ابزار اینستا گرام

تیک ابزارابزار اینستا گرام برای وبلاگ

ابزار تلگرام

تیک ابزارابزار تلگرام برای وبلاگ

۲۱ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۵ ثبت شده است

۱

چگونگی پیدایش و شکل گیری رژیم صهیونیستی ( اسرائیل)

 فراماسونری و شیطان پرستی یهود و آمریکا

چگونگی پیدایش و شکل گیری رژیم صهیونیستی ( اسرائیل)

اسرائیل این غده ی بدخیم سرطانی و دشمن شماره ی یک بشریت و عامل بدبختی و آوارگی میلیاردها انسان ، باید بدانیم چگونه شکل گرفته و چه اهدافی را در سر می پروراند.

یهود و اسرائیل به چه معنی است؟

یهود واژه ای عبری به معنای ستوده و صفتی اکتسابی است که بر ساکنان یهودیه اطلاق می شود و یهودیه قسمتی از سرزمین های اشغالی ( اسرائیل ) است که سبط یا قبیله ی یهودا در آن زندگی می کردند، با این حال برخی معتقدند ، در گذشته همه بنی اسرائیل نیز به این نام خوانده می شدند. در ایران، از عنوان « جهود » و « کلیمی » یعنی پیرو موسی (ع) نیز برای نامیدن یهودیان استفاده می شد. بنا به گفته ی تورات ، یعقوب پیامبر (ع) دو همسر داشت که از آنها دوازده فرزند به نام های رئوبن ، شمعون ، لاوی ، یهودا ، یساکار ، زبولون ، دان ، نفتالی ، عاشر ، گاد ، یوسف و بنیامین متولد شد که بنی اسرائیل معروفند ، بنابر این فردی اسرائیلی خوانده می شود که از سلاله یعقوب پیامبر (ع) و از فرزندان وی باشد.

اما چرا اسرائیل

اسرائیل یکی از القاب حضرت یعقوب علیه السلام است که به معنی بنده ی خالص خداست .در روایتی که از امام صادق (ع) آمده، آن حضرت فرمودند که معنای اسرائیل، عبدالله است، زیرا اسرا به معنای عبد است و ایل هم نام خدای عز و جل می باشد. در روایت دیگر است که اسراء به معنای قوت و ایل هم نام خداست، پس معنای اسرائیل نیروی خداست. در کتاب معانی الاخبار نیز همین دو معنا را برای اسرائیل ذکر کرده است.مرحوم طبرسی نیز در مجمع البیان گوید: «اسرائیل الله یعنی بنده خالص خدا.»

اما خود یهودیان معتقدند به این دلیل حضرت یعقوب (ع) اسرائیل خوانده می شود ، چون وی با خدا کشتی گرفت و بر او پیروز شد و پس از آن لقب اسرائیل به وی اطلاق شد. طبق گفته ی آنها اسرائیل یعنی آنکه با اِل (خدا) کشتی گرفت و آنکه بر اِل (خدا) پیروز شد و آنکه همراه اِل (خدا) حکم روایی کرد.

صهیون و مفهوم آن

۴

آیا حادثه 11 سپتامبر در قرآن بیان شده است؟

 سیاسی و فرهنگی یهود و آمریکا دیگر شبهات

آیا حادثه 11 سپتامبر در قرآن بیان شده است؟

پاسخ به یک شبهه:

حدود نه یا ده سال پیش از دبیر  دین و زندگی خود شنیدم که حادثه ی یازده سپتامبر  در قرآن بیان شده و با مطرح نمودن آیات 108 و 109 سوره ی توبه نکاتی را در این خصوص برای دانش آموزان بیان کرد . آن موقع به دلیل اطلاعات پایین و جدی نبودن در تحقیق و مطالعه و ترس از اینکه اگر این حرف را قبول نکنم حتماً کافرم و مورد خشم خداوند قرار خواهم گرفت ، آن حرف را پذیرفتم و با خود گفتم که حتماً چنین چیزی صحت داشته که یک دبیر آن هم دبیر درس دین و زندگی چنین چیزی را بیان می کند. این سخن آقای دبیر تا هم اکنون در ذهن من بود تا اینکه اخیراً شاهد مطرح شدن این مسئله در فضای مجازی بودم.

به متن زیر توجه نمایید:

مکان و زمان حادثه یازده سپتامبر در قرآن با اشاره دقیق به حادثه بیان شده است. در 11 سپتامبر  2001 در آمریکا و در منطقه گارف هار یک هواپیما با برجی 109 طبــقه بـرخورد کــرد .بنابر تحقیقاتی که در قرآن شده ، این اتفاق با تمام جزئیاتش به طور شگفت انگیزی در قــرآن پیش بینی شده. ( جرف هار ) این کلمه در آیه صد و نهم 109 از سوره توبه ، ( یعنی نهمین سوره قرآن ) هست . محله ای که برج های متلاشی شده یازده سپتامبر در آن قرار دارد نامش  گـارف هـــار اســت. بسیــاری از کلمات که در لاتین دارای حرف گاف هستند در عربی این حرف گاف به حرف جیم تبدیل می شود . 

