نشده باشید
 6. مزخرف ترین متنی بود که تو عمرم خوندم . 7 ساله راجب فراماسونری مطالعه میکنم با این متن فهمیدم چه احمقهایی تو این مملکت از این بحث سوء استفاده میکنن. چقدر تفسیر به مطلوب؟ اگر شما یک ذره به معاد ایمان داشتین اینقدر راحت تهمت نمیزدین امروز حالم بهم بخورد از این متن تهوع آور
  مطمءنم علت اینکه انسانهای مخلصی چون استاد رائفی پور از بحث نمادشناسی فاصله گرفتن سوء استفاده عمروعاص هایی چون نویسنده این مزخرفات بوده
  ضمنا احمق چطور کاری به 12 فروردین نداری؟چرا جواب اونو نمیدی؟
  12فروردین
  22بهمن یعنی:11/22
  و خیلی چیزای دیگه
  اگه بخوایم یه چیزی ازش دربیاریم حتما به این میرسیم حضرت امام فرماسون بودن. 

  • پاسخ:

   سلام اینکه شما این مطلب را مزخرف بدانید یا ندانید برای ما و در اصل ماجرا تفاوتی ایجاد نمی کند ، اگر شما مطلب را با چشم باز خوانیده باشید متوجه می شوید که این تحلیلی ساخته و پرداخته ی ذهن مدیر سایت نیست بلکه این مطالبی است با یکسری سند و مدرک و از اشخاص مختلفی هم نقل شده است ، و به نظرم اگر شما به معاد ایمان داشتید اینگونه قضاوت نمی کردید ، شما که آقای رائفی پور را آدم مخلص می دانید و به ایشان اعتقاد دارید حتماً باید بدانید خود ایشان هم در رابطه با فراماسون بودن جریان سبز و علی الخصوص مراد شما میر حسین موسوی نیز مطالبی ارائه نموده اند که از شما دوست عزیز که بدون آگاهی ما را احمق خطاب می کنید دعوت می شود تا این مطلب را نیز مطالعه و این کلیپ را از اینجا دریافت نمایید.
   اما در رابطه با 12 فروردین و اینکه می گویید چرا جواب فرد سئوال کننده را نمی دهید ، به نظر ما جواب ایشان کاملاً واضح است ما داریم درباره ی اتفاقات که در سال 88 افتاد صحبت می کنیم و به رفتار جریانی که متهم به فراماسون بودن بر اساس شواهد و قرائن هستند اشاره می کنیم نه امام (ره) که تکلیف ایشان مشخص است و به نظر ما درک کردن این مطلب چندان سخت نیست، میر حسین موسوی و جریان بسزش از قدیم براساس شواهد موجود متهم به فراماسون بودن هستند و از طرف دیگر حمایت های کشورهایی که مهد جریان  فراماسونری در آنجا قرار دارد ، مانند اسرائیل و آمریکا را به همراه دارند ، حالا شما انتظار دارید که بخاطر اینکه عده ای پذیرش این مطلب برایشان سخت است ، ما اینها را بیان نکنیم ، در ضمن امام (ره) و یاران صدیقش نمونه ی بارز استکبار ستیزی و ضد فراماسونری هستند ، بنده امیدوارم که عاقبت همه ی ما ختم به خیر شود و بخاطر اینکه ثابت کنیم ما هم چیزی می دانیم به هر ترفند و مزخرفاتی متوسل نشویم ، و هم امیدوارم شهامت پذیرفتن اشتباه را همه ی ما داشته باشیم.
   وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم                که در طریقت ما کافریست رنجیدن
 7. سلام
  ببخشید قصد توهین ندارم ولی طبق سال ها تحقیق میدونم که اعداد مقدس بین فری مِیْسِنِری و سیتنیزم7،9،11،13هستن(به خصوص مضارب عدد11که یکی از پر کاربرد و مهم ترین اعدادش33هست) اعداد دیگری هم هستن ک اهمیت خاصی دارن مثل اعداد21،56،59،69و اللخصوص 72که بر طبق اینها یکسری نماد گرایی های خاص خودشونو میکنن
  ولی به نظرم تحلیل شما در رابطه با معادلات و اعداد کاملا اشتباههه و شما نتیجه گیری شخصی، بر پایه معادلات دلخواه که صرفا شما رو به یک نتیجه دلخواه برسونه کردید!
  درسته که در جریان اون راهپیمایی 25 بهمن و...  شیطنت های فراوان و کثیفی وجود داشت اما در یک کار تحقیقی فضای تحقیقی باید سالم و مناسب بلشه و هیچ وقت نباید با پس زمینه تعصبی، خودخواهانه و دلخواهانه وارد کار تحقیقی شد چون نتیجه درست و علمی نداره و شما به نتیجه ایی رسیدید که دوست داشتید برسید!
  البته یکسری از مطالبتون واقعا درست و محققانست
 8. به نظرم تنها مدرک جالب همون عکس «اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید» بود که باید بررسی شه واقعیه یا خیر و دقیقا توسط چه کسی منتشر شده.
 9. لعنت خدا به میز موسوی هاشمی لعنت شده و همه بی شرفهایی که این مملکت را به گند کشیدند.
 10. محمد حسینی


  به نام خدا

  از تمام مردم عزیز خواهش می کنم که بخونند

  واقعا خدا امثال شما رو شفا بده.

  من جای شما بودم  یه نگاه به این همه نظر می کردم می دیدم چند نفر موافق و چند نفر مخالف اند.

  اولا اینو بدونید که مردم  و نمی تونید با حرفاتون الاغ کنید

  واقعا جای خجالت داره.بابا اگه میخواید یه نفرو بد کنید یه جوری حقه بزنید که ما باور کنیم.واقعا خنده دار ترین پستی بود که از شما خوندم.
  اگر شما عکسی از نماد فراماسونر در عکس هواداران موسوی می زارید پس بزارید 
  من همین جا بهتون ثابت کنم :https://www.google.com/search?q=%D8%A7%DA%AF%D8%B1+%D8%AF%DB%8C%D9%86+%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AF+%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%87+%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D8%AF&biw=1517&bih=681&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi9v--Kl7_QAhWlCMAKHS-JAcEQ_AUIBigB&dpr=0.9 عکس اصلی رو می تونید مشاهده کنید ضمنا اگر لینک مشکل داشت به من بگید


  http://www.alvadossadegh.com/fa/article/42-freemasonry/1090-1388-10-16-21-01-09.html
  اینم لینک همون عکسی که از یک وب سایت به نام  راه سبز (از نظر شما عکس فراماسونر بودن او در این سایت است)

  اگر بالای سایت را مشاهده کنید یک لینک وجود دارد،اگر یک آدم عاقل باشد،
  وارد لینک می شود :http://rahesabz.net/cartoon/5103/
  لطفا و خواهشا خواهشا وارد لینک شوید و  متن و عکس اصلی را  ببینید!
  • پاسخ:

   سلام برادر من ، خدا شما رو شفا بده ، چه کشف بزرگی کردی !!!خودتون جواب خودتونو دادین ، لازم به جواب نیست ، فقط برای اینکه همه متوجه بشین خوب این جوابیه رو بخونید:
   بعد از آروزی شفا برای شما دوست عزیز ، ما به تعداد مخالف و موافق نگاه نمیکنیم ، به درست و نادرست نگاه میکنیم ، قرار نیست بخاطر اینکه مطلبی برای کسی ناخوشایند باشه ما دست از آن بکشیم و بعد ما قصد الاغ کردن کسیو نداریم ، این شماهایید که با کمترین سواد و دانش خودتان را صاحب حق می دانید درباره ی هر مطلبی اضهار نظر کنید.
   ما هم در مقامی نیستیم که بخواهیم کسیو بد جلوه بدیم ، و همه چیز بستگی به شخصیت فرد داره ، و ما هممسخره ترین انتقاد و نظر را در این باره پیش رو داریم .
   بله لینک اولی که شما برای ما گذاشته اید ، مربوط به عکسی از این طرح است،اما آیا اولاً شما قبول دارید که سایتهای راه سبز یا جرس و  کلمه و ... متعلق به هواداران میرحسین موسوی است یا نه؟ آیا این سایتها در ایام انتخابات و پس از آن و در روزهای سیاه فتنه از این فرد حمایت نکردند؟ لطف کنید به این سئوالات پاسخ بدهید ، سپس اگر پاسختان مثبت بود و قبول نمودید که اینها از موسوی حمایت نموده اند ؛ باید بدانید طرفداران میر حسین موسوی در ایام محرم سال 88 و قبل از روز عاشورا از پوسترها اطلاع رسانی استفاده می نمودند ، یکی از این پوسترها که در سایتهای حامی جنبش سبز از آن استفاده می نمودند ، همین پوستر اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید ، بود ؛ و چه جالب است دوستانی که الآن خود را دلسوز نظام می دانند ، پس از حوادث عاشورای 88 در توجیه آن فاجعه از همین واژه اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید امام حسین علیه السلام استفاده می کردند؛ بله پوستری که شما اشاره میکنید فاقد علایمی است ، اما ...
   اما شما جواب خودتان را در لینک دوم داده اید ، اول از هر چیز بگوییم که ما مطلب را از سایت اشاره شده کپی نکرده ایم و در قبال آن نیز جوابگو نیستیم ، اما اگر مطالب همان سایت را خوانده باشید ، آنجا مدیر سایت اشاره نموده که ما مطلب را در همان روزهای انتشار بر روی سایت راه سبز دیدیم و برای اینکه فردا زیر آن نزنند ، از همان صفحه سایت با تاریخ و ساعت انتشار با فلان نرم افزار کپی برداری نموده ، تا بعداً گندش درآمد نتوانند زیرش بزنند ، پس تا الآن متوجه شدید قضییه چه بود ؛ قضییه این بود که سایت جرس پوستر را به مناسبت ایام محرم بر روی سایت خود بارگزاری میکند ، با یک نماد ماسونی (چشم جهان بین) و سپس بعد از حوادث عاشورای 88 و فشارهای موجود و برای اینکه خودشان و مرادشان و دوستانشان متهم به ارتداد و کفر نشوند ، پوستر مربوطه را اصلاح و هرگونه اتفاقی در این زمینه را از اساس کتمان نمودند ، غافل از اینکه بند را آب داده اند.
   بله برادر کاشف ما ، اول تحقیقات خودتان را کامل کنید ، تا اینطور مضحکه خاص و عام نشوید.
   ما گفتیم آنچه را که باید
 11. سلام
  ابروی خودتون و جبهه فکریتونو با این اراجیف نبرید نام شما به اندازه کافی با خون و دغل و دجال صفتی  همراه بوده و به اشنایی  بیشترنیازی نیست...
  واسلام
 12. محمد حسینی

  واقعا برای امثال شما متاسفم . فکر کردید با یه سری ارقام و بازی با کلمات میتونید میرحسین رو خراب کنید؟ هشت ساله دارید دنبال مدرکی می گردید که خرابش کنید . اما بر عکس بیشتر و بیشتر محبوب شده . امثال شما ترسو ها اگه مدعی این هستید که میرحسین فراماسونه یالا باشید برید محاکمه اش کنید. اگه فتنه گره برید محاکمه اش کنید. متاسفانه اون قدر غرفه جعل و دروغگوی هستید که حالا حالا ها مونده درست شید. اگه دوست داشتی می تونی یه کتاب تاریخ برداری و بری حرف امام راجع به موسوی رو بخونی که گفته بود مخالفان آقای موسوی توانایی اداره ی یک نانوایی رو هم ندارند. خیلی جالبه که بعد اون همه سال حالا موسوی یه دفعه فراماسون شده؟!  شما اول برید به پرونده ی سعید طوسی برسید که از بین جبهه های شما ها در اومده .  امثال شما ها ر دوران قبل از تکنولوژی زندگی می کنید . هر عددی دلش خواسته نوشته می گه فراماسون . بگو ببینم ورود امام به ایران 12 بهمن نبود ؟؟؟ البته کاملا مشخصه که افرادی مثل شما ها که ملت رو خس و خاشاک و گاو گوساله می دونن همین ها هستند . 
 13. محمد حسینی

  شما آنارشیسم های نسل نو فکر کردید هرکی تریبون و کیبورد داره می تونه هرچی دلش خواست بگه؟ در موررد شهید آیت یکی از همسانان شما یه چیز کاملا متفاوت با شما گفته بود . ایشون گفته بودن :   


  امّا نکته ی مهم دیگری که قابل طرح و پیگیری است، آن است که اسناد مهمّی که آن شب در کیف شهید دیالمه بود، چه شد؟ بر اساس شهادت جانبازان این فاجعه به خصوص مرحوم فردوسی پور(ماهنامه پاسدار اسلام، تیرماه1362، ش19، ص55)، شهید دیالمه در صندلی های انتهایی سالن نشسته و حتی در زیر آوار نیز تا مدتّی زنده بوده است. عکس به جا مانده از پیکر آن شهید نیز این مسئله را تأیید می نماید که آتش انفجار به ایشان صدمه ای نرسانده و آثار سوختگی در پیکر ایشان نیز دیده نمی شود. لذا به یقین کیف حاوی اسناد نسوخته است. بلکه به شهادت خانواده ی شهید دیالمه، کیف سالم ایشان به دست خانواده ی وی می رسد. اما تنها محتوای باقی مانده در کیف، قرآن کوچکی بوده که شهید دیالمه همواره همراه داشتند! در راستای تحقیق در مورد چگونگی خالی شدن کیف و ربودن اسناد، تنها یک سرنخ وجود دارد که باید در این زمینه توضیح دهد.

  هادی غفاری؛ تنها سرنخ گم شدن اسناد
  بر اساس مصاحبه ای که در سال 61 با شاهدان عینی انجام پذیرفته، هادی غفاری (که آن شب در یک مسجد جنوب شهر سخنرانی داشته) آن شب حدود نیم ساعت بعد از حادثه در محل انفجار (دفتر حزب در سرچشمه) حاضر شده و اسناد و مدارک محرمانه ای که در آن جا از شهدا و مجروحین به جای مانده بود، جمع آوری و محافظت می نمود. (مجله سروش، ش150، 5/4/1361)
  یکی دیگر از شاهدان حادثه در مصاحبه ای که با نویسنده انجام داد، بیان داشت که هادی غفاری کیف ها را به اتاقی در ساختمان دیگری از حزب می برد و در کمدی می گذاشت و درب آن را قفل می کرد. 
  جالبتر آن که در فیلمی که از لحظات آواربرداری موجود است، هادی غفاری با در دست داشتن کیفی که از زیر آوار به دست آمده، دیده می شود که خود شاهد دیگری بر جمع آوری کیف ها توسط وی است. 
  آیا بهتر نیست هادی غفاری ابتدا درباره ی اینگونه ابهامات که در کارنامه اش به وفور یافت می شود توضیح دهد، سپس بزرگان را دعوت به مناظره کند؟

  با توجه به آنکه خود کیف شهید دیالمه به صورت سالم به خانواده آن شهید عزیز، پس داده شده و محتویات مهم آن راجع به موسوی مفقود شده بوده، اینها نشان می دهد که کیف تا لحظه پس داده شدن به خانواده، در دست نیروهای به ظاهر انقلابی بوده و توسط ضد انقلاب به سرقت نرفته بوده است (چرا که توسط به ظاهر انقلابیون به خانواده آن شهید پس داده شده) و این نشان از یک سند ربایی آشکار و عامدانه دارد که با قرار دادن آن در کنار ماجرای ربوده شدن اسناد شهید آیت درباره میرحسین، می شود به وجود یک شبکه نفوذی که جهت حفظ مهره هایش بسیار فعال بوده پی برد؛ شبکه ای که تبعاً از می توانسته از وجود برخی شخصیت های جنجالی و غیرمتعادل چون هادی غفاری نیز سود ببرد. 
  پرونده ی این سند ربایی همچنان باز است...
   

