ابزار اینستا گرام

تیک ابزارابزار اینستا گرام برای وبلاگ

ابزار تلگرام

تیک ابزارابزار تلگرام برای وبلاگ

۴

آیا حادثه 11 سپتامبر در قرآن بیان شده است؟

 سیاسی و فرهنگی یهود و آمریکا دیگر شبهات

آیا حادثه 11 سپتامبر در قرآن بیان شده است؟

پاسخ به یک شبهه:

حدود نه یا ده سال پیش از دبیر  دین و زندگی خود شنیدم که حادثه ی یازده سپتامبر  در قرآن بیان شده و با مطرح نمودن آیات 108 و 109 سوره ی توبه نکاتی را در این خصوص برای دانش آموزان بیان کرد . آن موقع به دلیل اطلاعات پایین و جدی نبودن در تحقیق و مطالعه و ترس از اینکه اگر این حرف را قبول نکنم حتماً کافرم و مورد خشم خداوند قرار خواهم گرفت ، آن حرف را پذیرفتم و با خود گفتم که حتماً چنین چیزی صحت داشته که یک دبیر آن هم دبیر درس دین و زندگی چنین چیزی را بیان می کند. این سخن آقای دبیر تا هم اکنون در ذهن من بود تا اینکه اخیراً شاهد مطرح شدن این مسئله در فضای مجازی بودم.

به متن زیر توجه نمایید:

مکان و زمان حادثه یازده سپتامبر در قرآن با اشاره دقیق به حادثه بیان شده است. در 11 سپتامبر  2001 در آمریکا و در منطقه گارف هار یک هواپیما با برجی 109 طبــقه بـرخورد کــرد .بنابر تحقیقاتی که در قرآن شده ، این اتفاق با تمام جزئیاتش به طور شگفت انگیزی در قــرآن پیش بینی شده. ( جرف هار ) این کلمه در آیه صد و نهم 109 از سوره توبه ، ( یعنی نهمین سوره قرآن ) هست . محله ای که برج های متلاشی شده یازده سپتامبر در آن قرار دارد نامش  گـارف هـــار اســت. بسیــاری از کلمات که در لاتین دارای حرف گاف هستند در عربی این حرف گاف به حرف جیم تبدیل می شود . 

گارف هار = جرف هار( 109 )آیه مورد نظر آیه صد و نهم 109 سوره توبه است و برج متلاشی شده توسط هواپیما، دقیــقا صد و نه 109 طبقه داشته .( 11 ) حادثه درروز یازدهم سپتامبر اتفاق افتاده و سوره توبه ، در جزء یازدهم قرآن است. ( 9 )ضمنا ماه سپتامبر ، نهمین ماه در ماههای میلادی است و سوره توبه نهمین سوره قرآن است .( 2001 )و مورد آخر اینکه کلمه ( جرف هار ) ، دو هزار و یکمین  کلمه سوره توبه است و حادثه یازده سپتامبر در سال 2001 میلادی اتفاق افتاده  است .

آیا میشه گفت تمام اینها اتفاقی ایجاد شده ؟
آیه و ترجمه صد و نه سوره توبه :((افمن اسس بنینه علی تقوی من الله و رضون خیر ام من اسس بنینه علی شفا جرف هار فانهار به فی نار جهنم والله لا یهدی القوم الظلمین .)) ((آیا کسی که مسجدی به نیت تقوی و خداپرستی تاسیس کرده و رضـــای حق را طالب است مانند کسی است که بنایی سازد ( به غرض کفر و نفاق و تفرقه کلمه در اسلام ) بر پــایه ســستی در کنار ســـیل کــه زود بــه ویرانی کشیده و عاقبت آن بنا از پایه به آتش دوزخ افتد ؟ ( این حال بنای نــــفاق و ظلم و ستم است ) و خــدا هرگز ستمکاران را به هیچ راه سعادتی هدایت نخواهد فرمود .))  

روز 11 ،ماه 9 ،سال 2001 ، طبقه 109، محله گارف هار ،جزء 11، سوره 9 ،کلمه ی2001 ، آیه ی 109 ، کلمه جرف هار

متن فوق عیناً متن پخش شده در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی است.حالا می خواهیم با هم از صحت و سقم این قضییه آگاه شویم.

