ابزار اینستا گرام

تیک ابزارابزار اینستا گرام برای وبلاگ

ابزار تلگرام

تیک ابزارابزار تلگرام برای وبلاگ

۲۸ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۳ ثبت شده است

۰

خشم ضد انقلاب از اظهار ارادت دو بازیگر زن سینمای ایران به رهبر انقلاب اسلامی

 سیاسی و فرهنگی
ضدانقلاب که تا چندی پیش از بازیگران خودفروخته ای چون گلشیفته فراهانی و بهره برداری سیاسی می کرد اکنون در مقابل با اظهارات دو بازیگر زن ایرانی چنان به خشم آمده که نمی تواند خود را کنترل کند و به مانند همیشه در فضای مجازی اقدام به لجن پراکنی علیه آن دو کرده است.
۱

سفیانی کیست؟ نظر آیت الله مکارم شیرازی

 مهدویت و آخر الزمان مراجع و علما

سفیانی کیست؟ نظر آیت الله مکارم شیرازی

 پاسخ آیت الله مکارم شیرازی (دامت برکاته) از مراجع عظام تقلید ، به پرسشی در مورد سفیانی:


ظهور «سفیانى» همانند ظهور «دجّال» نیز در بسیارى از منابع حدیث شیعه و اهل تسنّن به عنوان یکى از نشانه هاى ظهور مصلح بزرگ جهانى، و یا به عنوان یکى از حوادث آخر زمان، آمده است.

۰

دانلود انیمیشن تولد آفتاب

 اهل بیت (ع) کلیپ

 انیمیشن تولد آفتاب در مورد امام علی(ع)

انیمیشن بسیار زیبا و دیدنی تولد آفتاب از زندگانی نورانی و آسمانی حضرت علی(ع) از زمان تولد ایشان نویسنده مهدی رضازاده کارگردان حامد کاتبی و به تهیه‌کنندگی مریم چوپانزاده کاری از امور حج و زیارت صدا و سیما

۳

فرعون و شیطان

 تاریخی و اجتماعی

فرعون و شیطان

فرعون پادشاه مصر ادعای خدایی می‌کرد. روزی مردی نزد او آمد و در حضور همه خوشه انگوری به او داد و گفت: «اگر تو خدا هستی پس این

خوشه را تبدیل به طلا کن.»
۰

راز آفرینش و حکمت مرگ

 تاریخی و اجتماعی

راز آفرینش و حکمت مرگ

حضرت موسی(ع) از خدا پرسید: خدایا چرا انسان ها را می آفرینی و سپس آن ها را می میرانی و از بین می بری؟

خداوند فرمود: می دانم پرسش تو از روی انکار و غفلت نیست، بلکه چنین سئوالی برای این است که مردم را از حکمت مرگ و راز آفرینش آگاه سازی. اکنون در زمینی مقداری بذر بکار، ابتدا خود حقیقت را در یاب...
۱

اعتقاد به مهدویت در ادیان دیگر

 مهدویت و آخر الزمان ادیان و فرقه های ضاله

اعتقاد به مهدویت در ادیان دیگر

مقدمه
قران کریم تعبیری را در سوره انبیاء آیه 105 از زبور نقل می کند که در زبور فعلی عینا موجود است. قرآن کریم می فرماید: علاوه بر ذکر (تورات) در زبور نیز نوشتیم که بندگان صالح من وارث زمین خواهند شد. و اینک گوشه هایی از متن زبور: در مزمور27 آمده است ای خدا، احکام خود را به ملک زاده عطا فرما تا آنکه قوم تورا به عدالت و فقرای تورا به انصاف حکم نماید. به قوم کوهها سلامت و کویرها عدالت برساند. فقیران تورا حکم نماید و ظالم را بشکند. . . در روزهایش صدیقان شکوفه خواهند نمود. . . بلکه تمامی ملوک به او کرنش خواهند نمود و تمامی امم او را بندگی خواهند کرد زیراکه قفیر را وقتی فریاد می کند و مسکینی که نصرت کننده ندارد. خلاصی خواهد داد.

۰

وقتی که خاطرات هاشمی رفسنجانی دردسرساز میشود-نکاتی درباره مستند من روحانی هستم+ دانلود کامل مستند

 سیاسی و فرهنگی کلیپ

  ''من روحانی هستم' چیست و چه می‌گوید؟!