 14. محمد حسینی

  اما طبق گفته شما اسم باجناغ این جور چیزا اومده . لاقل سر یه دروغ توافق کنید  که به فرض محال اگه صفر در صد حرفاتون درست بود بدونیم کدوم باور کنیم . اگر جناب آقای مکری این حرف رو قبل از اتفاقات 88 زده پس چرا تو همون سال 85 چیزی نگفتید ؟؟ احتمالا اون موقع سرگرم دیدن هاله ی نور بودین . پیشنهاد می کنم سرگرم  دیدن هاله های نور واختلاس باشید . هر موقع اسم محاکمه  رو جایی شنیدی بهم بگو . از نظر شما تمام ارقام از صفر تا یک گوگلکنیوم همه نماد فراماسونرند . شما سرگرم مقدسات خودتون یعنی حضرت امام  رافی پور باشید نمی خواد با مقدسات ادیان و اعتقادات دیگران کاری داشته باشید . فعلا زوده دستت به رایان برسه .
 15. محمد حسینی

  تا زمانی که شما و هم نوعانتان باشند امام زمان تا هزار میلیارد سال دیگه هم ظهور نمی کنه . برو برچسب گارانتی یخچال خونتو نگاه کن ببین یه وقت نماد فراماسونری نباشه یا ... برو  ببین لباسی که تنته رو فراماسون ها نساخته باشند . اگه من به شما بگم 1  شما به من می گی فراماسون ببینم به معلم های ریاضیت تهمت فراماسون نزدی ؟ یکیتون میگه فراماوسنور عضو لژ فراماسون های قسطنطنیه ، یکی میگه چای فروش شهر سمرقند وای ...... خدا شما حتی به حضررت امام هم توهین می کنی این طور باشه 11/22 . خب . اینم از نطرتون فراماسون  ر نیست چه قدر زود رنگ عوض کردید و به همه خیانت کردید از جمله امام خمینی 
 16. محمد حسینی

  ای وای بر من مسیر خونه ی من  عدد های شیطانی در اومد . نمی دونستم  منم فراماسونرم نجاتم بده ..... 
 17. سید علیرضا موسوی حسینی

  ننگ و لعنت بر شما دروغگوهای خاعن

  اگه به احتمال بیست و پنج صدم درصد درست میگید:

  چرا برای آقای میرحسین موسوی  و همسرشان و آقای کروبی و همسرشان دادگاه برگزار نکردید که جرمشان ثابت بشه! اینو به بچه دو ساله هم بگید میفهمه!چون می ترسید .میدونید که آقای موسوی و کروبی شما رو ضایع می کنند و میدونید که خشم مردم چه بلایی سرتون میاره! شما که مدعی عدالت رو دارید و به خودتون جرات میدید راجع به امام زمان (عج) مطلب بنویسید.جواب این سوالو بدید!اصلا در نظر میگیریم صد در صد آقای موسوی و کروبی جنایت کارن.اسراییلین ،آمریکایین،فتنه گرن، شمر و یزید زمانه اند یا تروریست اند! فکر کنم این همه حرف درستی که شما می زنید! و سند دارید،نیاز به برگزاری دادگاه داشته باشه!
  الحمدالله که ما از نظر اعدام  وزندانی سیاسی در جهان رتبه دوم رو داریم.چهار نفر آدم هم محاکمه می کردید
  به قول خودتون لشکر امام خمینی هستید.لشگر امام مهدی هستید.و ما شیطان ایم.شرط می بندم یه بار هم قانون اساسی اسلامی رو مطالعه نکردید! آدمی که راست میگه انقدر ترسو نیست که تمام وب سایت های مربوط به دشمن را فیلتر کنه .عین یک بچه می مونید! دروغ میگید و از خودتون نشونه باقی میزارید 
  آهای ای دوستدار امام زمان اگر واقعا مسلمونی و شیعه هستی و در وب سایتت عکس امامان (ع) می زاری  
  برو پی دی اف قانون اساسی رو دانلود و اصل32 تا 37 رو مطالعه کن!
  یادتون باشه من از شما جواب میخوام .امیدوارم با کلمات عین بچه ها بازی نکنید و بهونه های خنده دار مثل مختصات جغرافیا نشون من ندید.من از شما نمی خوام که راجع به بدی های میرحسین موسوی و مهدی کروبی توضیح بدید!
  راجع به بند 32 تا 37 قانون اساسی و حصر بدون دادگاه توضیح بدید! فقط امیدوارم از مشکلات اینترنت خودتون راجع به دانلود قانون اساسی  و بهانه های بچگانه برام نگید چون این حرف ها تکراری شده

 18. محمد حسینی

  اون کسایی که جنبش سبز رو لجن می نامن خودشون رو ندیدن که تا خرخره توی فساد و تجاوز و اعدام اند و پاشون تا زانو تو خون جوانانه ملته . میرحسین موسوی اگر قدرت طلب بود هشت سال  بدون محاکمه تو حصر جونشو واسه ایران هدر نمی داد . اگه یکی از امثال شما ها یه روز دم در خونتون سرباز و مامور بزارن و درب آهنی  بچسبونن یه دقیقه نشده زانوهاتون به لرزه میوفته اما میرحسین اگر گناهکار بود توی هشت سال حبس اعتراف می کرد . اون زمان تمام شد که با دروغ کاراتون رو پیش می بردید دیگه مردم نه هاله های نورتون رو باور می کنن  نه خواب امام زمانتونو  و نه اسنادی رو که مرغ پخته بهش می خنده . میرحسین بعد از اینهمه سختی  وقتی بهش وعده ی پول و آزادی دادن گفت اگر سر بچه هام رو هم ببرید دست از عقیده ام برنمی دارم  . آیا شما می  گویید بعد هشت سال هنوز هم آمریکا و اسراییل بهش پول واریز می کنن ؟ از اختلاس های چند میلیونی و تجاوز به کودکان قرآنی  و اسید پاشی به زنان همه و همه تو جبهه ی شما ها قرار گرفته . اول در مورد اینها تحقیق بکن بعد بیا بالای صفحتون بنویس  یا حجت ابن الحسن . امام زمان به خاطر شما هاست که ظهور نمی کنه 
 19. محمد حسینی

  اگر تاریخ بلد باشی شاید بهتر از من بودنی که شهید آیت و دیالمه رو هر دو مجاهدین کشتن. در ضمن شاید تو کیف اون دو شهید مدارکی ضد میرحسین موسوی بوده . شما از کجا می دونید که سند فراماسونی بوده ؟ آیا جام جهان بین دارید ؟ این خاصیت شما هاست که با سفسطه خیلی راحت مردم رو احمق فرض می کنید . اون قدر تابلو دروغ می گید که یه سند خیلی بزرگ جا گزاشتین اونم حبس بدون محاکمه . اگر موسوی گناهکار بود یه دادگاه تشکیل می دادید .
 20. محمد حسینی

  اما در مورد اون عکسا اگر دقت کنی می بینی که گوشه ی سمت چپ تصویر بالا محرم 88 پس اگر تقویم رو نگاه کنی می بینی که محرم در سال 1388 بین ماه های آذر و  دی بود. اما طبق گفته ی جناب حضرت رافی پور این اسناد رو جنبش سبز در 22 بهمن ارایه دادن. اما طبق پوستر این عکس در محرم 88 گذاشته شده ومن این عکس رو همون روز بدون هیچ علامتی دانلود کردم و هنوز هم دارم. و اگر دقت کنید عکس در 22 بهمن انتشار نشده بلکه در 22 بهمن عکس جعلی توسط شما ها  انتشار شده . این عکس در 10 محرم روز عاشورا انتشار شده نه 22 بهمن  بجای اینکه  طوطی وار حرف های رافی پور رو  بنویسی یه خورده در موردش فکر کن . 
 21. واقعا براتون متاسفم دارید با چهار تا عدد به مهندس موسوی عزیز لقب فراماسونر می دید خودتون از مزخرفاتتون خنده تون نمی گیره؟؟؟؟بی دین و از خدا بی خبر امثال شما ها بودند که تو عاشورا که هر خشونتی حرامه آدم کشتید به قول مهندس موسوی شاید شما ها ملت رو چهار تا خس و خشاک فرض کردید که این دروغ ها رو تحویلشون می دید
 22. واقعا احمقانه بود.
  میر حسین موسوی یک فراماسون هست این رو خیلی ها میدونن ولی با این مسخره بازی ها که نمیشه ثابت کرد.
  یه مشت کوته فکر جمع شدن چرت و پرت نوشتن به خورد مردم میدن.
  دوستانی که دنبال حقیقت هستن سخنرانی رائفی پور یا حرف های پیام فضلی نژاد درباره موسوی تو اینترنت هست میتونید حقیقت رو بفهمید.
  التماس تفکر
  • پاسخ:

   سلام
    بردار من احمقانه میدونید چیه ، اینکه یه نفر بدون اطلاعات بیاد یه چیزیو بگیه ، شما از آقای رائفی پور صحبت می کنید در حالیکه خودش درباره این موضوع صحبت کرده که می تونید از این لینک ببینید. در ضمن اگه خیلی ها به قول شما میدونن اگه اطلاعاتشون مثل شماست که جای بسیار تاسف داره ، ماهم نمی خواهیم با مسخره بازی چیزیو ثابت کنیم
   التماس تحقیق
 23. سید علیرضا موسوی حسینی

  شما چرا زحمت جواب دادن به مردم رو نمی دید . دو هفته پیش گفتم  اگر مدعی حق رو داری برو بند اساسی رو بخون . چی شد ؟ باز نکرد ؟ لود نکرد ؟  چرا جواب من رو 
  نمی دی ؟ به قول خودتون التماس تحقیق
  • پاسخ:

   سلام حرفی که قابل جواب دادن باشد و اهمیت داشته باشد ، قطعاً جواب داده خواهد شد ، شما برای ما از حصر بدون محاکمه سخن می گویید و از ما می خواهید جوابگو باشیم ، در حالیکه ما در مقامی نیستیم که به این مسئله پاسخ بدهیم ، نه مسئول قضایی هستیم نه مسئول امنیتی
   شما هم درباره مطلبی انتظار جواب داشته باش که واقعاً در مقام آن باشیم
   به هر حال به زودی مطلبی درباره دلایل حصر بدون محاکمه سران فتنه در همین سایت مطلبی منتشر خواهد شد ، منتظر باشید...
 24. سید علیرضا موسوی حسینی

  پس اگر در مقامی نیسننید که راجع به شخص متهم سیاسی  نظر بدی ، نظر نده . یه مطلبی اون بالا نوشتی هر کی ندونه فکر می کنه اسناد مملکت دستته 
  • پاسخ:

   بله جناب من مقام مسئول قضایی و امنیتی و تصمیم گیرنده در مملکت نیستم که بخوام موسوی رو بکشم بالای دار!!!
   اما اگر منظورتون اینه که دغدغه نداشته باشیم ، کاملاً در اشتباهید ، اسناد مملکت در دست ما نیست اما عقل داریم و میتونیم ته توی خیلی از مسائلو در بیاریم
   لطفاً شما درباره ی مسئله ای که بلوغ فکری نرسیدی نظر نده و خودت رو مضحکه خاص و عام نکن
   در ضمن این فردی که سنگشو به سینه میزنید متهم نیست مجرمه
   جواب خودتونو هم در خصوص حصر بدون محاکمه مرادتونو میتونید اینجا بخونید
 25. برادر اینم عالیه
  اتفاقا من همین مطلبو همون اوایل تو پوسترهای این دو نفر دیده بودم
  استاد رائفی پورم درباره همین موضوع صحبتی داشته که می تونید ازش استفاده کنید
 26. سید علیرضا موسوی حسینی

  به علیکم؛
  واسه کی آسمون ریسمون می بافی . یه بچه هم می تونه ته توی خیلی چیزا رو دربیاره . بگو ببینم واسه من داری مجرم مجرم تهم متهم می کنی خوندی چی نوشتم ؟ مضحکه ی خاص و عام تویی که بی خودی بدون اینکه چیزی رو بدونی نظر می دی . اینکه بیای ده بیس سی چل کنی از یک تاسی یه عددی پیدا کنی ، ته توی قضیه در آوردن نیست . بلوغ فکری رو وقتی بکش جلو که قانون اساسی رو خونده باشی .  دوباره می ذارم .: اصل  37 قانون اساسی : اصل براعت است  و هیچکس مجرم شناخته نمی شود مگر اینکه جرم او در دادگاه صالح محاکمه شود  
  دیدی مضحکه خاص و عامی ؟؟؟؟
  جناب آقای بلد الدوله ؛ بگرد ببین بهونه پیدا می کنی . این دیگه قانون اساسی هست .طبق گفته ی شما جرم شناس عزیز مملکت  بنده می تونم سوار ماشین شم و برم همه رو زیر کنم ، اونقت شما همونجا چوبه ی دار من رو ببندید . پس دادسرا رو برای به تصویر کشیدن نقاشی های استاد ون  گوگ گزاشتن ؟؟؟؟ سفسطه کردن هم بلد نیستید . از یه طرف میگی من جوابگو نیستم از یه طرف میگی هستم . جناب جعبه ی سیاه مملکت ؛ از کی به خودتون اجازه دادید قانون اساسی را کنار بگذارید ؟ هاله های نور بهتون اجازه داده؟ 
  من سنگ کسی رو به سینه می زنم که بی محاکمه حصرش کردید . بهش تهمت زدید و خانواده اش رو اسیر کردید . بیام مثل شما دنبال هاله های نور بگردم ؟ 

 27. یاسمین مشهدی


  البته آقای علیرضا درست می فرماین . در قانون اساسی در اصل های 36  و 37 کاملا به این مسله اشاره دارد . طبق گفته ی اصل 36 جرم فرد خاطی فقط در دادگاه مشخص می شود و نه در جای دیگر . در اصل 37 هم به وضوح می گوید تا جرم فرد مجرم در دادگاه بررسی نشود هیچ حکمی در کار نیست و فرد مجرم شناخته نمی شود . به نظرم قویه قضایه باید اقدام می کرد . چون بعد از گذشت هشت سال هیچ محاکمه ای نبوده است . میر حسین موسوی ممکن است فتنه گر بوده است ممکن است نبوده باشد . نظر من بیشتر به دومی سوق دارد . با این حال حبس ایشان نه تنها قانونی نیست بلکه بر خلاف شرع هم هست . ضمنا چنین تهمت های زشتی مانند فراماسون بودن واقعا در خصوص مومنان نیست . چیزی که شما می گویید در واقع تشکیل دادگاه در  فضای مجازی است . این همان چیزی است که شما ته توی قضیه در آوردن می نامید در صورتی که همان حکم است و در اسلام حکم بدون صلاحیت  گناه است . 
 28. علیرضا موسوی

  بله خانم یاسمین مشهدی این عده فکر کردن که با یک مشت دروغ و اراجیف مغز مردم را شست و شو بدن.اما متاسفانه کسی جز افراطی هایی مثل خودشان ین حرف هارو قبول نمی کنند.الان بنده نزدیک یک ماهه که دارم با ایشون بحث می کنم.ایشون آبروی خودشون و جناحشون رو با دروغ های بچگانشون بردن.عین یک بچه از فلان کس اطاعت می کنند و هر چی دوست دارن میگن و وقتی سند و مدرک هم که نشانشان میدیم. قبول نمی کنند.این عده اینقدر در تعصب و کثیف کاری های سیاسی دست و پا می زنند که حتی خودشون هم با خودشون اختلاف دارن.خود آقای خامنه ای یه حرف می زنن،اینا یه چیز دیگه میگن،امام عزیز یه چیز میگن ،اینا با دروغاشون حرف را تغییر می دهند.اینقدر که واسه ما حلال و حروم می کنند و بعضی از افراد خوشون را نوعی مقدسات می دونند، به کار های خودشون و عاقبت دروغ فکر نمی کنند. به ما میگن فلان کار حرامه؛از خودشون یکی پیدا میشه که فلان کارو کرده.نمونه اش هم وجود داره و اکنون وضعیت آن ها نا مشخصه.من خودم تو تظاهرات 88 بودم دیدم که در روز عاشورا چند نفر این بسیجی های مزدور با مردم چیکار می کردن .اگر مدیر سایت هم موافق باشند که میدونم موافق حرف راست نیستند،من چند تا فیلم گرفته شده از کشتار مردم توسط بسیجی ها براتکن لینکش رو بزارم!
  • پاسخ:

   سلام آقای علیرضا موسوی
   لازم نیست هی اسمتو عوض کنی و هر وقت با یه اسمی یه نظر بدی
   خوب نظرات خودتو با اسم خودت بده نه با اسم یاسمین مشهدی ، مرتضی اکبری و ... اینجا ip  شما هم چک میشه !!!
   شما الان با چهار تا آی پی متفاوت پیغام دادید و با سه اسم متفاوت


 29. خواهشن یه سی تی اسکن از مغزت بگیر بببن توش چیه؟ 
  اخه مرد حسابی الاغ هم گول این حرفا را میخوره که ما بخوریم 
 30. سید علیرضا موسوی حسینی

  جناب آقای چیز جان ، من قسم به خدا می خورم که خودم فقط با همین اسم و آی پی با شما بحث کردم  ، من نمی دونم که شما با چه نوع حیله ای تمام نظرات ضد خودت رو یه جوری جمع و جور می کنی ، اما بدون این راهش نیست جناب ، من حرمت خدا رو قسم خوردم تا باور کنی  ، ببین کار آدم رو کجا می کشونی ، این هیچی . اگر کار شما اینکه به جای جواب دادن به مردم  آی پی رو چک کنی ، که خوب پلیس فتا و خیلی سازمان های جاسوسی امنیتی هم این کار رو می کنند . اما اگر هدفت نشان دادن اسلام صحیح و اینجور چیزاست ، باید جوابگوی ملت باشید ، نه اینکه آی پی اون ها رو چک کنی . من این تهمت لعنتی تو رو  تکذیب و انکار می کنم . درسته من فتنه گر و  آمریکا مرشده من هست . اما ضد خدا نیستم که الکی بهش قسم بخورم . واقعا برات متاسف خانم یا آقای عزیز گرامی  که این طور تهپت می زنی . شما داری از جواب طفره می آی و به نظرم خودتم می دونی . بیا بحث رو ادامه بده که هیچکس قصد کشتن دیگری رو نداره .
 31. سید علیرضا موسوی حسینی

  سلام . ببخشید من نمی تونم هر دقیقه سر بزنم و منتظر پاسخ شما باشم . لطفا پاسخ دهید . من از مدیر سایت فعال ترم ...
 32. جانم فدای رهبر

  مرگ بر فتنه گر مرگ بر انگلیس مرگ بر آمریکا مرگ بر ضد ولایت فقیه درود بر خامنه ای لبیک یا خامنه ای 
 33. کیرم تو سایتت
  عوضی بیشعور این مطلب رو پاک کن
  کیرم تو کس ننت
 34. سید علیرضا موسوی حسینی

  جناب آقای وحشت و رهگذر ، اینجه خیابابان نیست که بخوای فحاشی کنی . ابروی خودتو با این حرف زدنت نبر . 
  مثل آدم صبحت کن .
 35. سید علیرضا موسوی حسینی

