ابزار اینستا گرام

تیک ابزارابزار اینستا گرام برای وبلاگ

ابزار تلگرام

تیک ابزارابزار تلگرام برای وبلاگ

۸ مطلب در فروردين ۱۳۹۵ ثبت شده است

۰

نمادهای ماسونی بر روی 1 دلاری

 فراماسونری و شیطان پرستی

نمادهای ماسونی بر روی 1 دلاری
درج تصویر جرج واشنگتن به عنوان اولین رییس جمهور آمریکا که فراماسون اعظم و دارای درجه   33  در این تشکیلات بود البته بنای یاد بود وی در واشنگتن مملو از نشانه های ماسونی است.استفاده از 13 دایره در مهرسبز رنگ  وزارت دارایی امریکا در شکل  . البته خود شکل ، نماد مردانگی در مصر باستان و در میان یبوسی ها بوده  و اشاره به یکی از شرایط اصلی عضویت در لژهای فراماسونری یعنی مرد بودن دارد  که تاثیر آن در درجه نظامیان کنونی (گروهبان و استوار) کاملا مشهود است. استفاده از مجموع 13 برگ و میوه در سمت چپ و راست تصویر جرج واشنگتن(دایره های قرمز رنگ)


 استفاده از 33 حلقه در قسمت چپ و راست در پایین دلار (بیضی های سبز رنگ) که گویای 33 حلقه زنجیر وار رتبه های ماسونی

برای رسیدن به مقام استادی اعظم یا بزرگ بازرس کل (همان فراماسون درجه 33 )است.

۳

هاشمی ؛ خیانت یا جهالت

 گالری تصاویر

هاشمی ؛ خیانت یا جهالت

امام خامنه ای :اینکه بگویند فردای دنیا، فردای مذاکره است ، دنیای موشک نیست این اگر از روی نا آگاهی گفته شود که نا آگاهی است ؛ اما اگر از روی آگاهی باشد خیانت است.

۰

ایران با حضور در سوریه، خود را برای جنگ آرماگدون آماده می کند

 مهدویت و آخر الزمان

ایران با حضور در سوریه، خود را برای جنگ آرماگدون آماده می کند

سایت مسیحیtimetobelieve.com  «زمانی برای باورداشتن» مینویسد : بیشتر مردم نمی دانند که مسلمانان در انتظار بازگشت قریب الوقوع منجی خود با عنوان "مهدی" هستند. آنها معتقدند همزمان با ظهور وی هرج و مرج و جنگ تمام جهان را فرا خواهد گرفت. ایمان داران مسلمان اعتقاد دارند که می توانند بازگشت مهدی را با ایجاد هرج و مرج و درگیری تسریع بخشند. بگذارید به صراحت بگوییم مهدی همان شخصی است که مسیحیان به عنوان ضدمسیح کتاب مقدس بدو معتقدند.

۰

انتظار مردم جهان برای ظهور

 مهدویت و آخر الزمان

انتظار مردم جهان برای ظهور

دو سوم مسلمانان جهان منتظر ظهورند.

براساس یک نظرسنجی جدید مشخص شد که دو سوم از یک میلیارد مسلمان جهان انتظار دارند حضرت مهدی (عج) در دوران زندگی‌ آنها ظهور کند.

 در این نظرسنجی که توسط موسسه PEW انجام شد، به این موضوع اشاره شده است که در خاورمیانه، آفریقای شمالی، جنوب آسیا و جنوب شرق آسیا بیشتر مسلمانان معتقدند که آنها ظهور حضرت مهدی (عج) را در زندگی خود خواهند دید.  این انتظار در افغانستان 83، در عراق 72، در تونس 67 و در مالزی 62 درصد است.

در این نظرسنجی مشخص شد که درصد انتظار برای ظهور حضرت مهدی در آسیای میانه از هر 100 نفر چهل نفر بوده است؛ اما در ترکیه این آمار به 68 درصد می رسد.

 موسسه آمریکایی مذکور نظرسنجی خود را در ایران انجام نداده است.

کراوات ؛ نشانه ی شخصیت یا آلت شیطان

 فراماسونری و شیطان پرستی

کراوات ؛ نشانه ی شخصیت یا آلت شیطان

کراوات از جمله نمادهای تزیینی است که در بین ایرانیان نیز بسیار از آن استفاده میشود. برخی افراد این تکه پارچه تزیینی را نمادی از شخصیت و روشنفکری و برخی دیگر نیز آن را نماد زیبایی می دانند. اما پشت پرده ی این پارچه تزیینی رموزی نهفته است. شباهت عجیب کراوات به ابلیسک یکی از نمادهای فراماسونها بسیار جالب توجه است. ابلیسک خود نماد آلت شیطان است و نوک آن طوری طراحی شده که داعی کننده نوک آلت تناسلی است و بعدها برای اینکه این نماد فراماسونی بصورت گسترده در زندگی اجتماعی مردم وحود داشته باشد آن را به شکل یک نماد تزیینی ایجاد و به شکل زیرکانه ای در جوامع مختلف پخش نمودند ، کراوات همان نماد آلت شیطان است که اینک در بین مردم ایران نیز ودر مراسمات آنها استفاده و بر روی سینه ی دامادهای ایرانی نقش بسته است!!!!

تا 1439...

جستجو

بایگانی

عناوين برگزيده

پربازديدها

آخرين نظرات

پیشنهاد ویژه

پيوندها

محصولات سایت

شبکه های اجتماعی

کلیپ های برگزیده