ابزار اینستا گرام

تیک ابزارابزار اینستا گرام برای وبلاگ

ابزار تلگرام

تیک ابزارابزار تلگرام برای وبلاگ

۱۲ مطلب در خرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

۰

نرم افزار دعا و مناجات رمضان + دانلود

 محصولات سایت

نرم افزار دعا و مناجات رمضان + دانلود

نرم افزار بسیار مفید دعا و مناجات رمضان یکی دیگر از نرم افزارهای تولیدی سایت این بار به مناسبت ماه مبارک رمضان میباشد. از امکانات نرم افزار می توان به دعاهای ماه مبارک رمضان در قالب متن و صوت و همچنین تصویر زمینه برای موبایل نام برد.

تصاویری از محیط نرم افزار

۱

مشورت حضرت سلیمان علیه السلام با خفاش

 تاریخی و اجتماعی

مشورت حضرت سلیمان علیه السلام با خفاش

چهارکس نزد سلیمان آمدند که هر یک حاجتی داشتند.

1- یکی خورشید بود و گفت: ای پیغمبر، درحق من دعا کن که خداوند مسکنی دهد، مانند سایر  مخلوقات، که پیوسته در شرق و غرب نباشم، سلیمان قبول کرد.

2-دومی مار بود، عرض کرد یا سلیمان، در حق من از خداوند مسئلت نما که دست و پا به من کرامت کند مانند سایر حیوانات، که طاقت رفتن روی شکم ندارم، پس قبول کرد.

۰

پیداکردن سریع صفحه اول هر جزء از قرآن کریم

 قرآن و ادعیه

پیداکردن سریع صفحه اول هر جزء از قرآن کریم

جزء خوانی قرآن کریم یکی از برنامه هایی است که در ایام ماه مبارک رمضان و در دیگر ایام سال رواج دارد. اینک در این نوشته به فرمولی اشاره می کنیم تا قاریان و مستمعین در سریع ترین زمان ممکن صفحه جزء مورد نظر را پیدا کنند.

اما این فرمول : فرض کنیم می خواهیم جزء 10 رو ببینیم که از کدام صفحه شروع می شود ، از 10 یک عدد کم می کنیم ، می شود 9 ، 9 را در 2 ضرب می کنیم ، می شود 18 ، حالا یک دو جلوی 18 قرار می دهیم ، می شود 182 ، جزء 10 از صفحه 182 شروع می شود به همین راحتی

حالا یک مثال دیگه مثلا جزء 24 از صفحه چند شروع می شود:

23=24-1  ، بعد 48=2*24  ، حالا جلوی 48 یه 2 قرار می دیم میشه 482 ، جزء 24 از صفحه 482 شروع میشه

در ضمن هر جزء نیز از 20 صفحه تشکیل شده است.

۰

امام زمان عج فرمود : بگو این میمونها را از قم بیرون بریزند ، من از نایبم حمایت میکنم

 مهدویت و آخر الزمان ولایت فقیه - انقلاب اسلامی امام خمینی و امام خامنه ای

امام زمان عج فرمود : بگو این میمونها را از قم بیرون بریزند ، من از نایبم حمایت میکنم

 یک پدر شهید در تیر 78 در مکاشفه دیده بود که امام زمان فرمودند: «به آقای فاضل لنکرانی بگو قیام کند این میمونها را از قم بیرون بریزند، من از نایبم حمایت میکنم» با اشاره حضرت کابینه دولت خاتمی جلوی چشم من آمد، دو نفرشان مهاجرانی و عبدالله نوری و یکی در رأس شان بود. چهره های بقیه مبهم بود و تنها چهره های این سه نفر روشن بود.

بخشی از سخنان حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان نماینده محترم ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران ، همزمان با سالروز حماسه 9 دی ماه ، در پنجمین نشست ماهیانه سازمان بسیج جامعه پزشکی که در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد. سوم بهمن 1389

 در این همایش حجت الاسلام رحیمیان طی سخنانی عنوان کرد:

نکته مهم در نهم دی این است که ماجرای فتنه 88 از جنگ تحمیلی و حتی از اصل مبارزه با شاه و مبارزه نهضت ،سخت تر و عمیق تر می باشد. از زمان پیامبر ، حتی در جنگ تحمیلی و دفاع مقدس صف ها مشخص بود ،چهره دشمن هم مشخص بود، اما در این فتنه مهمترین مسئله این بود که با نام و یاد امام و خط امام برای نابود کردن حقیقت امام و میراث امام و خط امام وارد مبارزه شدند و این کار را خیلی مشکل می کرد .