  شما مثل اینکه با خواهش و تمنا نمی تونی جواب بدی . من باید شما رو احضار کنم ؟؟ من شما رو رسما دعوت می کنم که بیای بشینی و بحث کنی . چرت و پرت نوشتی باید جوابم بدی . 
 36. جووووون مادرت بگو چقدر فکر کردی تا این مطالب افسانه ای رو کشف کردی؟؟؟به قووول خودتون تحمت گناهه...میر حسین موسوی تنها مرد این مملکت بود که قدرشو ندونستیم...من لیسانس فلسفه دارم ولی واقا برا شما متاسفم که به همچین مرد بزرگی دارین چنین تحمت بزرگی رو میزنین...هرررر چقدرم امسال سایت هایه شما بد بگن پشت میر عشق...فرامانسون اون سعید طوسیو اختلاس گرایی هستن که مملکت رو به گند کشیدن...یه خورده تحقیق کن...امام خمینی گفته اقایه موسوی اونایی که مخالف شما هستن حتی توانایی اداره یه نانوایی رو هم ندارن....واقا امثال شما کشورو به اینجا کشوندن...تاسفــــــــــــــــــــــــــــ
 37. برو بابا چرت و پرتا چیه میگی
  شما هم لطف کن ساعت 11 هیچ کاری نکن چون هرکاری کنی شیطان پرستی 
  برو بابا مزخرف
  اون دنیاباید جواب پس بدین واسه این تهمتا بعد فکر میکنید خیلی کارتون درسته؟
  گیر دادین به خاتمی و موسوی؟
  این احمقی نژاد ک ایران رو به گند کشید چرا مطلب نمیذاری؟
  https://i.ytimg.com/vi/Fzzdmccvej0/hqdefault.jpg اینم عکسش
  معطل چی هسی؟ تحلیلش کن
  کاملا معلومه یه مشت بی عقل نشستن فکر کردن چی درباره اینا بنویسن ک خرابشون کنن
  احمدی نزاد هم فراماسونی هست چرا دربارش مطلب ننوشتی
 38. با سلام
  من یه مهندس کامپیوترم و بیشترین فعالیت ما کار ما اعداده و محاسبات مربوط به اون. بیشتر از هر رشته مهندسی دیگه..برام اصلا فرقی نداره راس سیاست چیه کیه و.. اما یچیزو میدونم بی اساس ترین تحلیلی بود که تو عمرم دیدم! وای به روز ما ایرانی ها کجا داریم میریم! این کارتون به ضرر خودتونه تا خراب کردن شخص دیگه! انشالله خدا مارو به راه راست هدایت کنه.
 39. من تقریبا تمام نظرات خوندم بهتر بود نویسنده اون مطالبی که درباره عداد ارقام اوردند نمی نوشتند چون نیازی  به اون تحلیل ها نبود بیشتر کسانی که نظر مخالف داشتند نقد به اون تحلیل های اخری داشتند ولی کسی از اصل موضوع که اسنادش هست حرفی نزد 
  من از همه کسانی که مخالف هستند خواهش میکنم مطالبی با ذکر منبع بنویسند که این مطلب نویسنده اشتباه است و بجای سفسته به اصل موضوع بپردازند و خارج از موضوع نظر ندهند ضمنا من خودم به موسوی رای داده بودم 
  خدا همه را به راه راست هدایت کند 
  حق جو حقیقت را بجو 

 40. تحلیل شما نشان می دهد شما قطعا فرماسون هستید و برای بی معنی کردن و مسخره کردن تحلیل های  پژوهشگرانی مانند استاد رائفی پور این مطالب رو منتشر می کنید .
 41. کاری ندارم این بابا ماسون بوده با نبوده البته به نظر من نبوده جون ماسونا آدمای نخبه رو جذب میکنن نه نخاله هارو! اما نظرارو که خوندم به عده اظهار فضل کردند که دلم نیومد جواب ندم. اول اینکه میگن مظلومانه تو حصره صداشم در نمیاد آخی! اخه آدم فهمیده! این بابا واسه به قدرت رسیدن چیکار میتونست بکنه که نکرد؟ جوونای مردمو که به کشتن داد مملکتو که به آتیش کشید و.... ده آخه اگه ملت نمیریختن تو خیابون واسه طرفداری نظام مهندسی این بابا جول و پلاسشو جمع نمیکرد که.
  دوم اینکه منم به شدت موافقم که تفهیم اتهام بشه این بنده خدا اتهامشم که پر واضحه : اخلال در نظم عمومی کشور ٬ تلاش علیه بر اندازی نظام ٬ خیانت به کشور و....
  عزیزایی که ادعای فضل دارن یه نگاهی همه به ماده ۵۰۰ بندازند ببینن مجازاتشو پس بیخود نگن دادگاه دادگاه
  آخه بیچاره ! دادگاه تشکیل بشه که به ضرر شماست!
  در اخر هم دوتا سوال که از خودتون بپرسید شاید یکم حقایق روشن بشه
  اول اینکه این آدم چه جور انقلابی ای هست که یک روز هم سابقه زندان با شکنجه و با تبعید با اصلا یه بازداشت ساده رو قبل انقلاب نداره با اینکه اون موقع ۳۷ سالش بوده یعنی بچه هم نبوده
  دوم این بابا با زنش سال ۵۷ چرا در میرن میرم آمریکا؟ 
  نه واسه تحصیل نه تجارت و نه سفارت
  بخدا آدم دلش میسوزه از این حجم ناآگاهی
 42. سیدعلیرضا

  مزخرف ترین پستی بود که خوندم
  حالتون خوب نیست خدایی ....چیه این پستا داداش گلم.توهم زدی ها.
  شاید درست بگی ولی غلو کردی
 43. سید علیرضا موسوی حسینی

  جناب آقای محمد عزیز ، از توصیه هاتون ممنونم . اما قبلش برگردیم به عقب . آقای موسوی را یادت هست ؟ البته شاید سنت تاز زمان جنگ نرسه اما من خوب یادمه که وضعیت جنگ در دوران همونی که بهش میگی یارو چطور بود . بعد هم قبلا گفته بودم که اگر میرحسین عاشق قدرت بوده پس چطور توی شش سال هنوز موضعش همونیه که قبلا بود . اگر مامورا بیان درب آهنی بچسپونن در خونت اونقته که میرحسین رو درک می کنی .اگر اینطور باشه کسایی که سال 57 انقلاب کردن باعث بهم زدن نظم کشور شدن . البته در سال 88 مردم نبودند که خسارت زدند بلکه لباس شخصی ها بودند . این چیزایی که میگم رو خودم توی خیابون جنت آباد دیدم که موتور های لباس شخصی با باتوم صبح زود شیشه ی همه ی ماشین هارا شکستند تا تقصیر مردم بیاندازند
 44. تازه از تحلیل های شما میشه فهمید که کل جریان انقلاب ایران هم کار فراماسونری بود!
  22 بهمن میشه: 11/22
  روز ورود امام هم که میشه 12 بهمن 
  البته چندبار تذکر دادید که کاری به انقلاب ندارید اما بر اساس تحلیل های شما ما کار داریم! میشه بفرمائید چطور انقلاب و امام را از اتهام فراماسون بودن مبرا خواهید کرد؟

  همه اینها به کنار، آدم باید خیلی نامرد باشه که پشت سر افرادی که زندانی هستند و فرصت و قدرت دفاع از خودشون رو ندارن مطلب بنویسه. 
 45. حکمت متعالیه

  وقتی بازی دومینو را با« آیا حوض مقام اتصال کثرت به وحدت است ?»در وصیت نامه امام خمینی و سجده تکریم را درک کنی فراماسونرها را خواهی شناخت 
 46. هعغتالفقبیث

  کیرم تو بسیجی ها.روز 26اردیبهشت روز رستاخیز کس ننه بسیجی هارو پاره میکنیم
 47. حکمت متعالیه

  ما بسیجی‌ها ایران عزیزمان را با حکمای خسروانی و ابو علی سینا و شیخ اشراق و ملاصدرا و ملا هادی سبزواری و آیت الله بهجت و مفسرین بازی دومینو می‌شناسیم . نه پادشاهان احمق و لیبرالیسم بی ناموس و اقتصاد دولتی بی همه چیز . چرا بازی دومینو را تفسیر نمیکنی ؟
 48. حکمت متعالیه

  آقای لیسانس فلسفه مستر چرا قابیلیسم را با حکمت متعالیه ملاصدرا و عرفان متعالیه امام خمینی تفسیر نمیکنی ؟
 49. کس ننت.تکرار میکنم کس ننت
  یعنی اگر تو حصر یه مو از سر موسوی کم بشه مطمین باش روز پایان این بازی اخوندهاست.
  مطمین باش!اگر باور نمیکنی برو فیلمای تشیع رفسنجانی رو ببین که چه ملتی میگم میرحسین یا حسین .با کس ننت حیف که بلاگ بیانی وگرنه سایتتو میترکوندم.توی کیزخور بسیجسا اومدی سایت زدی باید فکر اینجاشم میکردش
 50. حکمت متعالیه

  عاشقان خمینی کبیر بازی دومینو را با تفسیر( مقام اتصال کثرت به وحدت ?) وصیت نامه امام خمینی و سجده تکریم و فتبارک الله احسن الخالقین و نماز جماعت عوالم وجود  تفسیر کنید تا دست  و شیطان پرستان و فراماسونری رو شود. البته با دو آیه بالا نبوت و امامت و ولایت حضرت رسول  ثابت میشود. این را گفتم تا این ملعونها از برادران اهل سنت سوءاستفاده نکنند. 
 51. حکمت متعالیه

  مرگ بر شیطان و شیطان پرستان و فراماسونرها و (قابیل و قابیلیسم و کابیلیسم  و کابالیسم و کابالا) 
 52. حکمت متعالیه

  فتنه گران بیچاره ها حکیمان متعالیه میدانید چه صفتی دارند .حامل حرکت جوهری بعد از مرگ هستند. درک نمیکنید. دیگه نمی دونم چی بگم . آخرش بهتون گفتم.
   
 53. دوستانی ک میپرسند چرا محاکمه نمیشن؟ ببینید شخصی ک چند ماه مملکت ب اشوب کشیده با ادعای دروغین تقلب و باعث کشته شدن چند نفر و خسارت مالی فراوان ب کشور و بیحرمتی ب عزاداری حسینی و امیدوار کردن دشمنان این انقلاب شده انقلابی ک بابتش بالای 250000 هزار شهید دادیم شده نمیتونه کمتر از اعدام و یا ابد یا تبعید باشه حالا بنظرتون همچین شخصی ک 12 میلیون رای داشته میتونیم همچین محاکمه ای بکنیم؟ بنظرتون واسه مملکت مشکلات پیش نمیاد؟ میدونید چه حجمه ای از طرف غربی ها و رسانه های غربی بهمون وارد میشه؟ رهبری ب علت مصلحت کشور تشخیص دادن فعلا بازداشت خانگی باشن چرا این موضوع درک نمیکنید؟؟ ندید دشمنای این انقلاب بصورت اشکار از اینها حمایت میکردن این دلیل روشن واسه باطل بودن راهشون نیست؟ مردم بصیرت سیاسی تو این دوران از نون شب واجبتره چون نداشتنش تیشه به دین ادم میزنه. به امید سربلندی ایران عزیز... 
 54. حکمت متعالیه

  آقای اوباما شما به نمایندگی از مستکبران ملت شریف ایران را به بمب اتم تهدید کردید. من شما را به بازی دومینو تهدید میکنم. 
 55. حکمت متعالیه

  این جوری بنویسم بهتر آقای اوباما شما به نمایندگی از مستکبران جهان ملت شریف ایران را به بمب اتم تهدید کردید.  ما بسیجی‌های ایران عزیز به نمایندگی از مستضعفین جهان شما مستکبران را به بازی دومینو تهدید میکنیم.
 56. حکمت متعالیه

  من اسم میخواهم . اسم اونهایی که نگذاشتن امام خمینی تفسیر قران را ادامه بدهد . البته روح خدا در بیانات و نامه ها و بخصوص  در وصیت نامه اش و تألیفاتش معارف اهل بیت را تبیین کرده است. اصل فتنه اون روز گذاشته شد.
 57. سلام به بزرگواران ولاییمون سال نوتون مبارک 
  ان شا الله امسال سال ظهور باشه .
  نمیخواستم مطلبی بنویسم ولی وقتی پستها روخوندم دوستداشتم به ادبیات طرفدارن موسوی وهاشمی وخاتمی ودرکل سبزیهای فتنه گر ووطن فروش یه چیزی رو گوشزد کنم ؛
  آهای اهالی فتنه سبز موسوی گوشاتونو بازکنید مطمئن باشید هرکرداروهر جنایت وهر کشتار وبی حرمتی که تواین کشور از روی تصمیمات رهبران جنبش سبزتون صورت بگیره گریبان شماروهم خواهدگرفت واینرومطمئن باشید که قبل مرگتون تاوان سختی رو خواهید داد .چه درزندگی شخصیتون ویا در زندگی جنبش سبزتون .
  بیدارشید ازخواب غفلت قبل از اینکه دیر بشه .انقدر سنگ کسی روکه گذشته سیاهی داشته رو به سینه نزنید .به قدرت رسیدن موسوی در ریاست جمهؤری همین پیش میومدکه الان بعداز چهارسال از ریاست جمهوری روحانی اومده وکشور چندسال به عقب رفته .
  یاعلی 
 58. علیرضا موسوی

  جناب آقای محمد که میگه ما مملکتو به آشوب کشیدیم.!!
  بله ما اشتباه کردیم! که تو انقلاب ۵۷ بانک و ماشین رو آتیش زدیم. ما واقعا فتنه گر بودیم. اصلا  شاه ملعون راست می گفت. ما فتنه گر بودیم که سال ۵۷ ریختیم خیابون و ماشین آتیش زدیم یا سینما رکس آتیش زدیم.ما فتنه بودیم که امنیت ملی رو به خطر انداختیم
  ما یه مشت عروسک خیمه شب بازی این و اون بودیم که ریختیم خیابون
  و باعث خسارت شدیم. اون زمان همه ی انسان های عزیزی که کشته شدن رو ما کشتیم و گردن ساواک انداختیم.
  ما باید به علت گوش ندادن به حرف شاهمون محاکمه میشدیم و در حصر بدون محاکمه قرار می گرفتیم.!!!
  با صحبت های منطقی شما که منو قانع کرد باید بگم : مرگ بر فتنه گر ۵۷
  مگه نه؟؟؟؟؟؟
  با این حرفاتون آبروی هر چی دین و انقلاب هستو می برید!!!
   والسلام


 59. علیرضا موسوی

  آقا یا خانم گلاب عزیز
  اگه به یوتیوب دسترسی دارید لطفا سرچ کنید: عاشورای خونین ۸۸-تظاهرات عاشورا ۸۸ کلی فیلم میاره در رابطه با این موضوع! نه مستند و اینجور چیزها! فیلم زیر کردن مردم توسط ماشین پلیس ۸۸ رو دیدید؟
  اگه دیدید که به نظرتون ممکنه الکی باشه؟؟ مامان خودم ساعت ۸ صبح میدید که این برادران بسیجی شیشه ی ماشین مردم رو میشکوندند! همسایه بالایی ما که یه خانم مسن هستند. از شدت این اتفاق حالشون بد شده بود!!
  شما اصلا در تظاهرات ۸۸ بودید که میگید ما آدم کشتیم؟؟
  شما میگید حرف های شما درسته پس چرا سایت کلمه و جرس فیلتره. حرفی که قلطه نیازی به فیلتر کردن و پوشوندن نداره!
  بخدا قسم اینکار ها برای مملکت اسلامی نیست!
  امام زمان با این کار ها ظهور میکنه؟
  امام خمینی برای کشتن مردم انقلاب کرد؟
  اگه موسوی تشنه ی قدرت بود نم گفت که اگه سر بچه هایم رو هم ببرید و جلوی چشمم بگذارید من نظرم را تغییر نمی دهم.

  اینو نوشتم که بعضی ها فکر کنند!

