ابزار اینستا گرام

تیک ابزارابزار اینستا گرام برای وبلاگ

ابزار تلگرام

تیک ابزارابزار تلگرام برای وبلاگ

۵ مطلب در تیر ۱۳۹۶ ثبت شده است

۰

روایاتی از امام باقر (ع) در باب وقایع ظهور علامتهای ظهور امام عصر علیه السلام

 مهدویت و آخر الزمان

روایاتی از امام باقر (ع) در باب وقایع ظهور علامتهای ظهور امام عصر علیه السلام
 ﻳﺎ ﺃَﻳﱡﱡﻬَﺎ ﺍﻟﱠﱠﺬِﻳﻦَ ﺃُﻭﺗُﻮﺍ ﺍﻟْﻜِﺘﺎﺏَ ﺁﻣِﻨُﻮﺍ ﺑِﻤﺎ ﻧَﺰﱠﱠﻟْﻨﺎ ﻣُﺼَﺪﱢﱢﻗﺎً ﻟِﻤﺎ ﻣَﻌَﻜُﻢْ ﻣِﻦْ ﻗَﺒْﻞِ ﺃَﻥْ ﻧَﻄْﻤِﺲَ ﻭُﺟُﻮﻫﺎً ﻓَﻨَﺮُﺩﱠﱠﻫﺎ ﻋَﻠﻰ ﺃَﺩْﺑﺎﺭِﻫﺎ 
ﺍﻯ ﻛﺴﺎﻧﻰ ﻛﻪ ﺑﺮ ﺍﻳﺸﺎﻥ ﻛﺘﺎﺏ (ﺁﺳﻤﺎﻧﻰ) ﺁﻣﺪﻩ، ﺑﻪ ﺁﻥ ﭼﻪ (ﺑﺮ ﭘﻴﻐﻤﺒﺮ ﺧﺎﺗﻢ) ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﻳﻢ- ﻛﻪ ﺗﺼﺪﻳﻖ ﻛﻨﻨﺪﻩ ﻯ ﻛﺘﺎﺏ ﻫﺎﻯ ﺷﻤﺎﺳﺖ- ﺍﻳﻤﺎﻥ ﺁﻭﺭﻳﺪ؛ ﭘﻴﺶ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻛﻪ ﺑﺮ ﭼﻬﺮﻩ ﻫﺎﻳﻰ ﺧﻂّ ﺑﻄﻠﺎﻥ ﻛﺸﻴﻢ ﻭ ﺁﻥ‌ﻫﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﭘﺸﺖ ﻫﺎﻳﺸﺎﻥ ﻭﺍﮊﮔﻮﻥ ﮔﺮﺩﺍﻧﻴﻢ. 
جابر بن یزید جعفی روایت میکند:
 ﺣﻀﺮﺕ ﺍﺑﻮ ﺟﻌﻔﺮ ﻣﺤﻤّﺪ ﺑﻦ ﻋﻠﻰ ﺑﺎﻗﺮ ﻋﻠﻴﻪ ﺍﻟﺴّﻠﺎﻡ ﻓﺮﻣﻮﺩ: «ﺍﻯ ﺟﺎﺑﺮ، ﺧﺎﻧﻪ ﻧﺸﻴﻦ ﺑﺎﺵ. ﭘﺲ ﺩﺳﺖ ﻭ ﭘﺎﻳﻰ ﺗﻜﺎﻥ ﻣﺪﻩ ﺗﺎ ﻧﺸﺎﻧﻪ ﻫﺎﻳﻰ ﺭﺍ ﻛﻪ ﺑﺮﺍﻳﺖ ﻳﺎﺩ ﻣﻰ ﻛﻨﻢ ﺑﺒﻴﻨﻰ؛ ﺍﮔﺮ ﺁﻥ‌ﻫﺎ ﺭﺍ ﺩﺭﻳﺎﺑﻰ.
۰

حکایات آمریکا و علاقه اش به علم!

 جنایات غرب

حکایات آمریکا و علاقه اش به علم!
 دولت آمریکا از سال ۱۹۴۰ به دنبال انجام تحقیقات درباره بیماری سفلیس بود و برای این تحقیقات ۴۰۰ مرد سیاه پوست در منطقه تاسکیگی ( منطقه ای در ایالت آلاباما در ایالات متحده آمریکا) به عنوان موش آزمایشگاهی انتخاب شدند و باکتری سفلیس به خون آنها منتقل شد و از آنجا که قرار بود اثرات ۳۰ ساله بیماری سفلیس بر بدن انسان مطالعه شود، لازم بود که این سیاهان ۳۰ سال به این بیماری مبتلا باشند. در طول سالهای ۱۹۴۲ تا ۱۹۷۲ ، این سیاه پوستان از درد و عوارض آن ناله می کردند و پزشکان به آنها می گفتند به یک بیماری ناشناخته مبتلا شده اند و باید صبر کنند تا راه معالجه این بیماری پیدا شود.
۰

آمریکا ؛ بهشت زمینی

 جنایات غرب

آمریکا ؛ بهشت زمینی

بهشت زمینی

در یک افسانه ی معاصر آمده است که پدر مقدس که در آسمان هاست زمینی پهناور به بندگان سفید و اروپایی اش بخشید تا آن را به بهشت تبدیل کنند و برای رفتن به بهشت آسمانی نیازی به نیکوکاری و مرگ نداشته باشند!! آنها هم چنین کردند و آمریکا شد همان بهشت زمینی.
 کشیشی به نام راسل کانول که از دانشکده ی حقوق دانشگاه ییل در آمریکا فارغ التحصیل شده و در سراسر آمریکا بیش از پنج هزار سخنرانی انجام داده، درباره ی این بهشت زمینی چنین گفته است:" وظیفه ی مردم آمریکاست که ثروتمند شوند. آن هایی که ثروتمند می شوند درستکارترین اعضای جامعه اند. چون ثروت جامعه به دست آنها سپرده شده و آنها این ثروت را به مؤسسات بزرگی تبدیل کرده اند. اما دل سوزاندن برای فقرا اشتباه است! چون فقرا به خاطر گناهانشان مجازات شده و به فقر مبتلا شده اند. هر فقیری در آمریکا پیدا شود به خاطر ضعف و نقص خودش فقیر شده و به همین دلیل ثروتمندان آمریکا بندگان خوب خدا محسوب می شوند!!"
تا 1439...

جستجو

بایگانی

عناوين برگزيده

پربازديدها

آخرين نظرات

پیشنهاد ویژه

پيوندها

محصولات سایت

شبکه های اجتماعی

کلیپ های برگزیده