۰

تنها دیدار امام خمینی و آیت الله سید علی قاضی و بیان اسراری از جانب ایشان

 مهدویت و آخر الزمان مراجع و علما امام خمینی و امام خامنه ای

تنها دیدار امام خمینی و آیت الله سید علی قاضی و بیان اسراری از جانب ایشان

آیت الله سید احمد نجفی نقل می نمایند : در نجف مرحوم آیت الله حاج شیخ عباس قوچانی که پدر زن اینجانب بود بعضی از مسایلی را که می خواست برای امام رخ بدهد. از قبل می دانست و به من هم می گفت. من به ایشان عرض کردم شما از کجا این مسایل را می دانید؟ ایشان قضیه ای را نقل کردند که:ما در خدمت مرحوم آیت الله حاج سید علی قاضی که استاد اخلاق بزرگانی مانند آقای بهجت، مرحوم آقای قوچانی، مرحوم آقای میلانی و... بودند حاضر بودیم. هر روز به محضر ایشان می رفتیم و استفاده می کردیم. یک روز دو نفر از شاگردهایی که هر روز به محضر مرحوم قاضی مشرف می شدند خبر دادند که آقای حاج آقا روح الله خمینی (امام در آن زمان به این لقب معروف بودند) به نجف آمده اند و می خواهند با شما ملاقات کنند.

۰

پروتکل های صهیونیسم

 مهدویت و آخر الزمان فراماسونری و شیطان پرستی یهود و آمریکا

پروتکل های صهیونیسم

صهیونیستها سالیان سال است که به دنبال تسلط بر جهان هستند و در اینجهت نیز برنامه ای تدوین کرده اندکه به پروتکل معروف است. پروتکل صهیونیست ها از 24 بند تشکیل شده است.یهود براساس همین پروتکل رژیم نامشروعش را در فلسطین پایه ریزی کرد و بر اساس همین برنامه هاست که به دنبال ترویج و فساد در سطح کره زمین و ایجاد کفر و شرک در بین آحاد بشریت است.پروتکل‌ها برنامه‏ عملى صهیونیزم جهانی برای تخریب همه جانبه جوامع در عرض یک قرن و سلطه بر آنهاست. در این پروتکل‌ها روشهای صهیونیستها برای تحمیق ملّت‌ها و تسلّط بر آنها بیان شده که از آن جمله می توان به ترویج فساد، سلطه بر رسانه‌ها و اقتصاد جهانی و مبارزه با ادیان اشاره نمود. این پروتکل‌ها برنامۀ استراتژیک ایجاد فتنه و فساد در جهان با هدف نهایی به بردگی کشیدن بشریت است. یکصد سال است که مجامع رسمی بین المللی اجرای این دکترین های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، نظامی و امنیتی صهیونیزم را در دستور کار قرار داده اند. عملکرد مراکز غیر رسمی تصمیم سازی چون باشگاه رم، کمیتۀ 300، شورای روابط خارجی ایالات متحده، کمیسیون سه جانبه و... مبتنی بر این پروتکلهاست.

متنی که پیش رو دارید ، مفاد برنامه و پروتکل شوم یهودیان است.جالب اینجاست که یهودیان همیشه به دنبال پنهان نمودن برنامه ها و اهداف خود بوده اند تا بشریت از نقشه های آنها با خبر نشوند.خواندن این پروتکل ها که ترجمه‌ای از کتاب پروتکل‌های دانشوران صهیون نوشته‌ی عجاج نهیوض است و در بردارنده‌ی 24 پروتکل که توسط سران صهیونیسم که متشکل از دانشوران و مغزهای متفکر یهودیت است ما را با  تفکرات اهریمنی آنان برای سلطه بر جهان توسط یک حکومت یهودی ، آشنا می کند.

پروتکل اول

۱

آیا برای ظهور آماده ایم؟ + دانلود کلیپ

 کلیپ

آیا برای ظهور آماده ایم؟ + دانلود کلیپ

یکی از شرایط ظهور آمادگی شیعیان برای اطاعت و جانفشانی در راه اهداف والای حضرت مهدی عج است . ماجرای امام صادق (ع) و سهل بن خراسانی  داستانی بسیار تأمل برانگیز است ، در ادامه ی مطلب می توانید شرح این ماجرا را بخوانید و هم کلیپی بسیار زیبا در این زمینه مشاهده نمایید.

تا 1439...

جستجو

بایگانی

عناوين برگزيده

پربازديدها

آخرين نظرات

پیشنهاد ویژه

پيوندها

محصولات سایت

شبکه های اجتماعی

کلیپ های برگزیده