  یا ولیعصر (عج)
 60. حکمت متعالیه

  آقایان طرفدار میرحسین موسوی  با قرائت و تفسیری که امام خمینی از حکمت متعالیه فی اسفار عقلیه اربعه ملاصدرا نوشته و اصالت وجود و اعتبار ماهیت نظام سیاسی تشکیل داد که هر انسان میتواند حکیم متعالیه شود. بشرط رای ندادن به اومانیسمها و رای دادن به اندیشه ای امام خمینی ، چگونه توانستید بگوید تقلب شده؟
 61. علیرضا موسوی

  آقای حکمت متعالیه کلی سند وجود داره. من با این کاری ندارم که شما باورتان نمی شود یا نه!!!
  من اسناد و فیلم هایی دارم که نشان دهنده ی تقلب هستند. همسایه یکی از
  فامیلامون پاسدار بوده!! هفته قبل از انتخابات گفت احمدی نژاد با ۲۴میلیون رای برنده میشه. وهمین اتفاق افتاد این چگونه ممکنه که تصادفی باشه؟؟؟
 62. حکمت متعالیه


  1،خودم را جای هر موضوع قرار می دهم. 2-اسم میگذارم3-کاری نمیکنم که خسته شوم 4-کاری میکنم که شاد شوم.  این صفات را دارم نیاز نیست بهم داده شود . هر کدام که دقت کنی جفت است. پس اختیار دارید که اول کدام را انجام دهید. حدیث لاجبر و لا تفویض  بل امر بین الامرین . مرگ با من است.  شروع شدم.نسبت به این ابعاد که افعالم است. 1.کمکشان میکنم 2-از دستم فرار نمیتوانند بکنند. بازی دومینو  آیا حوض مقام اتصال کثرت به وحدت است ؟ وصیت نامه امام خمینی اصالت وجود و اعتبار ماهیت. این قسمت حکمت متعالیه است. فی اسفار عقلیه اربعه این فی خیلی مهم است. اسفار عقلیه اربعه را به شکل کوهنوردی بیان می‌کنم. جلوگیری کوه را درک میکنی از اینجا اسفار عقلیه  اربعه آغاز میشود. 1-از خودت بیخود میشوی 2- میروی بالای کوه  3-برمیگردی پایین 4-دست طالبان عشق را به قصد کمک میگیرد. بالا میبرید. پرستش هم در حکمت متعالیه است هم در (فی اسفار عقلیه اربعه) اصالت وجود و اعتبار ماهیت. بخاطر اطاعت از رسول الله  و اهل بیت رسول الله و پیامبران خدا سه صفت به تو داده می‌شود. واسطه فیض الهی را که همان مقام اتصال کثرت به وحدت است ؟ وصیت نامه امام خمینی اتصال عاقل و معقول 1-نصب کردن 2-عزل کردن 3-اداره کردن  قسمت سوم  تبدیل به رای  در دست مردم میشود . که امانت خدا است. اصالت وجود . حکیم متعالیه میتوانست از بعد عرفان استفاده کند. و قصاص کند . نیاز به من و شما هم نداشت. رای اعتبار ماهیت و نصب و عزل اصالت وجود . فراماسونرها برای ضربه زدن به این واردش میشوند. اقتصادی ، فرهنگی ،اجتماعی و ... ضمنا کاکا توفیق وقتی منحل شد. بعد از انقلاب تبدیل به گل آقا شد  . که بعضی از قلم بدستاش در صبح جمعه با شما کار  میکردند و منتقد اقتصاد دولتی آقای میرحسین موسوی بودند . جایزه گل آقا یادتان هست؟ چرا شش ماه مانده به انتخابات 88 منحل شد؟ جواب بدید؟


 63. حکمت متعالیه

  اصل فتنه اون روز گذاشته شد که نگذاشتند امام خمینی قرآن کریم را به سبک بازی دومینو (مقام اتصال کثرت به وحدت است ؟) وصیت نامه امام خمینی تفسیر کند . اسماشون ؟
 64. علیرضا موسوی

  اولا که الان امام خمینی هر تفسیری کردند و نکردن فوت شدند.شما با ایکاراتون امام خمینی رو زیر سوال یبربد.اگع موسوی فراماسون پس امام خمینی انتخابش کرده!
  چرا قبل از ۸۸ موسوی فراماسون نبوده؟
  چیزی به نام مصلحت نظام وجود داره که خود رهبر مستقیم یا غیر مستقیم انتخاب میکنه.وظیفه مصلحت نطام
  تحقیق بر روی کاندید ها است.
  پس اگر به فرض محال موسوی فراماسون بوده توسط خود جمهوری اسلامی به این رده رسیده!
  از شما خواهش میکنم به جای توضیح وصیت نامه جواب سوال من رو بدید!
  ما چیزی به نام فانون داریم!
  اگه میشه در برخی موارد اونو نقض کرد پس ما هم که ریختیم خیابون کار بدی نکردیم !(که واقعا هم کار بدی نکردیم)
  اگر هم رهبر در برخی مواقع قانون رو نقض کنه پس فرقی با شاهنشاهی نداره. چون اگر برادران حزب الله عزیز
  قانون اساسی خونده باشن میدونن قانون در مملکت امام. زمان برای همه یکسانه! اصل ۳۷ همینو نوشته من بار ها نوشتم و می نویسم:
  اصل براعت است و هچ کس مجرم شناخته نمی شود مگر اینکه دادگاه صالح ثابت کند!
  لطفا جواب من رو بدید تا به ادامه بحث برسیم

  یا الله
 65. مجدد سلام .
  اصلا دلم نمیخواد واردبحث بشم چون وقت ندارم .ولی فقط وفقط بدلیل اینکه برادر بزرگوارمون رو روشن کنم چند نکته رو گوشزد میکنم 
  اول اینکه تو فتنه ۸۸خیلی از افراد هویتشون مشخص نبود ،مثال چندتاازفتنه گرها ودقیقتر بگم منافقها تولباس بسیجی ها وافراد انقلابی قرارگرفته بودن که فقط وفقط چهره بسیج ونیروی انتظامی روتخریب کنن .این که شما میگید شیشه هارومیشکوندن تولباس بسیج ونیروی انتظامی وغیره بله بنده خودم به عینه دیدم وتوصحنه بودم که لو رفتن ودستگیر شدن .
  وحالا شما میگید ماشین نیروی انتظامی ادمهارو زیرمیگرفت بنظر شما با اون هجمه وفشار فتنه گرها وشبکه های وابسته که روی نیروهای بسیج وانتظامی بود چطور میشه که به سر این آدمهای سراپا احساساتی که فقط وفقط بخاطر توهم یک فرد که خودشو تو انتخابات نفر شماره یک معرفی کرده بود واز هیچ راه قانونیی وارد نمیشد وکشتار مردم وهموطنان خودشون رو به چشم میدید وخنده های اونور ابیهای ضد دین وضد ایرانی وتوهم انقلاب سال۱۳۵۷رو داشت وخودش رو باجایگاه امام ره مقایسه ونزدیک میدید وآبروی کشور ونظام براش مهم نبود وهزاران دلیل خرد وکلان دیگه دست نوازش کشید وبا خواهش تمنا امنیت ونظم رو به کشور برگردوند ؟
  این رو مطمئن باشید اگر رهبری فرزانه صلاح میدونستن یک لحظه ویک ثانیه نمیگذاشتن این شخص توکشور با اعلامیه هاو میزگردهاشون هرچند مخفیانه جولون بده .ایشون فعلا مدارا میکنن تا موعدش برسه .که ان شا الله بزودی زود جامعه وکشور سربلندمون ازشر این فتنه گرها که با هزار ترفند جوانان عزیزمون رو فریب میدن وبرای خودشون همدست میتراشند پاک بشه بحق آبروی مادرسادت .
  این روهم بگم موسوی سادات نیست که هر آدم عوامی گول سادت بودنش روبخوره که بارها وبارها تو همون درگیریها از همین افراد شنیدم که میگفتن موسوی سادات هست ونباید بهش توهین بشه .
  سادات نیست واگرهم بود فرقی بحال افکار منفی وضد ایرانی واسلامیش نمیکرد .
  یاعلی 
 66. حکمت متعالیه

  طبق بازی دومینو وجود خودت که بالا گفتم که میتوان روح و جسم را تفکیک شده شناخت و دومینوی جسم را درک کنی. آیا انسان میتواند خود سامان و خود بسنده و   اومانیسم باشد.  شما اگر مایل هستید میتوانید به نقد اومانیسم در حکمت متعالیه در وب نوشته استاد نجف لک زایی را مطالعه کنید تا متوجه شوید که چه وظیفه ای در قبال ایران عزیزمان داریم. نکته مهم این است که وقتی من به حکیم متعالیه رای میدهم در حقیقت وکالتم را به او داده‌ام خبرگان رهبری . وقتی امام خامنه ای کرسی آزاد اندیشی را ارائه کردند. کسی پا نشد بگوید کرسی آزاد اندیشی تفسیر بازی دومینو آنهم با تفسیر آیا حوض مقام اتصال کثرت به وحدت است ؟ وصیت نامه امام خمینی از اقتصاد و فرهنگ و ...  طلا که پاک چه منتش به خاک ، مردم باید جریان‌های سیاسی دویست سال اخیر و تک فرد ها را آگاه شوند تا بدانند که به چه کسی رای میدهند. جریان اصولگرایان و جریان اصلاحات و جریان سومی در راه است. که هشتاد میلیون عضو دارد. والسلام 

 67. علیرضا موسوی

  وقتی دیدم یکی از دوستان گفت حامیان موسوی در لباس بسیجی ها مردم رو می کشتند ؟؟ واقعا خنده ام گرفت جالب تریم تهمتی بود که شنیدم اگر حامیان موسوی مردم رو زیر گرفتن پس چرا احمدی مقدم اعتراف کرد که نیروی انتظامی مردم رو زیر گرفت؟؟؟چرا مرتضوی که از خودتونه جنایات اون سال ها را پذیرفت ؟؟؟ مگه رهبر شما نبود که گفت اگر بخواهید به هرج و مرج ادامه دهید مسؤلیت جانتون با خودتونه ؟؟؟؟ منو می خواهید گول بزنید که طبیعیه اما خودتون هم می خواهید گول بزنید ؟؟؟؟
 68. حکمت متعالیه

  در احادیث اهل بیت رسول الله آگاهی مردم نقش بسزایی در ظهور امام زمان دارد بیاید بازی دومینو را تفسیر کنیم. چرا بی بصیرت بودن من  نوعی اولیاء الهی که زمینه  ساز ظهور آقا امام زمان هستند. را بین بد و بدتر قرار داد حالا متوجه شدید چرا نگذاشتند امام خمینی قرآن کریم را به سبک بازی دومینو مقام اتصال کثرت به وحدت است ؟ را تفسیر کند ،


 69. حکمت متعالیه

  در دام افتادید ، وقتی حکیم متعالیه نظام اسلامی را تشکیل می‌دهند.آن سه صفت که بدست آورده. 1-نصب 2-عزل کردن 3-اداره کردن  ، این قدرتها ملک خدا است. ا-قسمت سوم را تبدیل به رای میکند. تا امت اتحاد عاقل و معقول انجام دهند که به کمالش برسد. پس قدرت اجرای را از طریق حکمت متعالیه فی اسفار عقلیه اربعه به رییس جمهور یا نخست وزیر داده میشود. اینجاست که اصالت وجود و اعتبار ماهیت پیش میاید. چون ملک خدا است. حالا بحث عزل و نصب پیش میاید. که حکیم متعالیه تاریخ را بر مبنای آیا حوض مقام اتصال کثرت به وحدت است ؟ وصیت نامه امام خمینی بیان میکند. که هر سال مضین به نامهای مختلف میشود . آیه ( و یعلم اسماء کلها) را کنار (خطبه همام)  قرار میدهیم. حالا بخاطر اینکه اومانیسم بود.شما را یادآوری میکند. بر کنار. 2- عزل و نصب همان قوه قضائیه و شورای امنیت ملی است . حالا که شما فتنه گران بیداری اسلامی را که بر مبنای دومینو توحیدی بود. اسمش را بهار عربی می‌کنید. نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران سر میدهید . شورای امنیت ملی دخالت کرده حبس خانگی کروبی و میرحسین موسوی را عملیاتی میکند. پس سفسطه نکنید. حرف آخر هر کسی بازی دومینو را عشق بورزد و تمام مستضعفین جهان را حمایت میکنیم. ایران ،عراق و سوریه و لبنان و فلسطین را حمایت خواهد کرد. مرگ بر شیطان و شیطان پرستان و فراماسونرها و قابیل و قابیلیسم و کابالیسم و کابالا دومینوی روح و خود روح  چه نیازی به جسم و دومینوی جسم دارد .پس نتیجه میگیریم مسئله جنسیتی نبوده است و مسئله هدایت خداوندی بوده است. فردوسی و امثالهم روحتان شاد که با این اندیشی که به دست خمینی کبیر  به ثمر رساند. ذلت مستکبران جهان را نظاره گر هستم.
 70. حکمت متعالیه

  شهید علی صیاد شیرازی اگر زنده بود . به میرحسین موسوی میگفت عملیات مرصاد کجا بودی که حالا میخواهی کاندید ریاست جمهوری شوی . بچه‌های سپاه و بسیج و ارتش مثل برگ خزان رو زمین می‌ریختند .تو کجا بودی ؟ اصل خود کشدیدش.
 71. برای من روشن نیست که حکمت متعالیه چی داره می گه ، لزف کنید در حد فهم دیگران بحث کنید و از کلمات قلنبه سلنبه استفاده نکند
 72. حکمت متعالیه

  بازی دومینو نماز جماعت کائنات است که امثال میرحسین موسوی و مهدی کروبی نیامدند مثل امام خمینی تفسیر کنند . در تالیفاتش و سخنانش و تفسیر قرآن 
 73. حکمت متعالیه

  در بازی دومینو سه تا توحید درک میشود 1-کاشتن کاشیها 2-فاصله کاشیها 3-ضرب زدن به اولین کاشی بخاطر نماز جماعت کائنات.که هم ناتوان در  فرار کردن در آن هست و هم کمک کردن  در آن هست.
 74. حکمت متعالیه

  آقای master لیسانس فلسفه چرا وارد بحث نمیشوید؟چرا ؟ شما که سنگ میرحسین موسوی و مهدی کروبی به سینه  میزنید. 
 75. حکمت متعالیه

  منظورتان شهادت علی صیاد شیرازی است یا مسائل فلسفی  آقا یا خانم سبز
 76. علیرضا موسوی

  سلام.میشه خواهس کنم تفسیر وصیت ٬دومینو و کاشی رو بزاریم واسه بعدا؟؟
  الان من اول سوال پرسیدم. وقتی شما در مورد سال ۸۸ و مهندس به سوالاتم پاسخ دادید اونوقت راجع به حکمت متعالیه حرف میزینم:-\ 
 77. حکمت متعالیه

  من رنگهای روشن را دوست دارم. رنگ سفید را بیشتر دوست دارم. پس در  صف بازی دومینو سفید را قرار میدهم. ضرب را به سفید میزنم.  ضربه مختص سفید است. اقتصاد دومینوی ، اقتصاد مقاومتی
 78. حکمت متعالیه

  اگر من به کسی رای بدهم که این را که بالا گفتم. بر مردم پیاده نکند . نمازم در پیشگاه خدا مقبول نیست. چون بین خودم و مردم عدالت را  رعایت نکردم . اقتصاد دولتی و لیبرالیستی عدالت نیست. اقتصاد دومینوی عدالت است. حتی کافرش . 
 79. حکمت متعالیه

  شما به قلم یا خودکار نیاز دارید که بنویسید. نیاز یعنی ناتوان -ناتوان یعنی نمیتواند از توانا فرار کند . و نیاز به کمک توانا دارد .بازی دومینو همین است . حالا که بازی دومینو را بر مردم شریف ایران عزیزمان اجرا نکردید مشروعیت ندارید. پس مقبولیت نخواهید داشت. نمازم مقبول نیست . رایم را پس بدهید. میزان رای ملت است . این همه
  خودش یک رای است. به رای مردم احترام بگذارید.

 80. حکمت متعالیه

  مدرک تحصیلی سیکل آیا آقای میرحسین موسوی به مالکیت خصوصی احترام میگذارد؟
 81. حکمت متعالیه

  مگر شما ملک خداوند متعال و خداوند عقل و عشق مالک شما نیست. اصلا یک سال اساسی مشروعیت و مقبولیت در سیاست را در چی میدانید ؟
 82. علیرضا موسوی

  اینکه مملکت واقعا به عشق اسلام باشه نه به اسم اسلام!
  رژیمی که فرزندان خود را بکشد لیاقت 
  رهبریت ندازه. اینو امام خمینی ره گفته. مهندس موسوی! اگر کسی با شما مشکلی داشته باشه ٬حتی توانایی ادلره نانوایی را هم نداره. اینو هم امام خمینی گفته. دیروز اگر اخبار شبکه خبر رو دیدید. تصاویر آقای خامنه ای رو میدید که از همه از جمله نخست وزیر(موسوی) تشکر و قدردانی میکرذند.البته احتمالا سخنرانی برای دهه هفتاد بود! بعد چی شد؟ تا روز انتخابات هیچ خبری نبود.بعد یهو فراماسون شد؟؟؟؟


 83. واقعا خنده دارحرفهای شماست .کجا وکی امام ره همچین حرفی روزدن.اینهم از حرفای متوهم وجنجالی سبزیها بود.بنده شبکه خبر روندیدم ولی امکان نداره .
  خواهشا جورومسموم نکنید 
 84. حکمت متعالیه

  متولد پنجاه و چهار ، یعنی عملیات مرصاد سیزده سالم است. خدا لعنت کند آن کسی که اقتصاد دولتی و لیبرالیستی را بر مردم شریف ایران عزیزمان اجرا کرد . اومانیسمهای لجن . تو اندیشه ات را در بین مردم تشریح کن . من هم بازی دومینو را با مصداقش میگویم. دیگر هیچ حرفی با شما ندارم.
 85. علیرضا موسوی

  خانم گلاب . روز جمعه ساعت حدودا یک یا دو برنامه جمهور  صریحا هم آقای موسوی و هم آقای خاتمی رو نشون دادن .
  بعد هم حدیث امام در اوایل نخست وزیری مهندس پخش  شد و من هم درست یادم هست که این حرف صحت دارد .
  متن حدیث امام:
  هم نخست وزیر و هم آقای دولت ریس جمهور در انجام اعمال اسلامی و محمدی  خیلی خوب بودند. مهندس موسوی هم از عهده مبارزه با سپاه ملعون بعثی و هم کنترل کشور در این دوران بحرانی خوب بودند. اخیرا عده ای با انتقاد های الکی که می کنند ، سعی می کنند تصویر کشور را بد نشان دهند . واقعا افرادی که از این عملکرد انقلابی انتقاد می کنند ، خود توانایی اداره ی نانوایی را هم ندارند ......