آیا خیابانی به نام ( گارف هار ) در نیویورک وجود دارد؟

با یک سرچ کوچک در اینترنت متوجه این موضوع می شویم که چنین خیابانی در نیویورک وجود ندارد. توجه شما را به  سئوالی در این زمینه ،جلب می کنم:

؟ Is there any streets named JURF HAAR or JORF HARR in the new york city
I am just studying a comment about one of the Quran claimed to predict the 9/11 attack on NY and i really want to check whether such a street exist in NY or not? I also would be grateful if somebody tells me that why they (New York municipality) named this street Jorf Haar ? It looks like very strange name to me

 Best Answer:  There is no such street name or anything like it in any of the five boroughs of New York City. I have lived, worked, or gone to school in every borough but Brooklyn, and my wife is from there. I even checked my city directory/map, and it does not exist. The streets around the WTC site all have names that go back to colonial times, and are the names of prominent merchants of the day (Vesey, Church, etc) except for Broadway.
Claims to predict events are invariably made after the event, based on something written before the event that is so ambiguous it can be made to fit almost anything. I'm sure someone could find an argument to prove the Cardinals would win the 2006 World Series in Nostradamus if they looked hard enough. Religious books of all sects are notorious for that sort of thing. Now if they precited it clearly before the event

ترجمه :

آیا خیابانی به نام گارف هار در ایالات نیویورک وجود دارد؟

من فقط می خوام درباره ی یک ادعا از پیش بینی قرآن در مورد حمله 9/11 نیویورک تحقیق کنم.من واقعاً می خوام بدونم آیا چنین خیابانی در نیویورک وجود دارد یا نه ؟ من میخواهم بدانم که اصلا چرا (شهردای نیویورک) اسم این خیابان را جرف هار گذاشته ، چون این نام برای من خیلی عجیب هست.

اما جواب :

هیچ خیابانی با این نام و حتی شبیه به این در پنج بخش شهر نیویورک وجود ندارد و ....

برای خواندن متن اصلی اینجا کلیک کنید.

با یک جستجوی ساده متوجه خواهیم شد که ایالات نیویورک از چه شهرها و خیابانی با چه نام هایی تشکیل شده است.


یازده سپتامبر دسیسه ی ماسونی ؛پیش بینی حادثه 11 سپتامبر بر روی دلار آمریکایی!!!

فراماسونها به شدت نماد گرا هستند و اعداد 9 و 11 در آیین ماسونی به شدت مقدس و مورد توجه است.لذا نباید تعجب کرد اگر حادثه برخورد دو هواپیما با برج های دو قلوی تجارت جهانی در روز یازده از ماه نهم اتفاق بیافتاد , و سپس 911 روز بعد از آن ، حادثه بمب گزاری در مادرید به وقوع بپیوندد . طراحان این اتفاقات از سالها پیش و بر مبنای پیشگویی های نوستراداموس کابالیست آن را طراحی نمودند تا به زور هم که شده است پیشگویی اعقاب خود را به تحقق برسانند.لذا برج های دوقلوی تجارت جهانی که برمبنای الگوی دو ستون معبد سلیمان " بواز "و "جاکین" ساخته شده بود گیت و دروازه ورود ماسونها  به نظم نوین جهانی گشت و به بهانه دو برج به دو کشور مسلمان حمله شد.به تصاویر زیر توجه کنید:

با استفاده از تکنیک اریکامی چنین نتیجه ی شگفت آوری حاصل می شود. اگر مطابق شکل اسکناسهای 5 ،50،20،10 و100 دلاری را مطابق الگو(تقریبا شبیه موشک) تا بزنید نخست (شماره یک) در 5 دلاری دو برج سالم را مشاهده می کنید.

در 10 دلاری (شماره 2) نوک برج ها آتش می گیرد، در 20 دلاری (شماره 3) آتش گسترش بیشتری پیدا کرده و پایین تر آمده  و نهایتا در 50 دلاری (شماره 4) هردو برج فرو می ریزند و در اسکناس صد دلاری (شماره 5) فقط دود حاصل از سوختن آنها ست که دیده    می شود.

آنچه در این جستار بیان گشت صرفا دلایلی کلی از ارتباط  دستگاه بنیانگذاران و حکومت گردانان ایالات متحده  با عقاید الحادی ، کفر آمیز و شیطانی  را بیان می دارد ، صد البته تبیین جزجز فعالیتها و دسیسهای آنها مثنوی صد من خواهد شد و حتی آنچه در باره دلار بیان گشت  اندکی از ماجرا بود.(1)

آمریکایی ها از چنین سخنانی استقبال می کنند؟!!!

تمام شواهد و قرائن موجود نشان می دهد که حادثه ی یازده سپتامبر یک حادثه ی از پیش طراحی شده و ساختگی توسط عوامل آمریکایی بوده است . کشوری که آن همه تجهیزات و موشک و رادار در اختیار دارد چطور به این سادگی اسیر یک هواپیما ربایی می شود و مورد حمله قرار می گیرد.چطور دو تبعه ی افغانی به این سادگی می توانند در کشور آمریکا چنین اعمالی را مرتکب شوند و آنگاه آب از آب تکان نخورد.در مقابل آن چیزی که پیشگویی قرآن بیان می شود به این نکته نیز توجه نمایید. شماره پرواز حادثه یازده سپتامبر این شماره بوده است.