این روزها مستند من روحانی هستم خبرساز شده است.این مستند که توسط «گروه چندرسانه‌ای شفق» تولید شده است، براساس کتاب خاطرات آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و کتاب خاطرات حجت‌الاسلام حسن روحانی، مصاحبه با مسئولان وقت، مصاحبه با فعالان سیاسی، منابع مکتوب، مصاحبه با سران اروپایی و جراید و سایر منابع ساخته شده است.

۰

یاران خاتمی - عبدالکریم سروش

 کلیپ

در این پست کلیپهایی از اظهارات حسین حاج فرج الله دباغ ملقب به عبدالکریم سروش،یکی از حامیان جریان اصلاحات و فتنه 88 ،در زمینه های مختلف  برای دانلود قرار داده یم.
۴

نظر دانشمندان و اندیشمندان غیر مسلمان درباره قرآن

 قرآن و ادعیه

نظر دانشمندان  و اندیشمندان  غیر مسلمان درباره قرآن
قرآن کتاب آسمانی مسلمانان ، در نظر اندیشمندان دیگر ادیان بارها مورد ستایش قرار گرفته است. در بعضی از موارد عظمت قرآن آنها را به تعجب و تحیر وا داشته است . ما در این پست تعدادی از نظرات دانشمندان غیر مسلمان را درباره ی حقانیت و عظمت قرآن کریم قرار داده ایم تا شاید تلنگری باشد برای ما که ادعای مسلمانی داریم .

۰

حضرت زهرا (سلام الله علیها) در کلام نویسندگان غیر شیعه

 اهل بیت (ع)

حضرت زهرا (سلام الله علیها) در کلام نویسندگان غیر شیعه

ﺷﺨﺼﻴﺖ ﺑﻲ‌ﻣﺜﺎﻝ ﻓﺎﻃﻤﻪ ﺯﻫﺮﺍ(ﺳﻼﻡ ﺍﻟﻠﻪ علیها) ﺁﻧﭽﻨﺎﻥ ﻋﺎﻟﻲ ﻭ ﻣﺘﻌﺎﻟﻲ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺷﻴﻌﻴﺎﻥ، ﺑﻠﻜﻪ ﻏﻴﺮﺷﻴﻌﻴﺎﻥ ﺷﻴﻔﺘﻪ ﻭ ﺑﻲ‌ﻗﺮﺍﺭ ﺍﻭﻳﻨﺪ. ﺟﺎﺫﺑﻪ ﻣﺤﺒﺖ ﺍﻭ ﺑﻪ ﻗﺪﺭﻱ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺁﻧﺎﻥ ﺭﺍ ﻧﻴﺰ ﻭﺍﺩﺍﺭ ﺑﻪ ﻧﻮﺷﺘﻦ، ﺳﺨﻦ‌ﮔﻔﺘﻦ ﻭ ﻛﺮﻧﺶ ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺧﻮﻳﺶ ﻧﻤﻮﺩﻩ‌ﺍﺳﺖ. ﺑﻪ‌ﻃﻮﺭﻱ ﻛﻪ ﺑﺮﺧﻲ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﻛﺘﺎﺑﻬﺎﻱ ﻣﺴﺘﻘﻞ ﻭ ﺟﺪﺍﮔﺎﻧﻪ‌ﺍﻱ ﺩﺭ ﺩﻓﺎﻉ ﺍﺯ ﻭﻱ ﻭ ﺗﺒﻴﻴﻦ ﺯﻧﺪﮔﺎﻧﻲ ﭘﺮﺑﺎﺭ ﺍﻭ ﻧﮕﺎﺷﺘﻪ‌ﺍﻧﺪ.
ﻧﻮﺷﺘﺎﺭ ﺣﺎﺿﺮ ﻣﻲ‌ﻛﻮﺷﺪ ﺳﺨﻨﺎﻥ ﻛﻮﺗﺎﻫﻲ ﺍﺯ ﺁﺛﺎﺭ ﺍﻳﻦ ﺩﺳﺘﻪ ﻧﻮﻳﺴﻨﺪﮔﺎﻥ ﺭﺍ ﮔﺰﻳﻨﺶ ﻧﻤﻮﺩﻩ ﻭ ﺫﻛﺮ ﻧﻤﺎﻳﺪ.

تا 1439...

جستجو

بایگانی

عناوين برگزيده

پربازديدها

آخرين نظرات

پیشنهاد ویژه

پيوندها

محصولات سایت

شبکه های اجتماعی

کلیپ های برگزیده