  جالبه بدونید که قبل از انتخابات 88 
  این فیلم در صدا و سیما گزاشته شد و به دلیل نا معلومی از آرشیو حذف شد
 86. علیرضا موسوی

  البته این جمله از نفل قول ها است
  ولی اصل این جمله که عبارت است از

  امام خمینی (ره): آقای موسوی اونهایی که در مقابل شما ایستاده اند توانایی اداره یک نانوایی هم ندارند

  صحیفه ی نور جلد ۲۱ ص۱۹۹
  نوشتم که خانم گلاب نگید من دروغ میگم و بی سند حرف میزنم!
 87. دوستان گرامی ، حامی مهندس موسوی هستم و سخت در تلاش یافتن علتی برای اشتباه بودن حمایتم از ایشان هسنم اما پید نکردم شما عزیزان اگر دلیلی برای اشتباه بودن حمایتم از مهندس دارید بگید ، ممنون
 88. حکمت متعالیه

  22 جلد صحیفه نور جلوی من است. با فهرستش . چی فکر کردی . بگذار اسم میرحسین موسوی را پیدا کنم. تا دیاثت دومینوی شما ثابت شود که حتی با صحیفه نور امام گذینشی رفتار میکنید.
 89. حکمت متعالیه

  چاپ چهارم سال هزار و سیصد و هشتاد و پنج  حکم زمان:15شهریور  24 محرم 1409 مکان : تهران ، جماران موضوع:مخالفت با استعفای نخست وزیر مخاطب: موسوی ،میرحسین (نخست وزیر) بسم الله الرحمن الرحیم  جناب آقای موسوی ، نخست وزیر محترم نامه استعفای شما باعث تعجب شد. حق این بود که اگر تصمیم بدین کار داشتید ، لااقل من و یا مسئولین رده بالای نظام را در جریان می گذاشتید.زمانی که مردم حزب الله برای یاری اسلام فرزندان خود را برای یاری اسلام ز
  به قربانگاه می برند شما چه وقت گله و استعفا است. شما در سنگر نخست وزیری ، در چهار چوب اسلام و قانون اساسی ، به خدمت خود ادامه دهید. در ادامه صورتی که نسبت به بعضی از وزرا به هر وزیری که مایل توافق نمی رسید ، چون گذشته عمل می شود. چون گذشته عمل می شود. این حق قانونی مجلس است که به هر وزیری که مایل بود رأی دهد. تعزیرات از این پس در اختیار مجمع تشخیص مصلحت است. که اگر صلاح بداند به هر میزان که مایل باشد در اختیار دولت قرار خواهد داد. همه باید به خدا پناه بریم؛ صدر مواقع عصبانیت دست به کاری نزنیم که دشمنان اسلام از آن سوء استفاده کنند. مردم ما از این گونه مسائل در طول انقلاب زیاد دیده اند. این حرکت هیچ تاثیری در خطوط اصیل انقلاب اسلامی ایران نخواهد داشت. از آنجا که من به شما علاقمندم ، ان شاءالله عندالملاقات مسائلی است که گوشزد می نمام .والسلام. 67/6/14روح الله الموسوی الخمینی
 90. حکمت متعالیه

  همیشه مردم جلوتر از خواص بودند. باید صفات را جا به جا کرد. مردم خواص و خواص عوام
 91. حکمت متعالیه

  1-نامه شدید الحن امام خمینی به میرحسین موسوی 15 شهریور 1367-2-نامه امام خمینی به میرحسین موسوی درباره انتصاب ایشان به سرپرستی امور جانبازان و فرمان ایجاد تشکیلات مناسب در این بنیاد   3 آذر 1367   -3-حذف پست نخست وزیری از قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 92. علیرضا موسوی

  جالبه بدون فکر کردن به اینکه چرا مهندس اسعفا کرد دربارش صحبت می کنی . بزار برات روشن کنم . اون موقع چن سالتون بود ؟: در سال 67 بعضی ها مثل بولدوزر  ادم می کشتن و یا بهتره بگم اعدام می کردن ، اون نخواست توی این کشتار ها دست داشته باشهه . ضمنا موسوی هشت سال جنگ نخست وزیر بود پس نگو بی غیرت بوده . ضمنا شهید صیاد  شیرازی همون حرفی رو به میرحسین می زد که خانوم شهید رجایی به میرحسین زد
 93. علیرضا موسوی

  جناب حکمت متعالیه این آخرین باره که ازتون سوال میپرسم و انتظار جواب دارم چون حدودا ده نفر در سایت آنلاین هستند . ما درکشوری‌ زندگی میکنیم که حکومت آن ادعای پیروی از اسلان رو میکنه و طبق اصول اخلاقی و دینی همه اعم از زن و مرد٬رهبر و ... در پیروی اژ قانون یکسان هستند!
  و این هم اصل ۳۷ قانون اساسی:
  ****هیچ کس***** مجرم ***شناخته نمی شود مگر اینکه ***دادگاه صالح**
  جرم آن را ثابت کند
  این پیروی از قانونه؟؟؟؟
  چرا رهبران جنبش سبز در حصر هستند؟؟؟
  پیشنهاد میکنم ده بار این اصلو بخونید!
  من و خیلی ها مناظر جواب جنابعالی هستیم
 94. حکمت متعالیه

  بشار اسد و مردم سوریه دنبال دومینو هستند. شما معارضین سوریه را حمایت کردید. شورای امنیت ملی دخالت کرده حبس خانگی کروبی و موسوی را کلید زد. با قانون اساسی هم گذینشی ؟ نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران کار دستتان داد
 95. حکمت متعالیه

  من روح و دومینوم فدای شهید دشت کربلا. نابودتان میکنم. جسم و دومینوی جسم را به من چه کاریست؟ نابودتان میکنم
 96. علیرضا موسوی

  میدونی چیه ؟ اصل تقصیر منه که وقتم رو صرف بحث با شما کردم . شما لطف کن هر وقت وقت کردی به صحیفه امام یه بار دیگه نگاه بنداز بلکه دومینو هات بتونن حرف امام رو بخونن . ضمنا من گزینشی با کتاب رفتار نکردم. شما رفتار کردی .
  به دومینوهات سلام برسون و بگو حتما ما رو نابود کنن 
 97. علیرضا موسوی

  من نمی دونم به حال شما گریه کنم یا بخندم . بدبختانه اونقدر در گفتن  دروغ هول و حرص دارید که نمی کنید که با هم یه دروغ هماهنگ بگید . یکی می گه به مخالفان اسد تسلیحات رسوند، یکی میگه امنیت رو بهم زدن . یکی می گه فراماسونرن ...
  تصمیم گرفتم به حالتون گریه کنم.. 
 98. حکمت متعالیه

  طبق بازی دومینوی خداوندی جهان به دو دسته مستکبران و مستضعفین تقسیم 
  میشوند. ما به تمام عاشقان دومینو و مستضعفین جهان کمک خواهیم کرد. سر عشق وعقل بازی دومینو است . 
 99. حکمت متعالیه

  مظلوم نمایی نکن. اصلا طبق بازی دومینو خداوند همین آقایانی که اعتقاد به اقتصاد دولتی و لیبرالیستی دارند. منابع را به تو داده اند. که سنگشان را به سینه میزنی. اگر جواب ندهی من میدونم تو و امثال تو والسلام.
 100. علیرضا موسوی

  دوست عزیز ، دومینو هات اشتباه فهمیدن . من از هیچکس منبع نگرفتم . اینم جواب . سپس خیلی دلم می خواهد ببینم با من چی کار می کنی ؟ دارم می زنی ؟ سنگسارم می کنی ؟  اگر بنا به تهدید های بچگانه ی امثال تو دومینوباز باشه تا الان جهنم یخ زده بود . بیا حسابمو برس . اشتباه گفتی برادر . طبق بازی دومینو مستکبر و مستعضف هست . یه گروهی هم هستن که امثال شما رو تشکیل می دهند . کسایی که اونقدر بد از طرف مقابل ضربه خوردن که دهانشون فقط نای کردن داره .
  وسلام
 101. حکمت متعالیه

  آقایان حسن روحانی و محمود احمدی نژاد و سید  محمد خاتمی و میرحسین موسوی بخاطر  بیان و عمل نکردن  و تفسیر نکردن حکمت متعالیه فی اسفار عقلیه اربعه ملاصدرا و آیا حوض مقام اتصال کثرت به وحدت است ؟ وصیت نامه امام خمینی و اقتصاد مقاومتی که امام خامنه ای در بیاناتشان که با پیاده کردن اقتصاد دومینوی  مالکیت خصوصی ملت که همان عدالت اقتصادی است. را اجرا نکردید . نه نماز پشت سرتان میخوانم. (رای که بهتان داده‌ام را پس بدهید . طبق تفسیر بعد عرفانی حکمت متعالیه فی اسفار عقلیه اربعه ملاصدرا و آیا حوض مقام اتصال کثرت به وحدت است ؟ وصیت نامه امام خمینی) شما  ملت هستید یا نه ؟ البته آنهایی که به آن بسیجی‌ که هتک حرمت کردند. سر آشتی نداریم. گل آقای که زمان احمدی نژاد منحل شد صبح جمعه با شما ای بود که زمان نخست وزیری میر حسین موسوی انتقاد اقتصاد داشت. فکر میکنی که جریان‌های سیاسی دویست سال اخیر مملکت را به فرموده امام خامنه ای جستجو در حد خودم انجام ندادم . تاریخ شفاهی و کتبی ایران عزیزمان را وقتی کنار هم قرار میدهیم. خیلی چیزها دستگیرم می‌شود.حال مشروعیت و مقبولیت را از شما احزاب اومانیستی گرفتم. حتی یک نفر طبق تفسیری  که امام خمینی از حکمت متعالیه فی اسفار عقلیه اربعه ملاصدرا  که همان دومینو است  .  بگوید رای که بهتان داده‌ام را پس بدهید. اون دنیا پرسته  و اومانیسمها و فراماسونری و مانند آن باید  سیاست را کنار بگذارند . 
 102. علیرضا موسوی

  جناب حکمت متعالیه. کلام آخر رو 
  میگم. ما بسیجی رو نکشتیم. این برادران شما بودن که ما رو کشتن.
  این فیلمش:https://youtu.be/v3hALQMyWx8

  خون شهدای جنبش سبز از یادمون نخواهد رفت.خون هیچکدوم!
  گریه های این همه مادر .من نمیدونم کسایی که با ماشین نیروی انتظامی(فیلمش:https://youtu.be/uO6YM5i7SAs) مردم بیگناه رو زیر کردن. روزی باید جواب بدن!
  مطمعنم اگه امام خمینی بودند. نمی گذاشتند.این اتفاقات رخ بده! من نمی دونم شما خودتپن در سال۸۸ بودید یانه؟؟
  نمی دونم کسی مثل خیلی های دیگه زیر دست شما کشته شده یا نه!

  بله زمان. شاه هم مردم با شاه مخالفت کردند و همین شعبون بیمخ ها بودند که در ۲۸ مرداد نگذاشتند حکومت به خطر بیفتد.کلی هم آدم توسط ساواک کشته شدند. وساواک هم گردن مخالفان خودش انداخت. بعد ها هم واقعیت ها معلوم شد. این اتفاق ها در خیلی از حکومت های دیگه اتفاق افتاده است. همچنین برای این حکومت.بله در سال ۸۸ هم یه عده بردار بسیجی و  در روز نه دی  ریختند بیرون‌ و نگذاشتن اتفاقی بیفته!
  و کشته شدن خیلی افراد رو هم گردن 
  جنبش سبز انداختند!
  به هر حال من به بحث با شما خاتمه میدم.وامیدوارم این بحث برای بعضی 
  ها تفکر آمیز باشه. امیدوارم در هر جا باشید شاد٬سالم و البته گمراه به زندگی خود ادامه دهید.البته پیشنهاد میکنم برای خنده و تفریح هم که شده فیلم هایی رو که براتون فرستادم رو ببینید!


  یاعلی

 103. حکمت متعالیه

  تریبون من زیر برج ابیلیکس است. آمریکا بمب اتم دارد من نوعی کاشی دارم. آقای دونالد ترامپ  به من تذکر بده بیایم ولایتت. والسلام
 104. حکمت متعالیه

  تریبون من زیر برج ابیلیکس است. آمریکا بمب اتم دارد من نوعی کاشی دارم. آقای دونالد ترامپ  به من تذکره بده بیایم ولایتت. والسلام
 105. حکمت متعالیه

  اومانیسمها لجن به چه حقی طبق  بازی دومینو   و حکمت متعالیه فی اسفار عقلیه اربعه ملاصدرا و آیا حوض مقام اتصال کثرت به وحدت است ؟ وصیت نامه امام خمینی مردم را به دو دسته چپ و راست یا اصولگرا و اصلاحات تقسیم کردید . شما از نا آگاهی مردم شریف ایران در زمان رضا پهلوی  و محمد رضا پهلوی و سلسله قاجار که بر ملت تحمیل شده است. سو استفاده کرده تا به هدفتان برسید. خون فتنه 88 گردن  شما  قابیلیسمهای کافر است که نگذاشتید قران مجید به سبک بازی دومینو و حکمت متعالیه فی اسفار عقلیه اربعه ملاصدرا و آیا حوض مقام اتصال کثرت به وحدت است ؟ وصیت نامه امام خمینی  که آن اولیاء الله به آن توحید ناب  رسیده بود انجام شده بود ظهور امام زمان به تاخیر نمی افتاد. آیا کسی طبق  دومینوی خداوندی میتواند مردم را که  به دو دسته یا چند دسته تقسیم کند؟ والسلام


 106. حکمت متعالیه

  چه خوب است که وصیت یا شعر یا هر اسمی که رو نوشته های دخمه ماهان کرمان شاه نعمت الله ولی بگذاریم. عملیش کنیم . آخوند مولا  گوزی مسجد نرو میگوزی مسجد خانه خدا است گوزیدنش گناه است.
 107. علیرضا موسوی

  اولا که شما درست میگید.احتمالش هست که شعبون بی مخ های امروزی دوباره بریزن خیابون ولیعصر و ادعای بصیرت ملی کنند! 
  دوما که اینجا جای خالی کردن عقده نیست. برو پیش برادرانت و هر چقدر دوست داری بی فرهنگی رو مثل برخی از دوستان و برادران بسیجی ات رواج بده .اما اینجا جای بی تربیتی نیست.اینجا مکان عمومی است نه اونجایی که برای 
  ماست مالی کردن و کشتار مردم خودتون رو آماده میکنید!

 108. حکمت متعالیه

  بشکست اگر دل من بفدای چشم مست                             سر خم می سلامت شکند اگر سبوی 
 109. حکمت متعالیه

  چطور شما فحش ناموسی میدهید . یعنی کاری را که جنبه مثبت سجده تکریم و آیه فتبارک الله احسن الخالقین برای شما که اقتصاد دولتی و لیبرالیستی پیاده کردید. بر شما  انجام دهیم. زهی خیال باطل .هه هه هه ها ها ها خخخخخخ 


 110. حکمت متعالیه

  بچه‌ها وارد بحث بسیار سنگین شدیم. مجبورم ابعاد وجودم را بر مبنای فرار نکردن و کمک کردن بیان کنم. به یاریتان نیاز دارم . یا علی
 111. حکمت متعالیه

  وقتی بازی دومینو وجودم را با  سجده تکریم و آیه فتبارک الله احسن الخالقین و فحاشی شما کنار هم قرار میدهم همان کاری که باید سر   رهبران جنبش سبز هوار شود سر شما هم خالی شود. من را از مرگ نترسانید . که ما عاشق شهادت هستیم . فدای امام خامنه ای
 112. علیرضا موسوی

  من شما رو از مرگ نمی ترسونم ، ولی شما باید از مرگ بترسید ، حتی دومینوی بهترین انسان ها هم با کشتن و غارت  و سنگدلی می ریزی ، نمیشه ادعا کرد که باف تبرک الله احسن الخالقین  از مرگ نباید ترسید ، ضمنا اونی که فحاشی کرد من نبودم ، از اراذل اینترنتی بود . دیدی که باهاش دعوا هم کردم 
 113. حکمت متعالیه

  14 سال پیش یعنی سال 82 امام خامنه ای کرسی آزاداندیشی را ابلاغ کرد .چرا یک خواص نیامد دومینو را اضافه کند؟ زمان ریاست جمهوری آقای سید محمد خاتمی میشود. دیگه از این همه سفسطه خسته شدم. تا الان  گفته نشده . میتوانستیم دوره پریکلس درست کنیم .امام زمان ظهور میکرد. 
 114. سلام 
  آقای موسوی نوشته هاتونو مطالعه کردم وفقط یک کلام میتونم براتون بنویسم که ان شا الله از روی بغض وکینه تصمیمی گرفته نشه که آخر کار شرمنده شهدا وائمه باشیم 
  از صحبتهاتون اینطور برداشت کردم که شما از روی بغضی که نسبت به ولایت فقیه وجانبرکفانش دارید به سمت میرحسین وگروهش کشیده شدید .
  امیدوارم که هرایرانی دلسوزوعاشق وطن بادید باز وبا مطالعه از عملکرد فعلی افراد بتونه انتخاب اصلح داشته باشه ..
  بهفرموده ملاک حال افراده ....هرفردی روبنابه شرایط فعلیش باید سنجید .
  ان شا الله همینجورکه گفتم کشورو مردمانش رو به بازی نگیریم وشرمنده از دنیا نریم 
  یاعلی
 115. علیرضا موسوی

  خانم گلاب. ممنون از دلداریتون.
  ولی من خوشم نمیاد عده ای چون با 
  کسی مشکلب دارند بهش تهمت بزنند.اصلا شما میگید مبرحسین فتنه بود. من به نظرتون احترام میزارم ولی کسی حق نداره به ایشون تهمت بزنه. آقای موسوی (اگر شما یادتون باشه )نخست وزیر و یاور امام بوده.کلی برای ایران زحمت کشیده.از انقلابیون بوده.با شادی های این نظام شادی و با غم های این نظام غم خورده است.
  میرحسین قبل از ۸۸ در تلویزیون نشون داده میشد و ازش تعریف میشد.
  ولی بعد از سال ۸۸ عده ای با بی ادبی گفتند:ایشون حتی در دوره امام هم فراملسون بوده!
  ببینید من نمیگم در سال ۸۸ هزینه وارد نشد!اگر زمان انقلاب بودید میدید که جدا از طرفداران امام خمینی عده ای بودند که عاشق شلوغ کاری و قلدر بازی بودند. و همون ها بانک ها وماشین ها را آتش میزدند.در سال ۸۸ هم ممکن است همانطور که شما میگید عده ای با عقاید ضد اسلام لباس سبز یا اسراییل پوشیده بودند و به امام حسین توهین میکردند هر چند که احتمالش خیلی کمه!آقای موسوی خودشان سید هستند. هرچقدر هم به قول شما بد باشند. ولی مردمی را جمع نمیکنند که به اسلام توهین کنند!من یادمه که افرادی در روز عاشورا نماز میخواندند و شعار یاحسین میرحسین میدادند.امیدوارم که کمی اندیشه کنید شاید بنده حقیر درست گفته باشم.