گارف هار = جرف هار( 109 )آیه مورد نظر آیه صد و نهم 109 سوره توبه است و برج متلاشی شده توسط هواپیما، دقیــقا صد و نه 109 طبقه داشته .( 11 ) حادثه درروز یازدهم سپتامبر اتفاق افتاده و سوره توبه ، در جزء یازدهم قرآن است. ( 9 )ضمنا ماه سپتامبر ، نهمین ماه در ماههای میلادی است و سوره توبه نهمین سوره قرآن است .( 2001 )و مورد آخر اینکه کلمه ( جرف هار ) ، دو هزار و یکمین  کلمه سوره توبه است و حادثه یازده سپتامبر در سال 2001 میلادی اتفاق افتاده  است .

آیا میشه گفت تمام اینها اتفاقی ایجاد شده ؟
آیه و ترجمه صد و نه سوره توبه :((افمن اسس بنینه علی تقوی من الله و رضون خیر ام من اسس بنینه علی شفا جرف هار فانهار به فی نار جهنم والله لا یهدی القوم الظلمین .)) ((آیا کسی که مسجدی به نیت تقوی و خداپرستی تاسیس کرده و رضـــای حق را طالب است مانند کسی است که بنایی سازد ( به غرض کفر و نفاق و تفرقه کلمه در اسلام ) بر پــایه ســستی در کنار ســـیل کــه زود بــه ویرانی کشیده و عاقبت آن بنا از پایه به آتش دوزخ افتد ؟ ( این حال بنای نــــفاق و ظلم و ستم است ) و خــدا هرگز ستمکاران را به هیچ راه سعادتی هدایت نخواهد فرمود .))  

روز 11 ،ماه 9 ،سال 2001 ، طبقه 109، محله گارف هار ،جزء 11، سوره 9 ،کلمه ی2001 ، آیه ی 109 ، کلمه جرف هار

متن فوق عیناً متن پخش شده در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی است.حالا می خواهیم با هم از صحت و سقم این قضییه آگاه شویم.

آیا خیابانی به نام ( گارف هار ) در نیویورک وجود دارد؟

۱

آشنایی با مکاتب غربی

 مکاتب غربی

آشنایی با مکاتب غربی

1. امپریالیسم:
امپریالیسم از کلمه قدیم تر (امپراطوری) گرفته شده است. و این اصطلاح عنوان برای قدرت یا دولتی بوده که خارج از محدوده و کشور خود به زور به تصرف سرزمین ها و ممالک دیگر اقدام می کرده، و آنجا را جهت بهره برداری، تحت سلطه خود قرار می داده است. و معنای امپریالیسم با کلمه استعمار پیوندی نزدیک دارند. و امپریالیسم به امپریالیسم نظامی، اقتصادی و فرهنگی تقسیم می شود.

2. میلیتاریسم:
به معنای ارتش سالاری می باشد. به چهار حالت در سازمان ارتش مانند جنگجویی، سروری ارتش بر دستگاه دولت، بزرگداشت سپاهگیری و بسیج کشور برای هدف های نظامی را ارتش سالاری گویند. وقتی این چهار حالت کاملاً فراهم شد ارتش سالاری کامل گویند. و میلیتاریسم زمینه را برای دژسالاری، نازیسم، فاشیسم و فالانژیسم فراهم می کند.

3.دزسالاری:
نام و اصطلاحی برای حکومت هایی است که با روش استبدادی و ترور بر سر کار می آیند.

۰

کنایه رهبر انقلاب به آمریکایی ها ، ماجرای خلیج خوکها چیست؟

 سیاسی و فرهنگی یهود و آمریکا

کنایه رهبر انقلاب به آمریکایی ها ، ماجرای خلیج خوکها چیست؟

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در بخشی از دیدار امروز (ذوشنبه 13 اردیبهشت 1395) با جمعی از فرهنگیان کشورمان گفتند: "وقتی مقابل دشمن از نشان دادن قدرت بترسیم، دشمن پررو می‌شود؛ می‌گویند ایران در خلیج فارس رزمایش نداشته باشد؛ چه غلط ها! از آن طرف دنیا می‌آید رزمایش برگزار می‌کند؛ خب بروید همان خلیج خوک‌ها، اینجا چه می‌کنید!؟ خلیج فارس خانه‌ی ما است. جای حضور ملت ایران است؛ این‌طور باید باقدرت‌های زیاده‌خواه مواجه شد."

