ابزار اینستا گرام

تیک ابزارابزار اینستا گرام برای وبلاگ

ابزار تلگرام

تیک ابزارابزار تلگرام برای وبلاگ

۶ مطلب در آبان ۱۳۹۵ ثبت شده است

سفیانی می آید!!؟

 یهود و آمریکا

سفیانی می آید!!؟

پیروزی ترامپ قابل پیش بینی بود !!!

بر خلاف تصورات و حرفهایی که در زمینه ی برنده شدن هیلاری کلینتون در انتخابات آمریکا زده می شد ، به راحتی می شد ، از پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات آمریکا مطمئن بود. با توجه به نفوذ لابی های صهیونیستی و یهودی و اثرگذاری آنها بر آمریکا و با توجه به اهدافی که آنها از سالیان پیش برای خود ترسیم نموده اند ، قطعاً می توانیم به دلایل پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات آمریکا پی برد.همچنان که خود ترامپ در مناظرات و پس از پیروزی از مهندسی شدن انتخابات آمریکا حرف زده بود. تظاهرات مردم آمریکا نیز بیشتر بخاطر همین رفتارهای نژادپرستانه و فرمایشی بودن انتخابا بوده تا انتخاب ترامپ ، که با این اوضاع حتی احتمال تجزیه برخی ایلاتها آمریکا نیز وجود دارد.دونالد ترامپ آمده تا فاز جدیدی از نقشه های صهیونیستها را اجرا کند و گامی دیگر برای تحقق حکومت جهانی شیطانی و ماسونی در جهان بر دارد.

۰

نرم افزار مناظرات امام رضا علیه السلام با علمای ادیان + دانلود

 محصولات سایت

نرم افزار مناظرات امام رضا علیه السلام با علمای ادیان + دانلود

حضرت امام رضا علیه السلام پس از ورود به خراسان ، در جلسات گفتگویی که مأمون با علمای ادیان دیگر ترتیب داده بود شرکت نمود و از حقانیت دین اسلام و پیامبر عظیم الشأن آن دفاع نمود. این مناظرات در این نرم افزار گردآوری شده که می توانید آن را دریافت نمایید.

این نرم افزار را از مایکت دریافت نمایید.

۰

نرم افزار اینستادانلودر + دانلود

 محصولات سایت

نرم افزار اینستادانلودر + دانلود

همیشه کاربران اینستاگرام برای دانلود و ذخیره ی فیلم و عکس مورد علاقه شان دچار دردسر میشوند ،برنامه ی کاربردی دانلود از اینستاگرام می تواند مشکلات شما را در این زمینه مرتفع نمایید.

از امکانات برنامه می توان به دانلودعکس و فیلم و ذخیره آن در گوشی کاربر و همچنین نمایش فایل مربوطه در داخل برنامه اشاره نمود.

اینک نرم افزار دانلود از اینستاگرام توسط سایت تا 1439 آماده شده که می توانید از کافه بازار دریافت نمایید.

تا 1439...

جستجو

بایگانی

عناوين برگزيده

پربازديدها

آخرين نظرات

پیشنهاد ویژه

پيوندها

محصولات سایت

شبکه های اجتماعی

کلیپ های برگزیده