  • پاسخ:

   دوست عزیز و گرامی !!! شما چرا فکر می کنید که ما چون با موسوی مشکل داریم میخوایم تخریبش کنیم
   اینکه میگین موسوی با شادی مردم شاد و ناراحتیش غمگین شده کاملاً شبیه به جوکه ، خودت برو درباره این آقا و کارهایی که زمان امام انجام داده تحقیق کن ، بدون تعصب اصلاح طلبانه یا اصوالگرایانه
   شهید آیت ، شهید دیالمه و شهید لاجوردی چقدر از این آقا اسناد و مدارک داشتن که نزاشتن رو بشه ؟ کشور تا قبل سال 84 قشنگ دست لیبرالها و غربگراها و منافقا بوده ، کی از سیاست و انقلاب و اینا سر در میاورد ، مردم قالباً دنبال چیزای دیگه بودن
   من از احمدی نژاد دفاع نمیکنم این مد نظرت باشه
   موسوی تو قضایای عاشورا 88 بیانیه داد یا نه ؟ توهین کنندگان به عزای امام حسین  (ع) رو خداجو خطاب کرد یا نه؟
   ما برای شما با مدرک و سند درباره فراماسون بودن موسوی صحبت کردیم ، خانواده موسوی کلاً مفسدن مگه دختراش از یه قاتل بی پدر نمیخواستن یه آدم مظلوم و ذلیل بسازن؟
   شما چرا در مقابل فهمیدن مقاومت می کنید

   حتماً این مطلب رو بخون دوست گرامی:  http://ta1439.ir/post/%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87%20%DB%8C%2035%20%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%87%20%DB%8C%20%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%20%D9%81%D8%AA%D9%86%D9%87-(%D8%A7%D8%B2%20%D8%B3%D8%A7%D9%84%201360%D8%AA%D8%A7%20%D8%B3%D8%A7%D9%841388
 116. حکمت متعالیه

  چرا جواب نمی دهید. که یک دومینو به کرسی آزاداندیشی اضافه نکردید ؟ دایره دارد تنگتر میشود.اومانیسم  بودنتان ثابت شود. 
 117. علیرضا موسوی

  چرا ما باید اضافه کنیم ؟! تا وقتی که امثال شما هستن که در انتخابات دست ببرن ، چرا ما دومینوی آزاد اندیش بزاریم ؟؟؟ شما که بهترین رهبران جهان رو دارید ، از اونا بخواین بزارن . حلقه بسته شده بود . از اون زمان که موجی از اعترافات توسط افراد به نا م مملکت درباره  1388  پخش شد . از اون زمان که احمدی نژاد رد صلحیت شد تا الان که باهنر اعلام کرده است تقلب در انتخابات 88 ثابت شده است

 118. حکمت متعالیه

  آن مطلب  که رضا شاه پهلوی و محمد رضا پهلوی و قاجار در کنار مطلب آخر که نوشتم قرار بگیرد . قابیلیسم بودن شما ثابت میشود. مرگ بر منافقین
 119. علیرضا موسوی

  هموطن هایی که این نوشته ها رو می خونن خودشون می دونن ما منافقیم یا شما که مردم رو با ماشین زیر کردید ، به دختران اسید پاشیدید و تظاهر کنندگان را از پل به پایین انداختید .
  خخخخخ 
  خبر کاندیتوری محمود رو الان شنیدم . شما برین اول اون مموتی خودتون رو کنترل کنین بعد بیاین اینجا 

 120. حکمت متعالیه

  اومانیسم لجن کثیف وقتی امام خامنه ای 14 سال پیش یعنی سال 82 ک
   آزاداندیشی را ابلاغ کرد. اگر یک نفر پیدا میشد که دومینو را با کرسی آزاداندیشی ترکیب میکرد. دوره پریکلس براه می افتاد. از همین جریان یاران امام زمان شکل میگرفتند. امام زمان ظهور میکرد. این عزیز پرچم را به امام زمان تحویل میداد .معنی مطلب بالا این است که ولایت فقیه را دنیوی میداند . میخواهد سرباز امام زمان شود. شما به همچین انسان بزرگی تهمت میزنید. خدا لعنتتان کند.

 121. حکمت متعالیه

  با حرفی که بالا زدیدی نشان دادید که خودت اون حدودا ده نفر و میرحسین موسوی و محمد خاتمی و عارف ، بزرگ و کوچک تان اومانیسم هستند.
 122. علیرضا موسوی

  بار کج به منزل نمی رسد ، ببینید برای من مهم نیست که شما افراطگرایان  ما رو اومانیسم می خوانید یا نه  ، و این خیلی جالب است کسانی درباره آزاد اندیشی حرف می زنند که رتبه اعدام ها و زندانیان سیاسی ایران  را در جهان به سوم رساند . و جالبتر این است که امثال اینها و شما ها می خواهند سرباز امام زمان باشند . دلتان خوش باشه که خوش باشه . داعش احتمالا هزار سال دیگر به جنایت های شما نمی رسه و جالبترین چیز ممکن این است که ما را لجن و کثافت می نامی در حالی که تا چانه درون خون مردم دست و پا می زنید . به نظر من با وجود امثال شما شکارچی انسان ها  امام زمان حاضر است میلیارد ها سال دیگر ظهور نکند . 
 123. علیرضا موسوی

  لازم نیست اومانیسم را مدام تکرار کنیم ، همه می دانند چه کسانی، چه کسانی را خدا می پندارند و حاضر جلوش سجده می کنند و حاضر هستن. بخاطرش  با کلاشینکف دختر های جوان را بکشند یا در حوض پارک ها مردم را خفه کنند .   بازی اشکنک داره ، سر شکستنک داره ! جناب حکمت متعالیه

 124. علیرضا موسوی

  ما هم می تونیم از جملات قلنبه سلنبه استفاده کنیم ، پیشنهاد  می کنم برید دنبال پرچم امام زمان . پیداش کردید جواب بدید
 125. حکمت متعالیه

  مالکیت خصوصی و اقتصاد دومینوی و منابع طبیعی(منابع تولید) دیدی اومدم. کله پات کردم اومانیسم اقتصادی لیبرالیستی اقتصاد دولتی هه هه هه هه هه هه هه هه ها ها ها ها ها ها ها ها ها خخخخخهههههههه
 126. علیرضا موسوی

  خود گویی و خود خندی ، عجب مرد هنرمردی؟ بالاخره پرچم را پیدا کردی یا اومدی اینجا هر و کره راه بندازی ؟
 127. علیرضا موسوی

  اونجور که معلومه پرچم اموی رو پیدا کردی  ،  البته زمان زیادی لازم نداره چون پرچم اموی دستتون است 
 128. حکمت متعالیه

  یعنی منابع طبیعی(منابع تولید) را شما به مردم میدهید یا دادید. روت برم بورژوا ، خود سامان ، خود بسنده نسبت به دومینو در  وجود و در بقا دیگر نبینمت.
 129. علیرضا موسوی

  بورژوا ، در بقا هم نباشم بهتر از اینکه مثل شما ها زندگی کنم و خودم رو برده یه عده از خدا بی خبر کنم 
 130. حکمت متعالیه

  دیاثت دومینوی ، نقدی بر مزایده و مناقصه بر مبنای دومینو تعلیف حکمت متعالیه 

 131. حکمت متعالیه

  من یک راهی را به شما نشان دادم .این دست شما است که این راه را انتخاب کنید یا نکنید. والسلام
 132. حکمت متعالیه

  خمینی بزرگ در دومینوی خداوندی چیزی را کشف کرد. که ولایت فقیه اصلا کانالیزه نمیشود. خود دانی که دنبالش بروی یا نروی.دیگر حرفی ندا رم.خدا یارت باشد.
 133. حکمت متعالیه

  برادران و خواهران مومن بر خودم انتقاد دارم که چرا زودتر نفهمیدم. که اگر زودتر درک میکردم. رو به دنیای بدون جنگ  و دنیای که   کنار هم بازی میکردند.دنیای بودن تبعیض نژادی و هر نوع تبعیضی حرکت میکردیم. التماس دعا 
 134. سیدمحمدهادی🔊:
  بارقه:
  من به روحانی رای نمیدهم:

  جناب حجه الاسلام روحانی 
  ریاست جمهوری اسلامی ایران
  سلام علیکم
  با صلوات بر حضرت محمد و آل محمد و آرزوی سلامتی برای حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) باستحضار میرساند

   در دولت شما تصمیماتی گرفته شد که این تصمیمات به نظر بسیاری از دلسوزان اشتباه بود.
  بار دیگر برای ثبت در تاریخ و یادآوری به جنابعالی تکرار می نماییم.

  1-از ابتدای دولت شما به دلسوزان نظام و بچه های انقلاب ده ها بار توهین کردید و منتقدان را بزدل و بی شناسنامه و افراطی خطاب کردید، 
  *اشتباه کردید*.
  2-نجومی بگیران را ذخیره های انقلاب معرفی کردید،
  *اشتباه کردید.*
  3-در دولتتان همه چیز را حتی آب خوردن مردم را به مذاکره با شیطان گره زدید،
  *اشتباه کردید.*
  4-گفتید کربلا درس مذاکره به ما داد،
  *اشتباه کردید.*
  5-در روز های توهین به پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه وآله) وزیر خارجه کشور هتاک را در آغوش گرفتید،
  *اشتباه کردید.*
  6-با شیطان بزرگ دست دادید و قدم زدید و خندیدید،
  *اشتباه کردید*.
  7-عزت ایرانی را نابود کردید،
  *اشتباه کردید*.
  8-اجازه دادید وزیر لمپن سعودی و  اردوغان و کشور بند انگشتی جیبوتی به ایران توهین کنند،
  *اشتباه کردید*.
  9-وزیر خارجه تان در روزهای تلخ فاجعه منا از تحکیم مودت با عربستان سخن گفت،
  *اشتباه کردید.*
  10-وزیر خارجه تان جلوی امیر کویت زانو زد،
  *اشتباه کردید*.
  11-بارها کفتید از رکود عبود کردیم و تورم صفر شده است،
  *اشتباه کردید.*
  12-ژنرالی را به مسند امور گرفتید که در کرسنت یک طرف دعواست،
  *اشتباه کردید*.
  13-وزیری را معرفی کردید که مردم را به خاطر نخریدن خودرو بی کیفیت خائن خطاب کرد،
  *اشتباه کردید*.
  14-نه برای بهبود معیشت مردم بلکه برای خالی شدن انبار های خودرو در کارخانه ها وام 15 میلیونی دادید.
  *اشتباه کردید*
  15- بعضی کسانی را به عنوان وزیر به کار گرفتید که سابقه خوبی در سال 88 ندارند،
  *اشتباه کردید*.
  16- سفره مردم را کوچکتر کردید،
  *اشتباه کردید*.
  17-قلب راکتور اراک را با بتن پرکردید،
  *اشتباه کردید.*
  18-فردو را به آب میوه گیری تبدیل کردید،
  *اشتباه کردید.*
  19-غنی سازی را به سطح 3.67 رساندید،
  *اشتباه کردید*.
  20-سانترفیوژ ها را به 5060 کاهش دادید،
  *اشتباه کردید*.
  21-متخصصین هسته ای را به ادارات دیگر منتقل کردید،
  *اشتباه کردید.*
  22-رشته های مرتبط به هسته ای را منسوخ کردید،
  *اشتباه کردید*.
  23-گفتید برجام را خدا آورد،
  *اشتباه کردید*.
  24-گفتید تحریم ها همه روز اجرای برجام لغو می شود،
  *اشتباه کردید.*
  25-گفتید درب باغ را باز کردیم،
  *اشتباه کردید.*
  26-دوستان از رفع حصر حرف میزدند و از فتنه عمیق حمایت کردند،جلویشان را نگرفتید،
  *اشتباه کردید*.
  27-گفتید هوا خوب است و باید ورزش کنیم،
  *اشتباه کردید.*
  28-ثمره خون شهدای هسته ای را پایمال کردید،
  *اشتباه کردید.*
  29-سر دلسوزان انقلاب فریاد کشیدید وآنها را به جهنم حواله دادید،
  *اشتباه کردید*.
  30-جای حل مشکلات و فساد های مالی در دولتتان به کنسرت توجه کردید.
  *اشتباه کردید.*
  31-فاجعه منا را به جایی نرساندید،
  *اشتباه کردید.*
  32-قراردادهایی نظیر fatfو ipc را امضاء کردید،
  *اشتباه کردید*.
  33-برای بحث ریز گرد ها کاری انجام نشد،
  *اشتباه کردید.*
  34-گفتید باید چرخ زندگی مردم باید بچرخد تا چرخ سانترفیوژ بچرخد،
  *اشتباه کردید*.
  35-گفتید برجام سایه جنگ را از سر کشور برداشت،
  *اشتباه کردید.*
  36-گفتید برجام ابر زود گذر است و آفتاب تابان است،)
  *اشتباه کردید.*
  37-همه وقت خود را وقت حاشیه ها کردید،
  *اشتباه کردید*.
  38-گفتید مقام معظم رهبری در جزئیات مذاکره بودند،
  *قطعا اشتباه بزرگی کردید*.
  39-در نقض برجام و تمدید قانون ایسا دستور محکمی ندادید.
  *اشتباه کردید.*
  40- *اشتباه پشت اشتباه،اشتباه کردید.*
  جناب رئیس جمهور 
  [دیگر چوب خطتان پر شده]
  *آنقدر اشتباه کرده اید،*که قلم مجال نوشتن ادامه آن را ندارد،گرچه مانند اعتراف آقای ظریف، اعتراف شما نیز *دردی را دوا نمی کند* اما بگویید اشتباه کردید و و را خلاص کنید *گرچه اشتباهات شما قابل جبران نیست.


  🇮🇷حزب الله سایبری 
  @hizbollahsyber
  @hizbollahsyberi
 135. فارس پلاس:
  🏁بازتاب توییتری(۳)/ #ناکارآمدی_یعنی 

  🔺 ‏#ناکارآمدی_یعنی مردم توی سیل و زلزله و مشکلات معیشتی سرگردون باشن، اونوقت دولتیا دنبال تفریح خودشون باشن و عین خیالشون نباشه!
  twitter.com/Penicilinnn/status/852235567274360832

  🔺 ‏#ناکارآمدی_یعنی دولت عرضه نداشته باشه مهمترین کارخونه های این مملکت رو سرپا نگه داره و همه رو به تعطیلی بکشونه
  twitter.com/allafff1/status/852236096985595904

  🔺 ‏#ناکارآمدی_یعنی مردم خوزستان توی گرد و غبار حتی نتونن نفس بکشن، اونوقت استاندار خوزستان به جای مطالبه حق مردم به ابتکار گُل هدیه بده!
  twitter.com/jolyapetros/status/852236783362461696

  🔺 ‏#ناکارآمدی_یعنی رفع همه مشکلات مردم رو گره بزنی به #برجام اما بعد از برجام هم آش همون آش و کاسه همون کاسه!
  twitter.com/allafff1/status/852238196465434624

  🔺 ‏#ناکارآمدی_یعنی فرار از مناظره 
  یعنی من نگفتم 
  یعنی برجام یکبار آفتاب و یکبار ابر و ...
  twitter.com/zainb_vafi/status/852250914845052928

  🔺 ‏#ناکارامدی_یعنی همین که به جای بیان دستاوردهای عینی #برجام آن هم با اعداد و ارقام، شعر "ابر و باد و مه و خورشید و گلابی" بخوانی!
  twitter.com/meqdamhaidari/status/852332194261544960

  🔺 ‏#ناکارآمدی_یعنی نه تنها نتونی حقوق های نجومی رو حذف کنی بلکه غذای نجومی رو هم رایج کنی 
  twitter.com/mahdihasani418/status/852292862804992001

  🔺 ‏#ناکارآمدی_یعنی وعده صد روزه حل مشکلات اقتصادی بِدی آخرش بگی #من_نگفتم_که
  twitter.com/pesarshooja/status/852262618563739649

  🔺 ‏#ناکارآمدی_یعنی مردم محتاج نان شب باشند اما شش وزیر تو درگیر رفع فیلتر یک بازی!
  twitter.com/eyvazir/status/852262413537882116

  @Fars_Plus
 136. سیدمحمدهادی🔊:
  ✔️✳️به بهانه نقد ثبت نام احمدی نژاد، اما با هدف تخریب نظام و توجیه فتنه ۸۸ و بستر سازی برای فتنه های جدید.