۰

آیا بین یاران حضرت مهدی (عج) تفاوتی وجود دارد؟

 مهدویت و آخر الزمان مهدویت

آیا بین یاران حضرت مهدی (عج) تفاوتی وجود دارد؟

فرق بین یاران خاص و یاوران
بین یاران خاصّ حضرت مهدی علیه السلام و یاوران آن حضرت تفاوتی هست:
اصحاب و یاران خاصّ 313 نفرند. آنان کسانی اند که حضرات امام علی علیه السلام و امام صادق علیه السلام از آنان به «پرچمداران» تعبیر فرموده اند و هر یک از این یاران خاصّ، نقش عظیمی در فرماندهی سپاه و گشودن شهرها و اداره امور و... دارند.
«یاوران» مؤمنان صالحی اند که به حضرت مهدی علیه السلام درمکه وغیرآن ملحق می‌شوند. زیر پرچمش گرد می‌آیند و با دشمنان خدا و پیامبر خداصلی الله علیه وآله می‌جنگند.

۰

فضایل منتظران واقعی حضرت مهدی عج

 مهدویت و آخر الزمان

فضایل منتظران واقعی حضرت مهدی عج

فضایل منتظران
اگر شخصی در عصر غیبت به وظایف یاد شده عمل کند، دارای برتری‌هایی خواهد بود که تعدادی از آنها از نگاهِ روایات چنین است:
1. منتظران راستین، بسان حاضران در خیمه آن حضرت هنگام ظهور خواهندبود؛ چنانکه امام صادق علیه السلام فرمود: «مَنْ مَاتَ مِنْکُمُ عَلی هَذاالْاَمْرِ مُنتَظِراًکانَ کَمَنْ هُوَ فِی الفُسْطَاطِالَّذِی لِلْقائم علیه السلام». [1].
2. ثواب انتظار همانند پاداش نماز و روزه است.
امام باقرعلیه السلام می‌فرماید: «وَاعْلَمُوا اَنَّ المُنتَظِرَ لِهذا الاَمْرِ لَهُ مِثْلُ اَجْرِ الصَّائِمِ القائِمِ... » [2] ؛ «آگاه باشید که پاداش منتظر این امر بسان پاداش روزه دار شب زنده دار است».

۰

مسجد کوفه پس از ظهور

 مهدویت و آخر الزمان

مسجد کوفه پس از ظهور

مسجد کوفه
از مکان‌های منسوب به حضرت مهدی علیه السلام، مسجد کوفه است. این مکان بیشتر در روایات مربوط به عصر ظهور و حاکمیت حضرت مهدی علیه السلام وارد شده است.
از روایات استفاده می‌شود که این مسجد، در عصر ظهور کارکردهای فراوانی خواهد داشت که برخی از آنها از این قرار است:
1. مرکز قضاوت و دادرسی
امام صادق علیه السلام دراین باره فرمود: «دارُ مُلْکِهِ الکُوفَةُ وَمَجْلِسُ حُکْمِهِ جامِعُها... » [1] ؛ «مرکز حکومت مهدی علیه السلام کوفه و مرکز قضاوت و دادرسی او مسجد اعظم کوفه است».

۰

یهود و موعود

 مهدویت و آخر الزمان یهود و آمریکا

یهود و موعود

یهود و موعود
کتاب اشعیاء نبی باب یازدهم می‌نویسد:
« نهالی از تنة (یسّی) [1] بیرون آمده شاخه ای از ریشه هایش خواهد شکفت و روح خدا بر او قرار خواهد گرفت... مسکینان را به عدالت داوری خواهد کرد، و به جهت مظلومانِ زمین به راستی حکم خواهد کرد... کمربند کمرش عدالت خواهد بود، و کمربندِ میانش امانت، گرگ با بره سکونت خواهد داشت، و پلنگ با بزغاله خواهد خوابید، و گوساله و شیر و پرواری با هم، و طفلِ کوچک آنها را خواهد راند، و گاو با خرس خواهد چرید و بچه‌های آنها باهم خواهند خوابید، و شیر مثل گاو کاه خواهد خورد، و طفل شیرخواره بر سوراخ ماربازی خواهد کرد، و طفل از شیر باز داشته شده دست خود را بر خانة افعی خواهد گذاشت.

۰

بهترین فرم خوابیدن از دیدگاه اسلام

 طب اسلامی

بهترین فرم خوابیدن از دیدگاه اسلام

بهترین فرم خوابیدن از دیدگاه اسلام

یک محقق طب اسلامی درباره بهترین فرم خوابیدن از دیدگاه اسلام گفت: ابتدا کمی روی پهلوی راست دراز بکشید و بعد روی پهلوی چپ بخوابید و زمانی هم که قصد بیدار شدن دارید, مدتی به پهلوی راست دراز بکشید یعنی ابتدا و انتهای خواب باید به سمت راست بدن صورت پذیرد.

