ابزار اینستا گرام

تیک ابزارابزار اینستا گرام برای وبلاگ

ابزار تلگرام

تیک ابزارابزار تلگرام برای وبلاگ

۳۴ مطلب در خرداد ۱۳۹۳ ثبت شده است

۴

زن در غرب به اندازه ی گوشت و میوه و مرغ ارزش دارد !!!

 سیاسی و فرهنگی کلیپ یهود و آمریکا

زن در غرب به اندازه ی  گوشت و میوه و مرغ ارزش دارد !!!

تصاویر و فیلم های منتشر شده ای از فروش زنان در مغازه های کشورهای اروپایی ٰ نماد و نشانه ای از درنده خویی جوامع غربی را در مقابله با زنان افشا کرد و نشان داد که زن در غرب هیچ ارزشی بجز ارزش جنسی و کامجویی ندارد و این همه داد و فریاد سردمداران غربی درباره حقوق بشر و آزادی زن ٰ  جز یک جوک مسخره نیست که هرزگاهی عالمیان را می خنداند. حال ما می خواهیم تا با مقایسه غرب و اسلام که نماد واقعی آن اینک ایران است ٰ ببینیم کدام دسته از زنان از آزادی بیشتری برخوردارند ٰ زنان مسلمان یا غربیٰ شاید حداقل افرادی که در ایران بدنبال نهادینه کردن تفکر غربی در موضوع زن هستندٰ برای آنها تلنگری هرچند کوچک باشدٰ اتفاقی که اگر خدایی ناکرده بیفتد شاید حتی دختران و زنان و خواهران و مادران آنها را نیز تهدید می کند.

۰

بازی فلش«فتنه گر و بگیر »+ دانلود

 کتاب و نرم افزار

بازی فلش«فتنه گر و بگیر »+ دانلود

در این بازی به خاطر بی توجهی مسئولین، مردم خودشان برای دستگیری سران فتنه 88 اقدام می کنند و بازیکن با عبور از سد نیروهای آشوبگر، یکی از سران اصلی فتنه را دستگیر می نماید. این بازی یه مناسبت سالگرد حرکت عظیم 9 دی 88 ، به صورت رایگان بر روی سایت هنر ناب اسلامی ارائه می شود.

در این بازی فلش که توسط مؤسسه هنر ناب اسلامی تولید شده است، استفاده از نماهای ساده ولی جذاب و شخصیت پردازی های انتزاعی محیطی دوست داشتنی برای کاربر ایجاد می کند و حرکت های ناگهانی دوربین و تغییرات زاویه دید بر جذابیت های آن می افزاید.

۲

سفارش دعای «یا الله یا رحمن...» از آیت الله بهجت به مقام معظم رهبری

 مراجع و علما قرآن و ادعیه

سفارش دعای «یا الله یا رحمن...» از آیت الله بهجت  به مقام معظم رهبری
به مناسبت فرارسیدن ایام سالگرد رحلت عالم ربانی، فقیه عالی‌قدر و عارف روشن ضمیر حضرت آیت‌الله‌العظمی بهجت قدس‌الله‌نفسه‌الزکیه، پایگاه اطلاع‌رسانی مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای‌ مدظله‌العالی توصیه‌ای از ایشان برای خواندن دعای غریق را منتشر کرد.
۰

مستند دکان های کاغذی + دانلود

 مهدویت و آخر الزمان کلیپ

مستند دکان های کاغذی + دانلود

در این مجموعه مستند بخش هایی از سخنان چندین زن و مرد که خدایی، پیامبری و یا امام زمان هستند پخش و با فریب خوردگان و مریدان این مدعیان دروغین نیز گفت وگو می شود. پخش تصاویری از اعترافات این افراد درباره فریب دادن مردم و دادگاه های مربوط به محاکمه آنها و همچنین آسیب دیدگانی که فریب این مدعیان دروغین را خورده اند از بخش های مستند 5 قسمتی "دکان های کاغذی " است.
۰

دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران

بیش از سی سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می گذرد. این انقلاب پدیدهای الهی و مبارک بود که در اواخر قرن بیستم ، جهان را به لرزه درآورد و نور امید را در دل مسلمانان و مستضعفان عالم روشن کرد. اکنون پس از گذشت سه دهه از عمر گرانمآیه ی این شجره ی پر امید، نیکوست به بازخوانی برخی دستآوردهای آن پرداخته شود تا برخی نینگارند که به سادگی به بار نشسته و در حفظ آن کوشاتر باشند. این انقلاب عظیم، دستآوردهای فراوانی در داخل و خارج از کشور داشته و سالها طول میکشد تا همه ی آثار و نتایج این پدیده ی الهی آشکار و مورد تحلیل قرار گیرد. در این مقاله گوشهای از ابعاد وسیع آن مورد بررسی قرار میگیرد.

۰

زندگی نامه ی امام خمینی (ره)

 مراجع و علما

زندگی نامه  ی امام خمینی (ره)
                                                                   تولد امام


در روز بیستم جمادى الثانى 1320 هجرى قمرى مطابق با 30 شهریـور 1281 هجرى شمسى ( 21 سپتامپر 1902 میلادى) در شهرستان خمین   از توابع استان مرکزى ایران در خانواده اى اهل علـم و هجرت و جهاد و در خـانـدانـى از سلاله زهـراى اطـهـر سلام الله علیها، روح الـلـه المـوسـوى الخمینـى پـاى بـر خـاکدان طبیعت نهاد .

۰

آشنایی با دهه ی فجر

دهه فجر به فاصله ی زمانی بین روزهای 12 تا 22 بهمن ، یعنی روز ورود امام خمینی (ره) به کشور و روز 22 بهمن روز پیروزی نهایی انقلاب اسلامی ایران و در اختیار گرفتن کامل اداره ی کشور ، اطلاق می شود.مردم ایران ایلامی همه ساله این ایام را با برپایی جشن و یادآوری خاطرات آن روزها گرامی می دارند.

۰

مستند کابوس کرکس ها + دانلود

 کلیپ مستند

مستند کابوس کرکس ها + دانلود
 
 مستند بلند و متفاوت «کابوس کرکس ها» تولید شده در برنامه ثریا با موضوع تاریخچه فناوری پهپاد و توانمندی دفاعی ایران در حوزه هواپیماهای بدون سر نشین را مشاهده نمایید.


تا 1439...

جستجو

بایگانی

عناوين برگزيده

پربازديدها

آخرين نظرات

پیشنهاد ویژه

پيوندها

محصولات سایت

شبکه های اجتماعی

کلیپ های برگزیده