  ✅با برخی عملکردهای اشتباه احمدی نژاد، بخصوص پس از ثبت نام غیر منتظره برای ریاست جمهوری دوره دوازدهم، اتاق فکر ضد انقلاب، با هماهنگی سرویسهای جاسوسی کشورهای معاند، از فرصت سوء استفاده کرده و مجددا سر برآورده اند و در اقدامی هماهنگ با برخی عوامل داخلی قصد احیاء توجیه و فتنه ۸۸ برای تکرار پذیری آنرا دارند.

  ✅از دیروز حلقه های داخلی ضد انقلاب با تحریک احساسات، مانند همیشه و سو استفاده گرانه قصد ماهیگری از شرایط برای اهداف ضد انقلاب خود را دارند و با بهانه کردن اینکه چرا احمدی نژاد بر خلاف توصیه رهبری عمل کرده است قصد همراه کردن عده ای از مردم که به برخی رفتارهای احمدی نژاد اعتراض داشتنده اند اما عاشق انقلاب، نظام و رهبری هستند، دارند تا بتوانند مجددا بستر سازی برای فتنه های جدید انجام دهند.

  ✅این حمقا غافل از این هستند که مردم عزیز هوشیار و آب دیده شده اند و چه کسانی که به احمدی نژاد انتقاد داشته باشند و یا نداشته باشند بیش از هر چیز دیگری عاشق انقلاب، نظام و رهبری هستند و دریافته اند که افراد مختلف می آیند و میروند اما آرمانهای امام راحل، رهبری عزیز و عظیم الشان، خون بهای شهدا که نظام عزیز کشورمان است، همچنان پا برجاست و اجازه سوء استفاده به فتنه گران نخواهند داد و جان فدایی انقلاب، نظام و رهبری هستند.

  telegram.me/sanaei_tahlil
 137. سیدمحمدهادی🔊:
  "حسینیه":
  بسم‌الله الرحمن الرحیم


  تقدیم به روح بلند #شهدای_مدافع_حرم
  #رضا_قاسمی

  یاد کسی که سوی حرم پر کشید و رفت ...
  از قید و بند عشق زمینی رَهید و رفت ...

  قُقنوس هم به اوج پَرش غبطه می خورَد
  با بالهای عرشیِ عشقش پرید و رفت ...

  ماها به گَرد پای جنونش نمی رسیم 
  حسرت میان این دل مان آفرید و رفت ...

  بیدار شد ز خواب عَدَم ، صبحِ زودِ زود 
  فرزند خردسال خودش را ندید و رفت ...

  جز "صاحِبُ الحَرَم" به کسی دل نبسته بود
  دل را ز خانِمان خودش هم برید و رفت ...

  یک دَم حواس گوشِ خودش را نکرد ، پرت 
  بانگِ "انا الغریبِ" حرم را شنید و رفت ...

  یک جمله روضه خواند ، ز غمهای کربلا 
  از داغ هتکِ حُرمت زینب خمید و رفت ...

  جان را به قیمت حرمش داشت می فروخت
  ارباب آمد و همه اش را خرید و رفت ...

  ما کوچه باز کرده و هِی سینه می زدیم
  او از میان کوچه ی هیئت دوید و رفت ...

  ما سینه می زدیم و سپر کرد ، سینه را 
  بر قله ی حقیقت روضه رسید و رفت ...

  عزم سفر به سوی خدا داشت ، آن جوان 
  شد پیشوندِ اسم قشنگش "شهید" و رفت ...
 138. اصلاح طلب یعنی وطن فرووووووووش،  اصلاح طلب یعنی اشغال ازینا هر چی بگی بر میاد
 139. علیرضا موسوی

  آقای مسعودی که وطن فروش و آشغال نیستی دلیل بیار که چرا ما وطن فروشیم!
 140. فارس پلاس:
  🏁 بازتاب توییتری/ سیل آذربایجان

  🔺‏به مردم آذربایجان بگین منتظر #دولت نباشن واسه کمک
  اگه این #دولت در کمک به مردم حادثه دیده بخار داشت که کشور سونا بود!
  #سیل_آذربایجان
  twitter.com/hoseinkharrazi/status/853195230711095302

  🔺‏سابقه دولت در سیلهاو حوادث طبیعی اخیر کشور انقدر خرابه که آدم روش نمیشه ازش کمک بخواد
  بسیجی بپاخیر
  یاعلی
  #سیل_آذربایجان
  twitter.com/elia12420/status/853195548626694144

  🔺 ‏#سیل_آذربایجان رو گرفته بعد از دوازده ساعت،مسئول بحران آذربایجان توی تلویزیون می گه تازه دارم میرم بازدید 
  #خداقوت_پهلوون #خسته_نباشی_قهرمان
  twitter.com/Alihi303/status/853195528586375168

  🔺 ‏#سیل_آذربایجان و سیلهای اخیر سیستان و بلوچستان و بوشهر و ....
  همه #ناکارآمدی دولت رو ثابت میکنه
  twitter.com/elia12420/status/853194290901782529

  🔺‏روحانی نمیخواد به داد مردم تو #سیل_آذربایجان برسه؟
  بخدا اونا هم رای دارن ها

  🔺‏نمیگم به خاطر خدمت به مردم چون اعتقادی بهش ندارید. حداقل به خاطر تبلیغات انتخاباتی هم که شده به داد مردم آذربایجان برسید. 

  #سیل_آذربایجان
  twitter.com/hesamoldinb/status/853197600521994240

  🔺 ‏جناب #جهانگیری میگن که این دولت پیر نیست!
  بفرما! تا بره تکون بخوره #مردم رو #سیل با خودش برد!
  #سیل_آذربایجان
  twitter.com/pesarshoja20/status/853197817078325248

  🔺 ‏تو #خوزستان که از نظر جناب روحانی مردم گناه کردن حوادث بوجود اومد!
  باید منتظر بود واسه #سیل_آذربایجان چه تزی صادر میکنه
  twitter.com/sheyda600/status/853197841233260545

  🔺‏به نظرم دولتی ها نرن آذربایجان بهتره می رن میگن سیل عذاب الهی بوده رای شون کمتر می شه رای آذربایجانی ها رو هم از دست می دن
  #سیل_آذربایجان
  twitter.com/Alihi303/status/853196750089326592

  🔺 ‏طبق معمول دولت در #سیل_آذربایجان هم جا موند از بقیه‌ی سازمانها
  #دولت_پیر که میگن یعنی همین
  twitter.com/Hajrezvan2/status/853197060492988418

  🔺 ‏خدا عوض خیر بده به نیروهایی که از مردم‌اند و در حوادث با #مردم
  وگرنه از #دولت که آبی گرم نمیشه!
  #سیل_آذربایجان
  twitter.com/Abodan20/status/853197055036190720

  🔺 ‏#سیل_آذربایجان و ضعف مدیریت بحران، نمادی است از بحران مدیریتی در دولت روحانی؛ دولتی که دغدغه ی انتخابات دارد.
  twitter.com/kazemi1888/status/853197145825918976

  @Fars_Plus
 141. بنام خداوندی که راه را نشان می دهد

  سلام دوستان

  من اولین بار شایعه فراماسونر بودن جناب آقای میر حسین موسوی را در انتخابات سال 88 شنیدم یعنی قبل از اینکه اعلام رای بشود و آشوب ایران را فرا بگیرد.  با خودم گفتم که این حرفها شایعه هست مانند هزاران شایعه دیگر که در ایران ما هر روز می شنویم.  من خودم به آقای احمدی نژار رای دادم ولی اگر خدا قبول کند همیشه سعی کرده ام از انصاف خارج نشوم.
  شایعه ها را هم قبول ندارم و به آنها فکر نمی کنم.  تا اینکه یکی دو روز قبل از اینکه هنوز کشور شلوع نشده بود مقاله ای را در یکی از سایتهای بسیار معتبر خبری در انگلستان به زبان انگلیسی خواندم.  موضوع مقاله فراماسونری در آمریکا بود.  نویسنده مقاله سعی کرده بود نشان دهد که افراد بسیاری در راس قدرت در کشور آمریکا اعضای فراماسونر بوده اند و نویسنده با دید کاملا مثبت در مورد فراماسونری صحبت می کرد.  تقریبا آخرهای مقاله بود که با یک عضو قراماسونری در آمریکا مصاحبه کرده بود و این عضو فراماسونری در بین صحبتهایش گفته بود که ما در خیلی از کشورها حضور داریم و برای مثال گفته بود که در ایران یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری از اعضای فراماسونر است.
  من خیلی خیلی تعجب کرد.  باور این مطلب برایم بسیار دشوار بود. تصور نمی کردم که پس از انقلاب شکوهمند اسلامی در ایران که شر فراماسونرهایی مانند شریف امامی و هویدا را از سر این ملت کم کرده بود ما دوباره درگیر این فاسدان و گمراهان شده ایم تا آنجاییکه یکی از آنها تا مرحله کاندیداتوری ریاست جمهوری هم پیش می رود.
  واقعا این وزارت اطلاعات ما چی کار می کند؟
  شورای نگهبان ما مثلا چه جوری دارد نگهبانی می کند؟
  یک فراماسونر تا لب مرز ریاست جمهوری کشور اسلامی پیش برود و سایتهای انگلیسی هم با افتخار آن را منتشر کنند و آنوفت آقایان اطلاعات سپاه و ارتش و انتظامی و قوه فضاییه و شورای نگهبان هیچکدام نمی دانند؟
  ملت شریفی که به آقای میر حسین موسوی رای دادند از روی صداقت نفس به ایشان رای دادند.  خیلی از آنها اصلا نمی دانند فراماسون یعنی چی؟  لکن آقای موسوی بازی خود را خوب بلد بودند و خوب می دانستند جه جوری کشور را به سمت پرتگاه ببرند و از احساسات پاک مردم شریفی که به او رای دادند سو استفاده کند و اسباب برچیده شدن نهال پاک انقلاب و اسلام عزیز را در این کشور مهیا کند.
  خداوند مهربان کمک کرد وگرنه خوابی که برای لطمه زدن به اسلام عزیز دیده بودند بسیار وحشتناک بود و اگر چه خسارتهایی زدند ولی باز هم حضرت ولی عصر (عج ) نگذاشتند که پرچم انقلاب سید بزرگوار یعنی حضرت امام خمینی به زمین بیفتد.
  در آخر باید بگویم که مطالبی که دوستان در مورد تفسیر اعداد فراماسونری مسیر راهپیمایی نوشته اند کاملا اشتباه و بی منطق است و جای تاسف دارد که اینجنین سطحی و بی منطق و غیر علمی برخورد شده است و باعث می شود که انسان به راستگویی و جقانیت شما هم شک ببرد.
  با تشکر و عزت زیاد
 142. علیرضا موسوی

  من هم به تازگی در روز نامه اطلاعات ، صفحه ای که در سال 1357 چاپ شد ، به صفحه ای بر خوردم که نام 114 فراماسون ایران را چاپ کرده بود . توجه کنید ، سال 57 سه سال قبل از نخست وزیری مهندس موسوی . لیستی که چاپ شد هیچ اثری از اسم میرحسین نبود . 
 143. حکمت متعالیه

  من به نامزد ریاست جمهوری رای میدهم که: 1- کرسی آزاداندیشی دومینوی را قبول کند. 2-اقتصاد رانتی(معدنی) را کنار بگزارند 3- اقتصادی که مبنای آن فکر و نیروی بدن اقتصاد دومینوی در آن نقش داشته باشد را اجرای کند.
 144. علیرضا موسوی


  •  در طی این چهار سال روحانی چه کرد؟ 
   وقتی حسن روحانی رئیس‌جمهور شد، شش قطعنامه شورای امنیت علیه ایران وجود داشت و مدام دامنه تحریم‌ها گسترش می‌یافت و از تحریم‌های هسته‌ای به سمت تحریم‌های بانکی می رفت به گونه‌ای که رفته رفته کار به جایی رسیده بود که حتی کارهای کوچک بانکی نیز برای کشورمان میسر نبود و این، یعنی تحریم کامل ایران، حتی تحریم غذایی و دارویی چرا که هر چند غذا و دارو مشمول تحریم نبودند، اما چون نمی‌توانستیم پولی را در سطح بین المللی جابجا کنیم، نمی‌توانستیم بخریم. حتی کار به جایی رسیده بود که هزینه خدمات پروازی به هواپیماهای ایرانی در فرودگاه‌های خارجی را به صورت نقدی داخل چمدان می‌ریختند و به خلبان می دادند تا به مسؤولان مالی فرودگاه مقصد بدهد! و همین امر، باعث مضحکه کشورمان در فرودگاه‌های سراسر جهان شده بود.

   چون بانک‌ها با ایران کار نمی‌کردند، مجبور بودیم دلال‌ها را به کار گیریم و بسیار از نیازهای‌مان را از بازار سیاه تهیه کنیم. نتیجه نیز مشخص بود: - تهیه کالاها با قیمت بسیار بالاتر و حتی چند برابر
   - تهیه اجناس نامرغوب و بدون گارانتی
   - پر شدن جیب دلال‌های وطنی و خارجی از پول مردم ایران
   - گسترش فساد در سیستم اداری ایران که رسماً تن داده بود بازار غیرشفاف و واسطه گری.

   اینک اما، اوضاع فرق کرده است و در کمتر از چهار سال:
   - نه تنها هیچ قطعنامه‌ای علیه ایران تصویب نشده، بلکه همه قطعنامه‌های ضد ایرانی، ملغی شده‌اند.
   - بانک‌های دنیا آرام آرام به مراودات خود با ایران را آغاز کرده‌اند.
   - دلال‌ها حذف شده (و به صف مخالفان روحانی پیوسته‌اند)
   - کالاهای مورد نیاز خود را نه از بازار سیاه که از فروشندگان اصلی و در یک بازار رقابتی انتخاب می‌کنیم و با قیمت واقعی می‌خریم؛ از کالاهای صنعتی گرفته تا غذا و دارو و شیر خشک کودکان.

   اینک وضعیت سفید است و آژیر خطر را نمی‌شنویم و عادی بودن وضعیت عده‌ای را به این سوال کشانده روحانی چه کرده است؟ جواب این است: روحانی توانسته در این کمتر از چهار سال، کشور را به سمت وضعیت عادی و سفید ببرد. ماهی ایران دوباره به آب برگشته است و ماهی وقتی در آب است، وجود آن را احساس نمی‌کند.

   اگر منصف باشیم و اگر آن‌قدر فراموش‌کار نباشیم که وضعیت قرمز چهار سال پیش را از یاد ببریم، فارغ از این که به روحانی رأی بدهیم یا نه، این نکته واضح و مبرهن را خواهیم فهمید: این که او با همه کارشکنی‌ها، ضدیت‌ها، موانع و با همه ضعف‌هایی که خودش و تمیش دارند، کشور را به وضعیت سفید رسانده، کاری است واقعاً مهم.
 145. علیرضا موسوی

  سلام به دوست قدیمی ام ، حکمت متعالیه ، فقط از روی کنجکاوی می پرسم ، از این شش نفر کاندید ، کدام یک را پیرو دومینوی اللهی می دانید ؟
 146. حکمت متعالیه

  سوالی پرسیدی عظیم که همان  مشروعیت و مقبولیت در حکمت متعالیه است . که دو قسمت نقش خواص و نقش عوام تقسیم می‌شود.
 147. حکمت متعالیه

  سوره فاتحه الکتاب را که امام خمینی که خودش مسلط بر حکمت متعالیه بود . تفسیر کرد . صفات یک رئیس جمهور خوب را بیان کرده است. 
 148. حکمت متعالیه

  تفسیر سوره حمد با ابعاد خلقتم مساوی نظام جمهوری اسلامی ایران
 149. اللهم اشف کل مشنگ!!
  یه مشت کس خل داغون دور هم جمع شدیداااا

  واییییی
  یعنی با شما ملنگا شدیم هفتاد هشتاد میلیون هااااا...

  الله اکبر...
  یعنی شما ها رو دیگه از کدوم لوپ‌لوپ کشیدن. بیرون ذو خدا میدووووونه....