 آیت الله تبریزیان درباره آداب خوابیدن اظهار داشت: خوابیدن از دیدگاه اسلام دارای آدابی است که رعایت آن به صحت بدن کمک می‌کند.

به گفته وی در برخی از زمان‌ها خوابیدن مانند ما بین الطلوعین (بین اذان صبح و طلوع آفتاب), بین نماز مغرب و عشاء, بعد از نماز عصر کراهت دارد و بهترین ساعت خواب بعد از نماز عشا و صرف شام است.

ممنوعات زمان خوابیدن

۰

رهبر انقلاب به کدام نظامی اقتداء کرد؟

 شهدا و شهادت امام خمینی و امام خامنه ای

رهبر انقلاب به کدام نظامی اقتداء کرد؟

سروان شیرودی یک خلبان هوانیروز بود و انسانی همیشه آماده شهادت. به یکی از برادران که از دوستان قدیمی اش و از روحانیون متعهد کرمانشاه است ، گفته بود : فلانی بیا یک خداحافظی از روی خاطر جمعی با تو بکنم؛ زیرل می دانم که باید شهید بشوم.

۰

جعفر کذّاب کیست ؟ و سرنوشت او چه شد؟

 مهدویت و آخر الزمان مدعیان دروغین

جعفر کذّاب کیست ؟ و سرنوشت او چه شد؟

جعفر از فرزندان حضرت هادی علیه السلام ، معروف به « ابوالکراین » از مدعیان امامت بود . وی پس از شهادت برادرش امام حسن عسکری علیه السلام  ، دعوی امامت کرد و از این رو به کذّاب « دروغگو » شهرت یافت.این شهرت و ادعای او ، قبلاً در کلمات معصومین علیهم السلام مورد اشاره و پیشگویی قرار گرفته بود . امام سجاد علیه السلام به نقل از پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم فرموده است:

کلیپی از توهین سید محمد خاتمی به مقدسات + دانلود

 کلیپ

کلیپی از توهین سید محمد خاتمی به مقدسات + دانلود

سید محمد خاتمی از رهبران جبهه اصلاحات و  رئیس جمهور اسبق جمهوری اسلامی ایران ، سابقه زیادی در حرمت شکنی و توهین به مقدسات دارد ، در این کلیپ فقط گوشه ای از رذالت درونی این فرد در توهین به مقدسات ، به خصوص حضرت زهرا سلام الله علیها را مشاهده می نمایید.

۰

وجود کرم در سوسیس

 کلیپ طب اسلامی

وجود کرم در سوسیس

سوسیس از جمله مواد خوراکی است که در بین ایرانیان طرافدارن زیادی دارد . همواره نیز از ضرر و زیان هایی که می تواند به وجود آورد برای مردم سخن گفته شده است ، اما در این کلیپ سوسیسی را مشاهده می کنید که کرم درون آن وجود دارد.

۰

فـــــرشتگــــان یـــــاران امــــام زمــــان (عـج)

فـــــرشتگــــان یـــــاران امــــام زمــــان (عـج)

در زمان ظهور حضرت ولی عصر عج شگفتی های بسیاری در عالم رخ می دهد که در دوران قبل بی نظیر یا دست کم ، کم نظیر بوده است . از جمله ی این شگفتیها می توان به ظهور و بروز اجنه و فرشتگان در بین مردم و یاری امام عصر عج توسط آنهاست . برخی روایات اشاره دارد به اینکه اجنه و فرشتگان در میان بنی آدم حضور می یابند با آنها زندگی می کنند و توسط مردم رویت می شوند!!!

۱

محصولات تراریخته + دانلود کلیپ

 کلیپ

محصولات تراریخته + دانلود کلیپ

کلیپی درباره محصولات تراریخته و خطرات آن ، گفته می شود محصولات تغیر ژنتیک داده شده معروف به تراریخته که به تازگی قرار است وارد کشور شود به شدت خطرناک و سرطانزاست.

۰

ام داوود کیست؟

 اهل بیت (ع) تاریخی و اجتماعی

ام داوود کیست؟

روز 15 رجب و در خلال اعمال اعتکاف دعایی بنام ام داوود وارد شده است ، اما سئوال اینجاست که ام داوود کیست؟

فاطمه معروف به ام داوود ، مادر داوود پسر زاده امام حسن مجتبی علیه السلام و مادر رضاعی امام صادق علیه السلام است. ام داوود ماجرایش را چنین نقل کرده است :

تا 1439...

جستجو

بایگانی

عناوين برگزيده

پربازديدها

آخرين نظرات

پیشنهاد ویژه

پيوندها

محصولات سایت

شبکه های اجتماعی

کلیپ های برگزیده