ابزار اینستا گرام

تیک ابزارابزار اینستا گرام برای وبلاگ

ابزار تلگرام

تیک ابزارابزار تلگرام برای وبلاگ

۱۱ مطلب در فروردين ۱۳۹۴ ثبت شده است

۰

بازی بسیار زیبای «بازنده» درباره شاهین نجفی ملعون + دانلود

 کتاب و نرم افزار

بازی بسیار زیبای «بازنده» درباره شاهین نجفی ملعون + دانلود

بازی زیبای فلش « بازنده » ، محصولی بسیار زیبا و خلاقانه در رابطه با شاهین نجفی ملعون است که توسط یکی از کاربران سایت و مخاطبان ارجمند مؤسسه هنر ناب اسلامی تولید و ارائه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه هنر ناب اسلامی ، پس از انتشار بازی شلیک به مرتد توسط مؤسسه هنر ناب اسلامی و انتشار گسترده آن در فضای مجازی و بازخوردهای فراوان از سوی محبین اهل بیت (ع) و مخالفین نظام ، و همچنین بازی ساده دیگری درباره شاهین نجفی ملعون (خواننده ای که با اثر موسیقیایی سخیف و کثیف خود و تصویر آن ، به حضرت امام نقی علیه السلام و مقدسات اسلامی توهین کرده بود) ، در اواخر مرداد 91 ، از سوی یکی از مخاطبین گرانقدر ، رایانامه ای به نشانی پست الکترونیک مؤسسه هنر ناب اسلامی ارسال شده بود که در آن بازی بسیار زیبا و خلاقانه « بازنده » علیه همین خواننده مرتد ، جهت معرفی و درج لینک ارائه شده بود.

۰

بازی فلش « شلیک به مرتد» + دانلود

 کتاب و نرم افزار

بازی فلش « شلیک به مرتد» + دانلود

در ایام شهادت امام علی النقی علیه السلام و در واکنش به تقدس زدایی و هتک حرمت امام دهم شیعیان، حضرت علی نقی ، امام هادی علیه السلام توسط شاهین نجفی ملعون، و اثبات ارتداد وی بر اساس حکم مراجع تقلید، بازی فلش « شلیک به مرتد » توسط مؤسسه هنر ناب اسلامی تولید شده و به صورت رایگان در اختیار عاشقان امام نقی (ع) قرار می گیرد.

۰

نماهنگ خاک آسمونی + دانلود

 شهدا و شهادت نواهای مذهبی

نماهنگ خاک آسمونی + دانلود

نماهنگ زیبای خاک آسمانی با صدای حاج مهدی سلحشور در وصف شهدای عزیز
                                              نماهنگ بسیار زیبای خاک آسمونی - حاج مهدی سلحشور

۰

ماجرا چیست؟

 سیاسی و فرهنگی گالری تصاویر

ماجرا چیست؟
طی چند روز اخیر و پس از پایان مذاکرات نمایندگان جمهوری اسلامی ایران با گروه 1+5 در لوزان سوئیس ، و قرائت بیانیه ای در این باره اظهار نظر های متفاوتی در این خصوص وجود دارد. برخی ها دستیابی به چنین توافقی را ( البته از سوی دستگاه دیپلماسی کشور بارها اعلام شده که فعلاً توافقی صورت نگرفته و پیش نویسی تهییه شده که در ماه های آینده باید بر روی آن توافق شود) عالی قلمداد می کنند ، و برخی نیز همچنان دلواپس مذاکرات هستند و گاهی نیز با انتقادات ناصواب پا را از حد اعتدال فراتر قرار می دهند و رهنمودهای رهبر انقلاب در خصوص همدلی دولت و ملت را نادیده می گیرند . اما شخصی اخیراً گفته بود که رهبری از تمام جزییات مذاکرات باخبر است . اما حقیقت چیست؟

آیا رهبر انقلاب از جزییات مذاکرات با خبر  است؟
۰

آیه ای از قرآن بر سر در دانشگاه هاروارد آمریکا

 سیاسی و فرهنگی یهود و آمریکا قرآن و ادعیه

آیه ای از قرآن بر سر در دانشگاه هاروارد آمریکا

مسئولان دانشکده هاروارد آمریکا به تازگی آیه ای از قرآن کریم را بر سردر ورودی اصلی دانشکده حقوق این دانشگاه قرار داده اند.

این آیه از قرآن کریم که آیه ۱۳۵ سوره نساء است در روی دیواری که مختص به درج مهمترین عبارات و نوشته ها درباره عدالت است، قرار داده شده است.

۰

و مرد یعنی این ....

 سیاسی و فرهنگی تاریخی و اجتماعی

و مرد یعنی این ....

روز گذشته (یازدهم فروردین 1394) در جریان تشرف رهبر انقلاب اسلامی به حرم مطهر رضوی، جانباز سرافراز آقای حاج رجب محمدزاده و خانواده شان  با حضرت آیت الله خامنه ای دیدار کردند و مورد تفقد رهبر معظم انقلاب قرار گرفتند.

۰

افسانه هایی خطرناک درباره سردار سلیمانی

 سیاسی و فرهنگی

افسانه هایی خطرناک درباره سردار سلیمانی

طی چند ماه اخیر شایعاتی درباره ی حاج قاسم سلیمانی فرمانده ی نیروی قدس سپاه جمهوری اسلامی در فضای مجازی پخش شده که اغلب آنها بیش از اینکه به واقعیت شباهت داشته باشد ، شبیه افسانه های کهن ایرانی است ، که گاهی نیز می تواند بسیار خطرناک باشد.

ماجرای نامه ی سردار سلیمانی به وزیر دفاع آمریکا

این ماجرایی است که خبرش در رسانه ها بدین گونه انعکاس پیدا کرده است:
تا 1439...

جستجو

بایگانی

عناوين برگزيده

پربازديدها

آخرين نظرات

پیشنهاد ویژه

پيوندها

محصولات سایت

شبکه های اجتماعی

کلیپ های برگزیده