 Q33NY ، اگر همین شماره را در ورد یا فتوشاپ یا نوت پد  با فونت Wingdings تایپ نمایید ببینید چه اتفاقی می افتد .


تمام شواهد و قرائن از دست داشتن خود آمریکایی ها و صهیونیست ها در این حادثه روایت می کند. حادثه ای که پس از آن باعث شد آمریکایی ها به این بهانه به افغانستان و عراق لشگر کشی کرده و عده ی زیادی از افراد بیگناه را به خاک و خون بکشند . بله آمریکایی ها از چنین مطالبی استقبال می کنند چون می توانند به افکار عمومی جهان بقبولانند که بن لادن و مسلمانها بر طبق نظریه ی دین و کتاب دینیشان ما را مورد حمله و هتک قرار داده و حمله ی ما به افغانستان و عراق جنبه ی دفاعی داشته ، در نتیجه آمریکا و اسرائیل مظلوم بوده و خداوند بزرگ ، نعوذبالله ظالم بوده است.اینکه خداوند به تمام امور چه در گذشته و چه در آینده ، آگاه بوده و هست ، شکی در آ ن نیست اما چنین آشفته در قبال اتفاقات مختلف واکنش نشان دادن جالب نیست. این نکته نیز یادمان باشد که تفسیر و تأویل قرآن کار هر کسی نیست که بتوان به سادگی درباره ی آن اظهار نظر کرد ، وقتی عالمی که درس تفسیر خوانده چنین تفسیری نمی کند چطور افرادی بدون هیچ دانشی درباره ی چنین مطب مهمی اظهار نظر می کند و تأویل هم که می دانیم از طرف راسخون در علم یعنی معصوم ( سلام الله )  انجام می شود.امام صادق(علیه السلام)  فرمود: «نحن الراسخون فى العلم و نحن نعلم تأویله»: «ما راسخان در علم مى باشیم و ما از تأویل «متشابه» یا قرآن آگاهیم»

یادمان باشد استکبار به دنبال بهانه جویی برای نفوذ در بین مسلمانان و کشتار آنها است و در این راه از قرآن ، نماز ، روزه و علمای بی بصیرت نیز کمک می گیرد.


فیلم:

این فیلم توسط یک فرد آمریکایی تهییه شدهکپی این مطلب چه با ذکر منبع و چه بدون ذکر منبع جایز است ، هدف آگاهی است.


1- علی اکبر رائفی پورنظرات (۴)

 1. محمدحسین شعبانی

  سلام
  از اطلاعات شما بسیار ممنون و سپاگزارم, با توجه به اینکه شخصا شدیدا به تطبیق نشانه های قران با ۱۱ سپتامبر موافق بودم,
  اما با مشاهده واین مطلب و استدلال منطقی شما و خصوصا تخصص پروازیخودم ()متخصص بدنه هواپیما ارتش() , ۱۰۰% به بیان شما یقین پیدا کردم,
 2. سلام
  آیا این سایت برای آقای راءفی پور هست؟
  آخه یه کار خیلی واجب دارم لطفا بگین.
  • پاسخ:

   سلام
   خیر این سایت هیچ ارتباطی به ایشون نداره
 3. با سلام . مطالبتون تا حدی برای بعضی ها مفیده ، ولی در کل اینو میخوام بگم که قرآن کریم خودش کتاب معجزه هاست ، واحتیاجی به این نیست که رو این موضوع ساده مانور داد ... خودش خارق العاده هست !
  • پاسخ:

   سلام خدمت شما
   ما منکر خارق العادگی و اعجاز قرآن نیستیم ، مطلب ما چنین چیزی به شما القاء میکنه که منکر اعجاز قرآن هستیم؟
   اما تحریف و غلو درباره هر چیزی و دروغ بستن به آن مورد قبول هیچکس نیست
   قرآن کتاب ارزشمندی است که ما باید مفاهیم آن را از اهلش بگیریم و اینکه فرمودین لازم نیست روی مطالب ساده مانور داد ، خدمت شما عرض کنم اگه همین مطالب خلاف واقع و به نظر شما ساده رواج پیدا کند زمینه سو استفاده های زیادی را فراهم خواهد نمود.
   و بعد هم هدف از بیان چنین مطالبی این بوده که 11 سپتامبر را به گردن مسلمان ها بیندازند و بهانه ای برای کشتن آنها داشته باشند ، این از حقه های یهود است.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
تا 1439...

جستجو

بایگانی

عناوين برگزيده

پربازديدها

آخرين نظرات

پیشنهاد ویژه

پيوندها

محصولات سایت

شبکه های اجتماعی

کلیپ های برگزیده