  والسلام علی من اتبع الهدی!
 150. حکمت متعالیه

  یعنی استغفرالله خدا ناتوان است که صفاتی در ابعاد خلقت من قرار دهد که با آن سوره حمد را تفسیر کنیم. و یک نظام سیاسی تشکیل دهم .
 151. یا بی سوادی یا مثل رافعی پور دلت قدرت می خواد تهمت می زنی که در این صورت آتش جهنم ازت پذیرایی خواهد کرد. شما که میگی دکتر آیت به موسوی میگه ماسون اگر آیت رو می شناختی می فهمیدی که خود آیت ماسون بوده، آیت و دوستانش... و شاید شما هم ماسونی.
 152. علیرضا موسوی

  دوستان عزیز از جمله پارسا:لطفا ادب خودتون رو نگه دارید نگذارید آبروی جناح ما با این حرف ها برده بشه.جناب حکمت متعالیه رو هم کاری نذاشته باشید.ایشون اعتقاد خاص خودشون رو دارن که سخت میشه درک کرد. تهمت زدن به جناب موسوی احتمالا و پخش این تهمت احتمالا از وظایف این آقایون است. این افرادی که اینجوری تهمت میزنند حداقل یک بار نهج البلاغه رو مطالعه نکردند که ببینند تهمت و پخش دروغ چه گناهی داره. به قران من هم میتونم از این عکس ها درست کنم اون هم کمتر از یک دقیقه! واقعا خیلی عجیبه!
 153. حکمت متعالیه

  اشکال ندارد. طلا که پاک چه منتش به خاک و ادامه اصلا از کوچک تا بزرگتان را به مناظره دعوت میکنم. در خیابان ولیعصر سازمان صداوسیما 
 154. ادای دموکراسی میکنید . ولی نمیاید . برای بیست و سه میلیون نفر که بهتان رای دادند . بازی دومینو را تفسیر کنید. و بر مبنای همان تفسیر سوره حمد را آغاز کنید. اگر شما نمی گوید . من نوعی بیان میکنم . 
 155. علیرضا موسوی

  اصلا قبول شمایی که میگید موسوی و کروبی فراماسون هستند اصلا راست میگید ولی وایسید ببینید......
  چه کسانی میگن موسوی فراماسونه!!
  باشه پس اگه عکس های ماسون بودن موسوی  واقعیه اینم واقعیه:

  http://s8.picofile.com/file/8296402442/PicsArt_05_30_08_20_47.jpg

 156. تحلیلتون کاملا احمقانه و خیلی خیلی سطح پایین بود. با این تحیلی شما اکثر اعداد رو وارد فراماسونری کردید. من مستندهای رائفی پور رو درباره فرماسونری دیدم به هیچوجه اعداد 2 یا 5 و یا ... اعداد مقدس فراماسونری نیستن.  درضمن پوستراتون کاملا دستکاری شده هستش مخصوصا پوستر دومی که تابلو هستش. لازم نیس برای منفور کردن کسی اینقدر مهملات سرهم کنید چونکه محبوبتر میشه.
 157.   در بازی دومینو توحید را دیدم. 1- کاشتن کاشیها توحید فاعلی 2-فاصله ها یا همان تنظیمها توحید تکوینی 3- ضربه به کلاشی اولی توحید تشریعی
 158. علیرضا موسوی

  سلام. خانم مریم
  برای نظر دادن در وبلاگ بحث سیاسی به لینک زیر مزاجعه کنید:
  http://green-wave.blogfa.com/comments/?blogid=green-wave&postid=3&timezone=12600
 159. سلام آقای موسوی اون تصویر باز نمیشه که ارسال کنم پیاممو. شما می تونید یه ایمیل به جیمیل من  بفرستین؟
  byt.maryam
 160. علیرضا موسوی

  دوستان عزیز لطفا به سایت من سری بزنید من آماده بحث با دوستانی که مخالف هستند و لقب فتنه به من میدهند هستم. green-wave.blogfa.com
 161. سلام.
  میگم خدا چرا علم اعداد رو به ما داده وقتی هنش شیطانیه؟
  شیطان به اندازه ما آدما آفرینش خدا رو زیر سوال نبرده!
  اعوذبالله من الشیطان الرجیم...
 162. واقعا کوسو شعر کامل مردشور موسوی رو ببرن ایشالا اما دادا خدایی تمام اعدادو بگاییدن دادی رفت اصلا از نظر شما شمردن باید حرام باشه احتمالا
 163. چه سند معتبری اینجا آوردید؟ هیچ سند معتبری وجود نداره توی صحبت هاتون جز چرند
  کاملا تمام حرف های شما و امثال شما مغالطه هست همش !
  با این عملیات هر تاریخی رو بگی برات میتونم فراماسونریش بکنم.
  هرچقدر این بیداری اسلامیتون بیشتر پیش ببرید افراد واقع بین و باهوش متوجه میشن چقدر دارید خریت میکنیدحتی الان چیزای اسلامو هم رعایت نمیکنید فقط هرچی به نفعتونه
  آزادی نشانه بی بند و باری هست ؟ برای شما بی جنبه ها که هیچ چیزی رو ندیدید و فقط بلدید بقیه رو تحقیر کنید معلومه که با دیدن مو هم تحریک میشید. 
  حرف زیاده  ...
  شما اصلا به حقیقت زندگی پی نبردید ...
 164. نوکر امام حسین

  خدا همتون رو لعنت کنه.
  شما تمام این خزعبلات و چرت و پرت هارو اینجا سر هم کردید فقط واسه خراب کردن یه چهره واسمش رو گذاشتید واقعیات!!! و نه خرافات!!
  اونوقت توو یه پست دیگه تون در مورد عزاداری امام حسین ع اظهار نظر کردید و گفتید این سبک خرافاته.
  میخوام بدونم حمل کردن علم دسته عزا اسمش خرافات و اونوقت این اراجیف شما اسمش حقایقه، آره؟؟؟
  .
  خدا توو همین دنیا و هم توو آخرت ، هم توو دهن شما و هم توو دهن بزرگان شما بزنه تا دستتون واسه هم رو بشه!!!
  شما حتی به امام حسین ع هم ضربه زدید!!!!
  .
  امیدوارم پیامم واسه همه نمایش داده بشه.
 165. راسشوبگوچقدبهت پول دادن تریبونودستت دادن.ازکدوم رانت داری میچاپی که اینطوراراجیف هارومیبافی مامردم ایران هنوزهنوزه حامی میرحسین موسوی هستیم وگول این صحبتاوچرندهای شمارونمیخوریم
 166. دکتر رضایی

  خیلی مسخره است که تو کشور ما
  هرکی برای اعدقادش جبهه الکی میگیره
  و دلش میخواد تا میتونه به شخص مقابلش بی احترامی کنه
  دوست عزیزی که با این مطلب در این سایت مخالفی: یه بار نظرتو بده و خداحافظی کن
  دلیل این همه جوابیه هات و بی احترامی هات به نگارنده ی این متن فقط یه چیزی میتونه باشه اونم اینه که صد درصد این مطالب درسته و شما از شنیدنش به شدت خشمگین شدی
 167. حکمت متعالیه

  طرفداران آقای میرحسین موسوی اگر راست میگوید . قوس نزول و قوس صعود را در بازی دومینوی و  گوی متحرک پاندولی را برای ما تفسیر کنید . سوره حمد را امام خمینی بر این حقیقت تفسیر کردند . والسلام
 168. تسلیم در برابر حق

  ۱) درمورد اعدادی که گفتی در اصل باید گفت شما این روابط رو کشف نکردی، بلکه خلق کردی:
  به عنوان مثال برای عدد دقیقه ۲۵ گفتی: دو عدد شیطانی کنار هم
  ولی برای دقیقه ۲۴ نگفتی دو عدد شیطانی کنارهم، چرا؟ چون ۴ شیطانی نیس. پس نظامی تحت عنوان جمع رو خلق کردی تا قابل اثبات بشی.
  ۲) اینکه یکی از سایت های طرفدار یا حامی موسوی عکسی با نماد دجال معرفی کرده فراماسون بودن موسوی رو اثبات نمی کنه، کما اینکه فراماسون بودن نخست وزیر امام فراماسون بودن امام رو اثبات نمی کنه.
  ۳) بسیار بعید است که با توجه به افشاگری های استاد رائفی پور هسته اصلی سایت های کلمه و جرس اون نمادهارو عامدانه توی تصاویرشون گنجونده باشن چون بیشتر به یک خودکشی شباهت داره. محتمل تر اینه که شخصی نفوذی برای بدنام کردن اونها این کار رو کرده باشه.
  ۴) سخنان آیت‌الله خامنه‌ای در موافقت با تصدی وزارت خارجه موسوی و در جواب به مخالفت‌ها:
  «راجع به آقای موسوی به قول آن گوینده‌ی راستگو که گفت «ما کنت احسب ان یعیر مثل ذات الاجمل» درباره‌ی همه خیال می‌کردیم انتقاد بشود، درباره‌ی مهندس موسوی من واقعاً تصور نمی‌کردم کسی زبان به انتقاد از ایشان باز کند. اولاً بنده ایشان را خیلی خوب می‌شناسم، از همه‌ی کسانی که نسبت به ایشان تعریف کرده‌اند یا انتقاد کرده‌اند بنده ایشان را بیشتر و بهتر و با مدت زمان بیشتری می‌شناسم. آن‌چه درباره‌ی ایشان از گرایش‌ها گفته شده است دروغ محض است و شاهد بر همه‌ی اینها روزنامه‌ی جمهوری اسلامی است.
  شما کدام ارگان مطبوعاتی را در این کشور سراغ دارید که از روز اول این انقلاب یعنی از روز انتشارش که اندکی بعد از پیروزی انقلاب بوده تا این ساعت در خط مستقیمی که شما اسمش را خط امام می‌گذارید و درست هم هست حرکت کرده باشد و به این جامعه و به اندیشه‌ها و به ذهنیت عظیم این ملت خط داده باشد و به ویژه مقالاتی که خود ایشان نوشته است، شما ایشان را به مصدق‌گرایی متهم می‌کنید. این بزرگ‌ترین بهتانی است که شما به ایشان می‌زنید. ایشان کسی است که خط ملی‌گرایی را به صورت یک تز، به صورت یک نظریه‌ی مطرح قابل قبول در این زمان، با قاطعیت و به‌طور مستدل در روزنامه رد کرد.
  این مقالات روزنامه است و بروید نگاه کنید. متهم می‌کنند ایشان را به علاقه‌مندی و گرایش به فلان یا بهمان گروهک، کذب محض است این معنا، من با ایشان معاشرت نزدیک داشته‌ام. من ایشان را می‌شناسم، من از ذهنیت ایشان مطلعم و من شهادت می‌دهم امروز و روز قیامت که تمام این ادعاها دروغ است. و من واقعاً‌تصور نمی‌کردم که کسی راجع به آقای مهندس موسوی با این سابقه‌ی درخشان یک چنین مطلبی را بیان کند. البته باز هم حرف در این زمینه زیاد است که چون وقت کم است… ».
 169. حکمت متعالیه

  از شما طرفداران میر حسین موسوی یک سوال دارم.دومینوی وجود انسان که همان قدرت نداشتن و نیرو نداشتن ولی بین امرین قرار گرفته.انتخاب و اختیار این حقیقت که مثل کوه نوردی بیان بکنیم.که همان حکمت متعالیه فی اسفار عقلیة اربعه است.نخست وزیر یا رئیس جمهور کجا قرار دارد؟اصلا ً چرا کرسی آزاد اندیشی آتش به اختیار را انجام نمیدهید. اسم گذاشتن که حامل علامت گذاری است.بعد از مرگ به چه شکلی در میاید.همچنین ......
 170. بنظرم بخشی از مطالبتون درست (محمد مکری، نماد حرم تک چشم) و بخشی ش چندان محکم و قابل استناد نیست. این جریان ها در تمام جناح ها حتی در اصولگرایی هم نفوذ کردند، امثال جریان انحرافی و اینها نشانه هایی هست.
  • پاسخ:

   سلام ممنون

 171. حکمت متعالیه

  آقای میر حسین موسوی نظام احسن خلقت در حکمت متعالیه فی اسفار عقلیة اربعه را برای ما بین کن.
 172. تو ک ساعت ورود امامت 9صبحه!!! ماه 11!!!!!!! تو ک شبکه ها استانیت همه شون ینی همه شون چشم جهان بینن!!! (من چهارمحالی ام برو بزن شبکه جهان بین!!) ک مدیرشو رهبرت انتخاب میکنه!!!! تپ ک ساختمان مجلست خود هرمه!!!! تو ک رییس جمهور قلابیت میره علامت شیطان پرستی نشون میده ب اسم ایکه این نماد تبریزیاست!!!! تو ک دور پرچم مقدست 11 تا الله اکبر بالاش نوشتن یازده تا پایینش!!!! تو ک نماد پرچمت دقیقن نماد سیییییک های هندوئه!!!! تو ک شمیر کلمه وسط پرچمت دقیقن خود ابلیسکه!!!! تو ک بنیان گذار انقلابت میره ب فراماسونی ترین کشور دنیا تا انقلابو هدایت کنه!!!! و........ دیگه نیا بگو این فراماسونه اون فلانه!!!!! ووژدانن ووژدانن برو سرچ کن سخنرانی رهبرتو تو عید سال 97 تو مشهد ببین پشت سرش ایقد نقش و نگار هس چنتا ستاره پنج پر میتونی پیدا کنی!؟!؟!
  • پاسخ:

   از اینکه ما رو میخندونین ممنون
  • پاسخ:

   بنده ابتدا از تمام دوستان و امت حزب الله و انقلابیون عزیزم معذرت خواهی میکنم که لجن پراکنی های حرام لقمه هایی مانند این کاربر نخود مغز و بی شعور رو بدون سانسور و شفاف نمایش می دهیم که باعث آزرده خاطر شدن شما عزیزان و سروران میگردد.در مدت این چند روز عزیزانی برای بنده پیام فرستادن مبنی بر اینکه چرا توهین های برخی از افراد در سایت نمایش داده می شود. در همین خصوص بنده بر خود لازم دیدم دلایل اینکار را برای شما ذکر نماییم.
   1- نمایش دیدگاه های افراد باعث میشود تا مشخص شود به صورت نسبی در خصوص هر مطلب یا موضوعی در جامعه چه دیدگاهی و شناختی در آن مورد وجود دارد ، این خود کمک میکند برای ارائه مطالب ناب و روشنگرایانه برای از بین بردن دیدگاه های غلط در جامعه.
   2- با استدلال طرفین موافق و مخالف آشنا میشویم که در بین این دو طیف چقدر سخنان بر پایه ی  عاقلانیت و مدارک و چقدر نیز بر پایه ی توهمات و غرض ورزی و سخنان مغرضانه می باشد.
   3- برای مردم آشکار و روشن میشود که مخالفان هیچ رابطه ای با اسلام و انقلاب و ایران ندارند و منافقانه در بین جمعیت ایرانی مترصد زدن ضربات مهلک به بدنه جامعه می باشند.
   4- آشکار شود که مخالفان هیچگونه ارزشی برای مقدسات و مردم قائل نمی باشند.
   در آخر خطاب اینجانب به کاربر "محمد": کاربری که لفظ حرام زاده را بکار برده ای این حرف شما یک تهمت بزرگ و توهین آشکار می باشد و قطعاً از طرف خداوند بی پاسخ نخواهد ماند ، یادت باشد که آبروی مومن حرمتش از کعبه نیز بالاتر است و خدا خود از مومن دفاع خواهد کرد. و من قسم میخورم که شما و طیف فکریتان از همه مفسد تر و بی بندوبار تر و قطعاً بی اعتقاد به خدا و اهل بیت(ع) هستید.
   فَانْتَظِرُوا إِنّی مَعَکُمْ مِنَ الْمُنْتَظِرینَ؛
 173. بعضی ها انقدر بی شرف و بی آبرو هستن که به هر چیزی توهین میکنن مرگ بر خاتمی و موسوی مفسد
  مفسد لیبرالهای غربگران نه کس دیگه
 174. حکمت متعالیه

  آقای کاربر که محمد است.حرامزاده خودت هستی . دفاع ملی،تولید ملی،اقتصاد مقاومتی/پیمان پولی دوجانبه و چند جانبه ، چقدر دلار انبار کری؟
 175. کاربر با نام محمد ، حرام زاده تو و بابای جار کشت هستین که میخواین ریشه ایران و اسلام رو با هم بزنین
  مفسد شما و اون رئیس جمهور و سلبریتی های غربگرا و لیبرالتون هستن
 176. حکمت متعالیه

  بر مبنای بیانات امام خامنه ای که فرمودند . تولید ملی،دفاع ملی،اقتصاد مقاومتی/پیمان پولی دوجانبه و چندجانبه که در زمان جنگ و صلح میتوان اجرا کرد . چقدر دلار انبار کردید.میرحسین موسوی را خفه کردیم .حساب کار دست شما دیاثت دومینویها خواهد آمد.کاربر به نام محمد حرامزاده خودت هستی.
 177. حکمت متعالیه

  اومانیستهای احمق با اون اقتصاد دولتی و سرمایه داری که با این دو شیوه اقتصادی دفاع ملی را نشانه گرفته اید . کوچک و بزرگان را از دَمِ تیغ باید گذراند . همه تان دیاثت دومینوی دارید .
 178. حکمت متعالیه

  پیش زمینه دولت پارلمانی اقتصاد مقاومتی ، پیمان پولی دوجانبه است . دولت پارلمانی آقای میر حسین موسوی ، ترامپ هم زیر نفت ایران عزیز زد . باز هم بگید . میر حسین موسوی فراماسون نیست.خائن

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
تا 1439...

جستجو

بایگانی

عناوين برگزيده

پربازديدها

آخرين نظرات

پیشنهاد ویژه

پيوندها

محصولات سایت

شبکه های اجتماعی

کلیپ های برگزیده